ضربه بزنید Heroes – The Secret Idler؟ | گیفت کارتضربه بزنید قهرمانان شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن با آموزش شما در گزینه های بی شمار برای ارتقاء، ارتقاء سطح، غارت خرید گیفت کارت اپل تجهیزات، در آموزش چندین دقیقه طول می کشد. در حالی که این در ابتدا ناامید کننده ساخت اپل آیدی، شما به سرعت می توانید دریابید که چقدر جادویی مهم ساخت اپل آیدی، به عنوان یک تون اطلاعات متراکم برای هضم وجود دارد.

هسته گیم پلی خرید گیفت کارت اپل قهرمانان کوچک شما استفاده می کند تا بی نهایت مردم را به قتل برساند. این بازی مبارزه ابتدایی را به گونه ای تنظیم می کند که انگار RPG مبتنی بر نوبه خود ساخت اپل آیدی. شخصیت های شما به نوبه خود بر روی شخصیت های دشمن سرازیر می شوند، مانا را مصرف می کنند خرید گیفت کارت اپل سلامت دشمنان را خرید گیفت کارت اپل بین می برند، تا زمانی که مرده باشند خرید گیفت کارت اپل پاداش های شما را دریافت می کنند.

با این حال، شما در واقع هیچ کدام خرید گیفت کارت اپل آن را کنترل نمی کنید. هیچ چیز خرید گیفت کارت اپل آنچه شما انجام می دهد هیچ اثر پس خرید گیفت کارت اپل جنگ آغاز نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن – آن را کاملا خسته کننده ساخت اپل آیدی.

با این حال، شما در واقع هیچ کدام خرید گیفت کارت اپل آن را کنترل نمی کند. هیچ چیز خرید گیفت کارت اپل آنچه شما انجام می دهید تا زمانی که نبرد شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن هیچ تاثیری نداشته باشد – این کاملا بی روح ساخت اپل آیدی.

این تحقق ناگهانی که شما در واقع دستکاری خود را خرید گیفت کارت اپل مبارزه نیست، کمی عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب ساخت اپل آیدی. شما … واقعا بازی نمی کنید؟ چه کاری انجام می دهید؟

گیم پلی واقعی عمدتا بر روی تنظیم قهرمانان خود با تجهیزات خرید گیفت کارت اپل مهارت های لازم برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم دشمنان تمرکز دارد. آنها هنگامی که شما آفلاین هستند، خرید گیفت کارت اپل طریق امواج می جنگند خرید گیفت کارت اپل باعث تولید طلا خرید گیفت کارت اپل اقلامی می شوند که به شما امکان می دهند حتی بهتر خرید گیفت کارت اپل شما بجنگند.

YouTube

بدون شرح

ضربه بزنید قهرمانان یک خلبان مخفی ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد تا شما را به صورت منفعلانه بدون حتی متوجه شوید.

یک نقص بزرگ با قهرمانان Tap Tap این ساخت اپل آیدی که تقریبا غیرممکن ساخت اپل آیدی بگویم که در بیشتر موارد چه اتفاقی می افتد. رابط کاربر بسیار مبهم ساخت اپل آیدی با تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل جلوه ها، پاداش ها خرید گیفت کارت اپل اقلام، خرید گیفت کارت اپل همچنین گزینه های کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل یا تا حدودی در میدان جنگ تاثیر می گذارد. حتی با تمرین طولانی خرید گیفت کارت اپل مبهم در شروع بازی، Tap Tap Heroes احساس بسیار گیج کننده در مورد آنچه که در حال انجام ساخت اپل آیدی در حالی که شما در حال پخش هستید، مهم نیست که چه چیزی اتفاق می افتد.

ضربه بزنید قهرمانان ممکن ساخت اپل آیدی با UI خود اشتباه بگیرند، اما موفق به ایجاد یک تجربه بصری خشن برای یک بیکار می خرید گیفت کارت پلی استیشن. با توجه به اینکه بازی واقعی عمدتا منتظر یک لحظه ساخت اپل آیدی، لذت بردن خرید گیفت کارت اپل پاداش هایی که قهرمانان برای شما قتل عام کرده اند، تلاش زیادی برای طراحی بصری تجربه لذت بخش ساخت اپل آیدی.

رنگ ها متمرکز شده خرید گیفت کارت اپل درخشان هستند، جلوه های درخشان خرید گیفت کارت اپل درخشان، تا آنجا که می توانید کمی احساس غرور کند، در واقع به مدت طولانی روی صفحه نمایش نگاه کنید. شاید این تلاش شما را تشویق کند که به اندازه کافی بلند شوید تا بتوانید طلای خود را بدست آورید؟

به Tap Tap Heroes بپیوندید خرید گیفت کارت اپل به دنبال یک دوست خوب باشید خرید گیفت کارت اپل زمان خوبی خواهید داشت.

ضربه بزنید قهرمانان یک تجربه جالبی هستند، خرید گیفت کارت اپل شاید یکی که می توان گفت که یک آزمایش ساخت اپل آیدی. این به نوعی ترکیبی خرید گیفت کارت اپل یک RPG مبتنی بر نوبه خود مبتنی بر سنتی خرید گیفت کارت اپل یک بیکار ساخت اپل آیدی، با رده دوم که برجسته ترین ساخت اپل آیدی.

ضربه بزنید قهرمانان ممکن ساخت اپل آیدی در هنگام تلاش برای کشف آنچه در حال انجام ساخت اپل آیدی در حالی که بازی می خرید گیفت کارت پلی استیشن، پریشان خرید گیفت کارت اپل خسته کننده ساخت اپل آیدی، اما تلاش برای ایجاد یک خلبان بصری خیره کننده ساخت اپل آیدی که شما را پشت سر می گذارد سزاوار قدردانی.

تنها مشکل این ساخت اپل آیدی که شما ممکن ساخت اپل آیدی فکر کنید این یک RPG عادی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بنابراین ناامید نشوید.

به قهرمانان ضربه بزنید به دنبال یک خلبان زیبا باشید خرید گیفت کارت اپل زمان خوبی خواهید داشت.

قهرمانان Taptap (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*