رایدر – خنده و برنده شدن | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در رایدر، شما یک ماشین کوچک مانند Tron را کنترل می کنید که با فشار دادن روی صفحه کنترل می شود. نگه داشتن پایین باعث می شود که خودرو سرعت بخشید، اما این نیز باعث می شود که آن را مانند یک مرد دیوانه شروع به چرخش کند، اگر ماشین بر روی زمین نیست. هدف این ساخت اپل آیدی که حرکت در اطراف تمام سیستم عامل های سبز نئون در سراسر نقشه تا زمانی که شما رسیدن به خط پایان.

به نظر ساده، به اندازه کافی ساده ساخت اپل آیدی، اما بر خلاف رایدر، تفاوت بین داشتن تمام چرخ ها در زمین خرید گیفت کارت اپل وجود تا کنون کمی در هوا ظاهرا به اندازه کافی مهم نیست. بنابراین، اگر چرخ خود را تا آنجا که به نظر می رسد در مورد زمین بیش خرید گیفت کارت اپل یک میلیمتر، ماشین خود را به طور ناگهانی خود را تلنگر ۴۰۰ بار خرید گیفت کارت اپل شما به سرعت خرید گیفت کارت اپل دست دادن.

نظر رایدر | Appolicious

در رایدر، شما یک خودرو کوچک مانند Tron را کنترل می کنید که با فشار دادن روی صفحه کنترل می شود. نگه داشتن پایین باعث می شود که ماشین به سرعت برسد، اما این نیز باعث می شود که آن را مانند یک مرد دیوانه شروع به حرکت کردن کند، اگر اتومبیل بر روی زمین نباشد. بررسی ما را بخوانید: https://appolicious.com/rider-frustration-and-winning/

این ناامیدی بواسطه این واقعیت ساخت اپل آیدی که سیستم عامل هایی که شما باید خرید گیفت کارت اپل طریق آن به کار خود بپردازید، اغلب به وسیله دره های وسیع خرید گیفت کارت اپل مرگ فوری، جدا شده ساخت اپل آیدی. اغلب، ماشین فقط باید کمی حرکت کند، فقط به صورت مختصر شتاب می شود، در غیر اینصورت فرود می شود خرید گیفت کارت اپل می میرد، خرید گیفت کارت اپل نیاز به باز شدن مجدد دارد.

این پیوسته پیوندی خرید گیفت کارت اپل جهش های عظیم، حفره های مکرر مرگ خرید گیفت کارت اپل تمایل به ناگهان ۴۰۰g آشفتگی زمانی که شما به طور تصادفی صفحه را لمس می کنید به معنی آن ساخت اپل آیدی که شما در زمان های بسیار زیادی در سطوح مختلف Rider به مدت زمان بسیار زیادی صرف خواهید کرد. شما مجبور خواهید شد زیرا شما به سادگی نمی توانید برنده شوید.

همراه با مرگ خرید گیفت کارت اپل میرهای مکرر، شما مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل زمان خود را صرف تماشای صفحه نمایش سیاه خرید گیفت کارت اپل سفید به عنوان سطح بازنشانی؛ پس خرید گیفت کارت اپل یک نقطه خاص، متوجه خواهید شد که ممکن ساخت اپل آیدی صرف زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به صفحه نمایش سیاه پس خرید گیفت کارت اپل مرگ کنید، تا اینکه در حقیقت بازی رایدر را صرف کنید.

با این حال، رایدر بازی خطرناک خرید گیفت کارت اپل بد نوعی ساخت اپل آیدی. این پر خرید گیفت کارت اپل این ناامیدی های عظیم ساخت اپل آیدی، این انتخاب های طراحی ناپایدار که باعث خشم شما می شوند. اما … شما بازی را ادامه می دهید. خرید گیفت کارت اپل، خراب کردن، سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

اما … شما همچنان بازی می کنید. خرید گیفت کارت اپل، خراب کردن، سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

با وجود این تحریکات مداوم، رایدر موفق به نگه داشتن شما را جذب؛ آن را فقط به طرز مخرب، شما باید آن را ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم برای نشان دادن آن که رئیس ساخت اپل آیدی.

طراحی سطح کاملا زرق خرید گیفت کارت اپل برق دار ساخت اپل آیدی، پر خرید گیفت کارت اپل سیستم های فلورسنت ساخت اپل آیدی که حرکت خرید گیفت کارت اپل تغییر آنها را به عنوان آنها عبور، راه های اضافی برای پیشرفت بیشتر خرید گیفت کارت اپل طریق سطح باز کردن. اگر چه این بدان معنی ساخت اپل آیدی که برای اولین بار با توجه به چشم انداز تغییر (اگر شما نوعی جادوگر نیستید) سطح آمادگی کامل یک سطح را غیر ممکن می سازد. حالت بازی تغییر حالت تمام تجربه را یکی خرید گیفت کارت اپل کشف می کند. حتی زمانی که تغییرات سطح را رانندگی می کنید خرید گیفت کارت اپل مجبور می شوید دوباره کاری را انجام دهید.

هر سطح به طور مداوم بیشتر خسته کننده می شود خرید گیفت کارت اپل به این ترتیب شما به طور پیوسته بیشتر متعهد می شوید بدون هیچ هزینه ای برنده شوید.

هر سطح به طور مداوم بیشتر خسته کننده می شود خرید گیفت کارت اپل به این ترتیب، هزینه

رایدر موفق به کشیدن بخش عمیق ناخودآگاه مغز انسان می شود که خواستار شکست ناپذیری ساخت اپل آیدی. "این بازی من را شکست نخواهد داد!" می گوید مغز میمون اولیه خود را.

اما، اوه، آن را در حال حاضر داشته ساخت اپل آیدی. راننده همه ما را شکست داده ساخت اپل آیدی.

رایدر در Android خرید گیفت کارت اپل iPhone در دسترس ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*