صرفه جویی در چهار عنصر با Elemelons – نقد و بررسی


"

Elemelons یک بازی سرگرم کننده جدید برای انگشت شست خود را در حال حرکت و ساخت تا هماهنگی دست / چشم شما ساخت اپل آیدی. شما ممکن ساخت اپل آیدی کمی نا امید، اما شما را به آینده را برای بیشتر!

داستان پشت این بازی انحلال بشریت به دلیل زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل آن چهار عنصر خربزه که پرسه زدن در کهکشان بی هدف شد. بنابراین، کار خود را برای کمک به خربزه تماس جایی که تعلق دارند برای کمک به نجات همه ما ساخت اپل آیدی. شخصیت های اصلی به عنوان هندوانه، Firemelon، Earthmelon و Airmelon معرفی شده ساخت اپل آیدی.

هدف خرید گیفت کارت اپل Elemelons ساخت اپل آیدی به کش رفتن خربزه به رنگ دیوار هماهنگ ساخت اپل آیدی. برای تلفن های موبایل ساده، درست ساخت اپل آیدی؟ نه خیلی سریع! چند پردهی اول آسان peasy، اما زمانی که بیش خرید گیفت کارت اپل یک خربزه می آید بر روی صفحه نمایش آن شروع به بیشتر به چالش کشیدن. اما زمانی که برخی خرید گیفت کارت اپل آنها شروع به حرکت به دور خرید گیفت کارت اپل دیوار خود را، شروع به دیوانه. شما می توانید با کشیدن، فریاد، و growling در صفحه نمایش خود را در هیچ زمان و نه اینکه شما نمی خواهد قادر به قرار دادن Elemelons پایین.

"

گرافیک ها رنگ روشن و های adorably سرد ساخت اپل آیدی. گیم پلی آسان برای کشف کردن و لذت بخش برای هر سن و کودکان بزرگسالان با چالش درک ساخت اپل آیدی! Elemelons متصل به مرکز بازی شما قادر به بررسی نمره خود را در برابر دوستان و طعنه زدن برنده خود را.

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل جنبه سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل بازی توانایی را به یک عکاسی با خربزه برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده ساخت اپل آیدی.

به عنوان یک بازی متفاوت سرگرم کننده و به تصویب زمان، Elemelons کامل ساخت اپل آیدی. گرافیک شایان ستایش، موسیقی دمدمی (که می تواند خاموش)، و چالش برانگیز بازی گرد هم می آیند به این بازی جدید به یک دروازه بان. تنها یک سطح خرید گیفت کارت اپل بازی، اما با اضافه کردن حرکات و خربزه های اضافی را به روی صفحه نمایش به عنوان پیشرفت شما آن را قطعا حفظ خواهد کرد شما را اشغال وجود دارد.

دانلود Elemelons (رایگان).

نوشته نجات چهار عنصر با Elemelons & # 8211؛ اولین بار در چه & # 039 ظاهر شد؛ بازدید کنندگان بر روی آی فوننظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*