سال نو ، مهارت های جدید | گیفت کارت

[ad_1]

با سال ۲۰۲۰ ، دقیقاً در گوشه خرید گیفت کارت اپل کنار ، زمان آن ساخت اپل آیدی که به فکر کردن در مورد قطعنامه های سال نو بپردازیم خرید گیفت کارت اپل در بسیاری خرید گیفت کارت اپل لیست های قطعنامه ، یادگیری چیزهای جدید ، یک زبان جدید ، یک مهارت جدید ، جدید ساخت اپل آیدی. شما خرید گیفت کارت اپل با بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های یادگیری عالی ، راحت تر خرید گیفت کارت اپل همیشه جا دادن مهارت های جدید در کارهای روزمره مشغول خود آسان تر ساخت اپل آیدی.

در زیر پنج برنامه وجود دارد که به شما در یادگیری مهارت های جدید در سال ۲۰۲۰ کمک می کند:

Duolingo (iOS ، Android)

Duolingo یک راه عالی برای شروع یادگیری یک زبان جدید در سال ۲۰۲۰ ساخت اپل آیدی ، با دروس شخصی سازی شده خرید گیفت کارت اپل یک رابط کاربری آسان که متوجه خواهید شد اعتماد به نفس شما طی چند هفته رشد می کند. Duolingo به گونه ای طراحی شده ساخت اپل آیدی که یادگیری یک زبان جدید را به جای انجام یک کار ، مانند بازی کردن احساس کند. شما می توانید مهارت های خواندن خرید گیفت کارت اپل نوشتن خود را خرید گیفت کارت اپل طریق طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل فعالیت های مختلف تمرین کنید خرید گیفت کارت اپل با استفاده خرید گیفت کارت اپل چت بوت هوشمند می توانید مهارت مکالمه را برای شما آزمایش کنید. دروس به بخش های قابل کنترل تقسیم می شوند خرید گیفت کارت اپل یادگیری یک زبان جدید را در برنامه روزمره خود آسان می کنند خرید گیفت کارت اپل به هیچ وجه مسلط نمی شوند.

TED (iOS ، Android)

برنامه TED به شما امکان می دهد یاد بگیرید حتی هنگامی که با بیش خرید گیفت کارت اپل ۳۰۰۰ مذاکره TED الهام بخش هستید تا تماشای خرید گیفت کارت اپل گوش دادن به آنها را انجام دهید ، مطمئناً می خواهید چیزی متناسب با علایق خود پیدا کنید. مذاکرات TED روشی عالی برای گوش دادن به گفتگوهایی ساخت اپل آیدی که توسط متخصصان در زمینه آنها انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن ، بنابراین چه شما به دنبال یادگیری بیشتر در مورد موضوعی هستید که علاقه مندید خرید گیفت کارت اپل چه در یک حوزه کاملاً جدید خرید گیفت کارت اپل دانش غرق شوید TED مکان مناسبی برای شروع ساخت اپل آیدی. وقتی می دانید دسترسی WiFi ندارید اما هنوز می خواهید دانش خود را بهبود بخشید ، می توانید مکالمات را بارگیری کنید تا به صورت آفلاین برای آن سفرهای طولانی گوش کنید. اگر می خواهید همزمان با یادگیری چیزهای جدید TED ، مهارت های زبان خود را به آزمون برسانید ، با ۱۰۰ زبان مختلف صحبت کنید.

مهارت اشتراک (iOS ، Android)

Skill Share یک جامعه یادگیری آنلاین ساخت اپل آیدی که می توانید با بیش خرید گیفت کارت اپل ۲۵۰۰۰ کلاس برای تماشای مهارت های جدید بیاموزید ، چه راه بهتری برای شروع سال نو نسبت به موزون خرید گیفت کارت اپل یادگیری مهارت هایی که در سنین مختلف به آنها علاقه مند شده اید. این که آیا شما می خواهید یاد بگیرید که چگونه رسانه های اجتماعی واقعاً کار می کنند تا کانال YouTube خود را به سطح بعدی برسانید یا می خواهید یاد بگیرید که چگونه مهارت های جواهرات خود را بسازید ، مکان مناسبی ساخت اپل آیدی.

کلاس کارشناسی ارشد: مهارت های جدید را بیاموزید (iOS ، Android)

بگذارید یادگیری با Master Class ، یک برنامه یادگیری که دسترسی آسان به دروس خرید گیفت کارت اپل حتی کتاب های کاری را آسان می کند ، بخشی خرید گیفت کارت اپل کارهای روزمره شما خرید گیفت کارت پلی استیشن ، تا بتوانید مهارت های خود را تمرین کرده خرید گیفت کارت اپل دانش خود را آزمایش کنید خرید گیفت کارت اپل پیشرفت خود را پیگیری کنید. این که آیا شما به دنبال بهبود مهارت های آشپزی خود هستید یا مهارت های نوشتن خود را ارتقاء دهید ، Master Class دوره های ایجاد شده توسط متخصصان صنعت را ارائه می دهد. طول دوره فیلم ها متفاوت ساخت اپل آیدی به طوری که شما همیشه می توانید پیشرفت شخصی را در کارهای روزمره خود جا دهید خرید گیفت کارت اپل با سرعتی که برای شما مناسب ساخت اپل آیدی یاد بگیرید.

Coursera (iOS ، Android)

Coursera یک سرویس شگفت انگیز ساخت اپل آیدی که هم خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه آنها خرید گیفت کارت اپل هم خرید گیفت کارت اپل طریق سایت دسک تاپ آنها قابل دسترسی ساخت اپل آیدی که به دوره های آنلاین که توسط اساتید خرید گیفت کارت اپل متخصصان حوزه خود ایجاد شده اند ، دسترسی کاربران را می دهد. می توانید دوره هایی را برای کار با سرعت خود بارگیری کنید حتی اگر دسترسی به اینترنت ندارید. Coursera دارای یک جامعه فوق العاده ساخت اپل آیدی که در آن کاربران می توانند با معلمان خرید گیفت کارت اپل دانشجویان دیگر به گفتگو بپردازند که این ویژگی درخشان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن احساس کنید بخشی خرید گیفت کارت اپل یک دانشگاه واقعی هستید. شما حتی می توانید اعتبار کسب کنید که می توانید به عنوان اثبات مهارت های جدید خود درمورد کسب گواهی قرار دهید خرید گیفت کارت اپل تمام کارهای سخت خود را نشان دهید. Coursera یک راه عالی برای بهبود مهارت های شما ساخت اپل آیدی که به دلایل شخصی خرید گیفت کارت اپل یا تقویت شغل خود را برای سال آینده آماده کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*