رنگ راه خود را به آرام | گیفت کارتدر حالی که چیزهای بسیار کم ساخت اپل آیدی آرامش بخش تر خرید گیفت کارت اپل نشستن در پایان روز با یک کتاب رنگ آمیزی پر خرید گیفت کارت اپل صفحات فقط منتظر رسیدن به زندگی خرید گیفت کارت اپل نوشیدنی گرم، برنامه های رنگ آمیزی تلفن همراه باز کردن یک دنیای کاملا جدید خرید گیفت کارت اپل امکانات رنگ آمیزی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه های رنگ آمیزی می توانید مجموعه رنگی خود را در همه جا با خود ببرید، خلاقیت خود را حتی زمانی که در حال حرکت هستید، آزاد کنید.

در زیر پنج برنامه برای رنگ آمیزی شما وجود دارد:

بلوم – کتاب رنگ آمیزی (iOS)

بلوم یک برنامه رنگ آمیزی آرام ساخت اپل آیدی پس خرید گیفت کارت اپل یک روز استرس زا در محل کار، هنگامی که شما فقط به دنبال باز کردن خرید گیفت کارت اپل استراحت، خرید گیفت کارت اپل آرامش آرامش برنامه به سادگی کنترل خرید گیفت کارت اپل کنترل ساخت اپل آیدی. با بیش خرید گیفت کارت اپل ۶۰۰ طرح برای انتخاب خرید گیفت کارت اپل طرح های جدید اضافه شده هر ماه شما هرگز پیدا کردن خود را خرید گیفت کارت اپل تصاویر به رنگ. تصاویر نیز با همه چیز خرید گیفت کارت اپل الگوهای به یک صحنه زیر آب متنوع ساخت اپل آیدی. یک ویژگی واقعا عالی بلوم این ساخت اپل آیدی که به جای پرداخت یک اشتراک ماهانه یا خرید بسته برای به دست آوردن محتوای بیشتر شما به جای استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین گوشی خود خرید گیفت کارت اپل جهان اطراف شما برای باز کردن طرح های جدید خرید گیفت کارت اپل رنگ.

بلوم – برنامه کتاب رنگ آمیزی | تریلر

رنگ خود را به زندگی خود اضافه کنید، خلاقیت خود را بسازید خرید گیفت کارت اپل با هنرمندی زیبا با بلوم آرام کنید. دسترسی به بیش خرید گیفت کارت اپل ۵۰۰ طرح منحصر به فرد، منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل همچنین ۱۰۰ رنگ خرید گیفت کارت اپل ابزار برای ایجاد اثرات شما می خواهید خرید گیفت کارت اپل هر طراحی یک قطعه منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل هنر.

Colorfy: کتاب رنگ آمیزی برای بزرگسالان (iOS، Android)

Colorfy برنامه رنگ آمیزی بسیار ساده ساخت اپل آیدی که تمرکز خود را بر استفاده خرید گیفت کارت اپل رنگ آمیزی درمانی به عنوان یک ابزار آرامش بخش دارد. موضوع برنامه در هر عنصر خرید گیفت کارت اپل طراحی مینیمالیستی به چشم می خورد که به شما اجازه می دهد وارد یک دنیای آزاد خرید گیفت کارت اپل حواس پرتی به تصاویر زیبا که برای شما رنگی باشد. انتخاب رنگ خرید گیفت کارت اپل قلم مو را آسانتر نمیتوانید با یک نوار ابزار ساده در پایین صفحه ارائه دهید که تمام ابزار مورد نیاز را تنها با یک کلیک انجام دهید. Colorfy حتی برای شما کار خود را در سراسر سیستم عامل های مختلف خرید گیفت کارت اپل جمله Instagram خرید گیفت کارت اپل Pinterest به طوری که شما می توانید کار سخت خود را نشان می دهد خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل سایر خلق الهام گرفته ساخت اپل آیدی.

Colorfy iOS11 V6 1920 × ۱۰۸۰ پرتره EN

آپلود شده توسط بازی های سرگرم کننده به صورت رایگان – رسمی در ۲۰۱۸-۰۳-۲۸٫

Tayasui Color (iOS)

Tayasui Color نزدیک ترین چیزی که ممکن ساخت اپل آیدی بر روی یک صفحه نمایش برای تجربه رنگ آمیزی واقعی با چهار ابزار طراحی فوق العاده واقع بینانه ارائه دهد، شامل یک براش آبرنگ ساخت اپل آیدی که می تواند برای ایجاد برخی نتایج خیره کننده استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن. این برنامه همچنین برای تلفن های موبایل واقع گرایانه در حالی که شما رنگ آمیزی، واقعا غوطه ور کردن شما را به تجربه خرید گیفت کارت اپل رنگ آمیزی با Tayasui فعالیت کامل برای کمک به شما استراحت. برنامه همراه با انتخاب گسترده ای خرید گیفت کارت اپل تصاویر به رنگ، با یک توازن خوب بین طرح های سریع ساده خرید گیفت کارت اپل الگوهای بسیار دقیق ساخت اپل آیدی که شما می توانید ساعت ها صرف.

رنگ من: کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان (iOS، Android)

Color Me یک برنامه رنگی ساخت اپل آیدی که فقط برای بزرگسالان طراحی شده ساخت اپل آیدی، با طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل عکس های دقیق برای حفظ ساعت ها رنگ آمیزی کنید، خرید گیفت کارت اپل ماندالاها، حیوانات، غذا خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل تم های دیگر را انتخاب کنید. رنگ من یک انتخاب گسترده ای خرید گیفت کارت اپل رنگ ها ارائه می دهد که در نوار ابزار زیبایی ساده اما چشمگیر نشان داده شده اند که به شما امکان کنترل کامل بر هر سایه نقاشی خود را می دهد. رنگ من تلاش می کند تا تمام تجربه رنگ آمیزی را به آسانی امکان پذیر سازد خرید گیفت کارت اپل به ابزارهای داخلی اجازه می دهد که شاهکارهای خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.

دریاچه: کتاب رنگ آمیزی (iOS)

دریاچه یک برنامه رنگ آمیزی ساخت اپل آیدی که تمرکز روی تجربه را به عنوان واقع گرایی در نظر می گیرد خرید گیفت کارت اپل در عین حال خرید گیفت کارت اپل فراتر خرید گیفت کارت اپل دنیای اولیه رنگ آمیزی با مداد استفاده می کند، با انتخاب ابزارهایی خرید گیفت کارت اپل جمله اسپری میتواند ابزار خرید گیفت کارت اپل قلموی آبرنگ را پر کند. دریاچه همچنین خرید گیفت کارت اپل یک چرخ رنگی استفاده می کند به این معنی که تقریبا هیچ گزینه رنگی در ابزار خود وجود ندارد خرید گیفت کارت اپل شما را به همه چیزهایی که لازم ساخت اپل آیدی برای ایجاد قطعات زیبا خرید گیفت کارت اپل آثار هنری ایجاد کنید. دریاچه هر روز یک تصویر جدید ارائه می دهد، به شما چیزی می دهد که به دنبال آن هستید پس خرید گیفت کارت اپل یک روز طولانی خرید گیفت کارت اپل یا حتی برای جمع آوری خرید گیفت کارت اپل صرفه جویی در یک روز خرید گیفت کارت اپل آرامش رنگ آمیزی در خورشید. همچنین یک ویژگی برای به اشتراک گذاشتن کار خود با کاربران دیگر خرید گیفت کارت اپل کشف هنرمندان الهام بخش در جامعه وجود دارد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*