سخت ترین بازی های آیفون و آندروید. دوره | گیفت کارتدر زیر پنج سخت ترین بازی برای آی فون خرید گیفت کارت اپل یا Droid شما ساخت اپل آیدی:

آقای پرش (iOS، آندروید)

آقای پرش به شما کمک می کند که دائما در حال حرکت خود باشید، شخصیت سر را در نقشه بردارید. به نظر می رسد آسان ساخت اپل آیدی، اما شما باید این کار را انجام دهید در حالی که اطمینان حاصل کنید که او خرید گیفت کارت اپل سنبله ها، آب خرید گیفت کارت اپل سایر موانع دیگری که ممکن ساخت اپل آیدی در طول مسیر مواجه خرید گیفت کارت پلی استیشن را اجتناب کند. سرعت سریع این بازی باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که برای اولین بار برای تلفن های موبایل آسان به یک بازی نزدیک غیرممکن اما بسیار اعتیاد آور ساخت اپل آیدی.

آقای پرش – جهانی B (نسخه آندروید)

به روز رسانی جدید! World B خرید گیفت کارت اپل آقای Jump در دسترس ساخت اپل آیدی در حال حاضر در Google Play ~ بیشتر به چالش کشیدن! بررسی آن را در https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.zplay.mrjump دنبال Zplay: فیس بوک ►https: //www.facebook.com/ZPLAYworld توییتر ►https: // توییتر. com / ZplayWorld

۱۰۰ درب (iOS، Android)

۱۰۰ درب دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که آن را در نام می گوید، ۱۰۰ درب که شما به عنوان بازیکن باید سرنخ را برای باز کردن حل کند. با هر سطح شما با یک درب قفل جدید روبرو می شوید خرید گیفت کارت اپل سرنخ ها خرید گیفت کارت اپل معماهای ارائه شده را می دهید که باید خرید گیفت کارت اپل طریق آن کار کنید تا درب باز خرید گیفت کارت پلی استیشن. در طول بازی، شما جمع آوری اشیائی هستید که می تواند در سطح بعدی مفید باشد، اما با بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰۰ سطح در آخر بازیابی بازی ها، تطبیق اشیاء به سطوح یک چالش به خودی خود ساخت اپل آیدی. این بازی ساعت ها روی صفحه نمایش گوشی شما خیره می خرید گیفت کارت پلی استیشن، در حالی که با کشیدن خرید گیفت کارت اپل ضربه زدن به انگشت خود روی صفحه فقط امیدوار ساخت اپل آیدی چیزی اتفاق بیافتد

۱۰۰ Doors 2013 Android Video Review – AppEggs.com

۱۰۰ درب سال ۲۰۱۳ نقد خرید گیفت کارت اپل بررسی – ۱۰۰ درب سال ۲۰۱۳ رمان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل کنترل ساده ساخت اپل آیدی که شما خرج کردن، تک زدن، لرزش، شیب، کش رفتن تصاویر روی صفحه نمایش، برای پیدا کردن راه حل پازل. هدف نهایی شما باز کردن درب ساخت اپل آیدی، اما راه های باز کردن این درها متفاوت ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما می توانید اقلام خاص را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل موجودی خود استفاده کنید.

بازی غیر ممکن (iOS، Android)

یک بازی با یک فرض ساده، شیر روی صفحه نمایش برای پرش در حالی که هدایت مربع نارنجی در سراسر نقشه خرید گیفت کارت اپل اجتناب خرید گیفت کارت اپل خوشه در طول راه. با این حال این بازی بسیار ساده نیست، فقط یک ضربه نادرست ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل جعبه نارنجی می تواند یک سنبله ضربه بزند، که باعث مرگ فوری می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل شما را به ابتدای سطح می برد. موسیقی متن فیلم در این بازی به ایجاد یک تجربه واقعا همهجانبه کمک می کند که شما واقعا می توانید ساعت ها بازی کنید خرید گیفت کارت اپل فقط تلاش کنید که به پایان سطح برسید.

بازی غیرمجاز (سیستم عامل موبایل) تریلر

بهترین فروش بازی های Xbox Live Indie در حال حاضر به آی فون، آندروید خرید گیفت کارت اپل ویندوز فون ۷ می آید! ویژگی های جدید را بررسی کنید خرید گیفت کارت اپل برای اطلاعات بیشتر خرید گیفت کارت اپل جمله نسخه رایگان Flash Lite به http://www.flukedude.com/theimpossiblegame/ مراجعه کنید. اگر می خواهید بدانید که موسیقی متن چه هستند، به آدرس: http: // www. flukedude.com/thaimpossiblegame/soundtrack/ خرید گیفت کارت اپل دنبال من در توییتر!

QWOP (iOS، Android)

QWOP بازی معمولی شما نیست، جایی که شما به سادگی دکمه اجرای را نگه دارید خرید گیفت کارت اپل شخصیت خود را خرید گیفت کارت اپل چپ به راست هدایت کنید. QWOP بازی را به یک سطح کاملا جدید باز می کند، به شما اجازه می دهد که بر روی شخصیت های خود، دست ها خرید گیفت کارت اپل پاها را کنترل کنید. برای استفاده خرید گیفت کارت اپل کنترل در این بازی طول می کشد، اما در حین یادگیری اطمینان دارید که سرگرم کننده ساخت اپل آیدی، تماشای دونده خود را در چهره خود قرار دهید خرید گیفت کارت اپل در هوا بچرخید.

DroidFish (آندروید)

DroidFish یک بازی شطرنج برای بازیکنان شطرنجباز با اعتماد به نفس ساخت اپل آیدی. این بازی با استفاده خرید گیفت کارت اپل موتور شطرنج Stockfish، کاربران را با برخی خرید گیفت کارت اپل مخالفان واقعا چالش برانگیز که در اغلب برنامه های شطرنج موجود در بازار مشاهده نمی کند.

این یک برنامه شطرنج برای کسانی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل مجازات، گناهکارانه برای درد شطرنج خرید گیفت کارت اپل شکنجه لذت می برند – فقط اگر جرئت می کنید، این را دانلود کنید. یا اگر شما مگنوس کارلسن هستید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*