ضربه زدن! کاپیتان استار – ژانر پیچ و تاب ، با این حال ناامید برای پول نقد | گیفت کارت

[ad_1]

شیر! Captain Star یک بازی کلیک ساخت اپل آیدی که با عناصر اکشن-ماجراجویی ترکیب شده ساخت اپل آیدی. بازی های Clicker سالهاست که ژانر قدرتمندی بوده اند – ترکیبی خرید گیفت کارت اپل گیم پلی گاه به گاه خرید گیفت کارت اپل پیگیری همیشگی پیشرفت بیشتر باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن احساساتی جذاب خرید گیفت کارت اپل اعتیاد آور باشد. شیر! کاپیتان استار تصمیم گرفته ساخت اپل آیدی کاری را کمی متفاوت با ژانر انجام دهد – با این وجود دیگر گاو شیردهی یا مزارع ساختمان نیست. شما با هیولا می جنگید!

شیر! کاپیتان استار تصمیم گرفته ساخت اپل آیدی کاری را کمی متفاوت با ژانر انجام دهد – با این وجود دیگر گاو شیردهی یا مزارع ساختمان نیست. شما در حال جنگ با هیولا هستید!

در ابتدای بازی ، شما به سادگی روی صفحه ضربه می زنید تا لیزر خود را در هیولا شلیک کنید ، خرید گیفت کارت اپل این بازی را مانند یک بازی ماجراجویی ساده اکشن احساس کنید. با این حال ، همچنان که به کشتن دشمنان ادامه می دهید خرید گیفت کارت اپل ارز عجیبی درخشان را بدست می آورید ، می توانید خرید گیفت کارت اپل این پس ارتقا پیدا کنید. در ابتدا ، این به روز رسانی ها روی کاپیتان شما متمرکز شده خرید گیفت کارت اپل حملات شما را افزایش می دهد ، اما پس خرید گیفت کارت اپل مدتی می توانید خرید خدمه را برای حمله خودکار به شما ، خرید گیفت کارت اپل همچنین کشتی خود شلیک موشک های خود آغاز کنید.

این حملات خدمه خرید گیفت کارت اپل کشتی تنها توانایی هایی هستند که به شما امکان می دهند بازی را کنار بگذارید خرید گیفت کارت اپل همچنان پیشرفت کنید. هر حمله کاپیتان شما به آن نیاز دارید باید خودتان انجام دهید. با این حال ، بازی سعی می کند تا شما را به فکر فریب دهد که می توانید کاپیتان خود را تنها با ارائه یک کلیک خودکار در ابتدای بازی ، یک بار به شما رها کنید. پس خرید گیفت کارت اپل اتمام کار ، شما خودتان هستید خرید گیفت کارت اپل مجبور خواهید گیفت کارت اپل که یا بر روی گزینه های کوچک خود کلیک کنید یا به آنها اعتماد کنید.

شیر! کاپیتان استار به دلیل این کنار گذاشتن احساس کمی گیج کننده می کند – به نظر می رسد می خواهد شما فکر کنید می توانید بطور خودکار این کار را انجام دهید ، اما در واقع بسیار فعال ساخت اپل آیدی.

شیر! کاپیتان استار به دلیل این کنار گذاشتن احساس کمی گیج کننده می کند – مثل این ساخت اپل آیدی که بخواهد شما فکر کنید می توانید بطور خودکار آن را انجام دهید ، اما در واقع بسیار فعال ساخت اپل آیدی.

یک مشکل بزرگ با شیر! کاپیتان استار مبلغی ساخت اپل آیدی که سعی می کند شما را برای صرف هزینه های واقعی زندگی فریب دهد. در منوی به روزرسانی ، شما برای خرید بی شمار خرید گیفت کارت اپل نسخه های مختلف ، ارز بازی را خرج می کنید. با این حال ، واقع در داخل این ارتقاء روزآمدهای گاه به گاه ساخت اپل آیدی که شما فقط می توانید با استفاده خرید گیفت کارت اپل جواهرات ، ارزی که با ارز واقعی خریداری می کنید ، خریداری کنید. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که کلیک کردن به طور تصادفی بر روی آنها بسیار آسان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سنگهای ارزشمند خود را هدر می دهید.

علاوه بر این ، نقاط رایگان دوره ای که بازی های کلیک در اغلب موارد به شما می دهند ، شکل یک فضاپیمای کوچک را در این بازی می گیرد. با این وجود ، به جای امتیازات ثابت ، گاهی اوقات به شما امکان می دهد کالاهایی را با پول واقعی تهیه کنید خرید گیفت کارت اپل خرید آن را به صورت تصادفی هنگام تمایل به خرید بسیار آسان کنید. حتی بدتر؟ چیز لعنتی به مدت ۳۰ ثانیه مستقیماً بوق می زند تا بتواند آن را کلیک کند ، بنابراین شما فقط نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

اگر این امر تقریباً هر دو دقیقه با کلیک بر روی منوها ، با تبلیغات بمباران شوید ، باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن این تبلیغات حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل گیم پلی باشد.

با وجود پیچ ​​خرید گیفت کارت اپل خم نسبتا مبتکرانه در ژانر کلیک ، روی ضربه بزنید! [ویرایش] Captain Star بیش خرید گیفت کارت اپل آنکه یک تجربه گیم پلی عالی را ایجاد کند ، به سمت کلیک کردن خرید گیفت کارت اپل هزینه کردن بیشتر هدایت می شوید.

رتبه ما

جوانب مثبت منفی
None هیچکدام

                        

                                

                        

امتیاز
۳٫۵ / ۱۰

شیر! کاپیتان استار (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


شیر! کاپیتان استار (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*