شخصی سازی کارت های خود را با MyPostcard | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�MyPostcard اجازه می دهد تا شما را به طراحی، شخصی، خرید گیفت کارت اپل ارسال کارت پستال خرید گیفت کارت اپل کارت های تبریک، خرید گیفت کارت اپل همچنین چاپ مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل عکس. طراحی کارت خود را ساده ساخت اپل آیدی. با هر دو کارت پستال خرید گیفت کارت اپل کارت تبریک به شما امکان ارائه یک انتخاب خرید گیفت کارت اپل سبک های مختلف، بسته به تعداد عکس های شما در مقابل می خواهید خرید گیفت کارت اپل چگونه شما آنها را ترجیح می دهند قرار داده می شود. ده گزینه ها، به اندازه کافی برای ایجاد برخی خرید گیفت کارت اپل انواع در هر یک خرید گیفت کارت اپل کارت، اما نه بیش خرید گیفت کارت اپل حد که شما غرق با تصمیم مهم وجود دارد. هنگامی که این انتخاب شده ساخت اپل آیدی شما می توانید انتخاب کنید که عکس شما بر روی جلد می خواهید، خرید گیفت کارت اپل این را می توان خرید گیفت کارت اپل رول دوربین خود را برداشت خرید گیفت کارت اپل یا گرفته شده در آن لحظه دقیق: دومی برای کسانی که مایل به گرفتن آن لحظه دقیق خرید گیفت کارت اپل سفر خود را در مفید ساخت اپل آیدی کارت پستال. بعد خرید گیفت کارت اپل آن شما باید این گزینه برای ارسال در پشت کارت پستال خرید گیفت کارت اپل یا در داخل کارت پستال، اضافه کردن عکس های بیشتر باید به شما مایل، خرید گیفت کارت اپل سپس پیش نمایش همه چیز ساخت اپل آیدی. اگر شما با چگونه به نظر می رسد هستید، تایپ آدرس گیرنده، پرداخت یا با برنامه های اعتباری، پی پال یا کارت اعتباری (هزینه £ ۱٫۹۹ به مدت یک کارت پستال خرید گیفت کارت اپل £ ۲٫۹۹ به مدت یک کارت پستال)، خرید گیفت کارت اپل ارسال. آن را به آسانی به عنوان آن ساخت اپل آیدی.

یوتیوب

بدون شرح

اگر شما نمی خواهید به فرد طیف کارت، شما باید این گزینه برای اضافه کردن تم، که صدها وجود دارد. دسته بندی های مختلف مانند دریافت خوب "خرید گیفت کارت اپل" روز مادر، آن را آسان برای پیدا کردن موضوع مربوطه، خرید گیفت کارت اپل پرفروش خرید گیفت کارت اپل پرطرفدار در زبانه منظور شما می توانید نگه دارید تا تاریخ با آنچه در حال حاضر محبوب. هر کدام خرید گیفت کارت اپل موضوع شما را در تصمیم گیری روش زیر همان ساخت اپل آیدی که با کارت پستال شخصی ساخته شده خرید گیفت کارت اپل کارت تبریک ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل قیمت یکسان هستند.

قابلیت چاپ عکس یک مفید ساخت اپل آیدی. نه هر کس دسترسی به خدمات چاپ ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل حتی اگر این کار را اکثر عکس ها بر روی تلفن های همراه امروز گرفته شده ساخت اپل آیدی. نیاز به انتقال عکس به کامپیوتر، مرتب کردن آنها، شمع آنها را بر روی حافظه، خرید گیفت کارت اپل آنها را به یک فروشگاه چاپ وقت گیر ساخت اپل آیدی. MyPostcard اجازه می دهد تا شما را به انتخاب تا ۳۰ عکس در یک زمان به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل تلفن خود را خرید گیفت کارت اپل می توانید آنها را برای شما در هر دو پلاروید سبک، مربع، خرید گیفت کارت اپل یا اشکال منظم را چاپ کنید. هزینه ۳۰ عکس £ ۱۰٫۹۹ که، با توجه به شما می توانید آن را به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل تلفن خود را انجام دهید، ارزش زیادی برای پول ساخت اپل آیدی.

MyPostcard آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل هر زمان دیگری به ارسال به کسی که پیام خاص خرید گیفت کارت اپل مهم ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل تضمین می کند که ارزش احساساتی خرید گیفت کارت اپل کارت های دست نخورده باقی مانده ساخت اپل آیدی.

وب سایت ها هستند که اجازه می دهد شما را به انجام یک چیز مشابه به MyPostcard وجود دارد، اما گاهی اوقات آنها می تواند ثابت کند به عنوان مشکل فیزیکی بیرون رفتن خرید گیفت کارت اپل خرید یک. MyPostcard فشرده چیز شما را برای نگاه خرید گیفت کارت اپل نیاز به یکی خرید گیفت کارت اپل ساده به استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه، خرید گیفت کارت اپل باعث می شود ارسال کارت ها خرید گیفت کارت اپل عکس های چاپ گردیده. این اجازه می دهد به شما برای طراحی کارت در هر کدام راه شما می خواهید، خرید گیفت کارت اپل حتی اگر شما نمی خواهید آن را بیش خرید گیفت کارت اپل حد شخصی، انتخاب تم آن را فراهم به خوبی به عنوان هر شما در یک فروشگاه کارت را پیدا قیمت شبیه به آنچه که شما می خواهم در یک فروشگاه با کیفیت خوب پیدا ساخت اپل آیدی، اما قادر به ارسال کارت را خرید گیفت کارت اپل گوشی خود می سازد آن را مقرون به صرفه تر خرید گیفت کارت اپل خیلی آسان تر ساخت اپل آیدی. با سیستم خرید گیفت کارت اپل بالا به بالا شما حتی نمی باید در مورد پرداخت مستقیم در هر زمان، ساخت اپل آیدی که به ویژه برای کسانی که اغلب کارت ارسال مفید نگران باشید. MyPostcard آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل هر زمان دیگری به ارسال به کسی که پیام خاص خرید گیفت کارت اپل مهم ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل تضمین می کند که ارزش احساساتی خرید گیفت کارت اپل کارت های دست نخورده باقی مانده ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*