ضربه محکم و ناگهانی پاکت پی سی – سرگرمی ساده | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�توضیحات بسیار ساده برای یک بازی بسیار ساده، پاکت پی سی ساخت اپل آیدی همه چیز در مورد اندازه گیری خرید گیفت کارت اپل راه دور به دقت که می تواند به هدف شما ضربه. با استفاده خرید گیفت کارت اپل یکی خرید گیفت کارت اپل سه توپ شما بر روی صفحه نمایش نگه دارید تا بهار بهار خود را افسرده کنید، اجازه دهید توپ را به پینگ پنگ کوچک به سمت جعبه های مختلف اندازه گیری کنید.

در ابتدا، اهداف ساده هستند؛ نسبتا گسترده ای خرید گیفت کارت اپل جعبه های تعلیق در هوا نه چندان دور خرید گیفت کارت اپل تلگراف. هر دور با یک ستاره در مرکز هدف قرار می گیرد که بازیکن را با یک رقص ستاره ای با شکوه خرید گیفت کارت اپل زیبا متحرک ستاره ای به ارمغان می آورد خرید گیفت کارت اپل آن را به کل شما نشان می دهد، به شما امتیاز بیشتری می دهد.

همانطور که شما خرید گیفت کارت اپل طریق بازی پیشرفت می کنید، اهداف شروع به حرکت می کنند خرید گیفت کارت اپل به طور مداوم به سختی به زمین می رسند. آنها شروع به تغییر به طور گسترده ای در اندازه خرید گیفت کارت اپل عرض، حرکت در اطراف نقطه مرکزی خرید گیفت کارت اپل یا فقط شناور در اطراف تحریک، میخواهید به طور مستقیم با شما مخالف باشید حرکات در هر زمان به طرز وحشیانه ای کوچک ساخت اپل آیدی، اما آنها باعث تحریک مکرر می شوند، زیرا شما بیهوده مبارزه می کنید تا توپ پنل پینگ خود را درست در نقطه راست قرار دهید.

حرکات در هر زمان به طرز وحشیانه ای کوچک هستند، اما آنها برای بیدار شدن مکرر که شما بیهوده تلاش می کنید تا توپ پینگ پنگ خود را درست در نقطه ای قرار دهید.

با این حال، مشکل واقعی نه فقط در سطوح به تدریج بیشتر سخت ساخت اپل آیدی، اما در این واقعیت ساخت اپل آیدی که شما فقط سه توپ برای کل بازی؛ هر توپ که شما خرید گیفت کارت اپل دست می دهید برای همیشه خرید گیفت کارت اپل بین می رود، اگرچه توپ شما جایگزین می شود خرید گیفت کارت اپل اگر شما موفق به ضربه هدف خود شوید. این به این معنی ساخت اپل آیدی که بازی یکی خرید گیفت کارت اپل تکرار همان سطوح ابتدایی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره، به شدت تلاش می کند تا امتیاز خود را بالا ببرد.

بدون عنوان

بدون شرح

کدام جیبی جیبی به خوبی با این کار انجام شده ساخت اپل آیدی این واقعیت ساخت اپل آیدی که هر سطح به طور تصادفی در یک سطح دشواری قرار می گیرد & # 8211؛ این بدان معنی ساخت اپل آیدی که اولین سطوح اول همیشه ساده خرید گیفت کارت اپل ثابت خواهد گیفت کارت اپل، در حالی که بعضی خرید گیفت کارت اپل سطوح بعدی بر روی اهداف حرکتی متمرکز می شوند، اما مکان واقعی این اهداف خرید گیفت کارت اپل نحوه حرکت آنها به صورت کاملا تصادفی ساخت اپل آیدی. به همین دلیل، مشکل هر سطح احساس پایدار می کند، اما هرگز نقطه ای نیست که در آن شما خود را خسته می کنید، تکرار همان سطوح را دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره.

بزرگترین قدرت Pocket Snap، به غیر خرید گیفت کارت اپل گیم پلی ساده خرید گیفت کارت اپل ظریف آن، موسیقی تند خرید گیفت کارت اپل تیز، واضح خرید گیفت کارت اپل تیز ساخت اپل آیدی که شما را خرید گیفت کارت اپل راه اندازی بازی مستقیما به شما هدیه می دهد. بازی های موبایل اغلب با ضرورت خرید گیفت کارت اپل با # ۸۲۱۱؛ شما همیشه هدست ندارید خرید گیفت کارت اپل شما نمیخواهید همه را در اتوبوس آزار دهید. اما در Pocket Snap، به گوش دادن به آرام نوسان، موسیقی آرامش بخش خواهد گیفت کارت اپل که خود را خرید گیفت کارت اپل تجربه کامل غارت کنید. چندین بازی متوجه اهمیت گرفتن موسیقی خرید گیفت کارت اپل انیمیشن ها می شوند، اما در این مورد، Pocket Snap موفق به اکسل می شود.

چند بازی متوجه اهمیت گرفتن موزیک خرید گیفت کارت اپل انیمیشن ها می شوند، اما در این، Pocket Snap مدیریت می کند اکسل

تنها چیز واقعی که Pocket Snap فاقد یک دکمه بازنشانی ساخت اپل آیدی؛ هر بازیکن پازل می داند که وقتی که با یک تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل حرکت ها یا توانایی ها ارائه می شود، زمانی که یک اشتباه احمقانه را تلف کنید، فقط می خواهید بازی را دوباره تنظیم کنید خرید گیفت کارت اپل دوباره شروع کنید. با این حال، در Pocket Snap فقط باید منتظر بمانید تا تمام سه توپ خود را صرف کنید.

ضربه محکم خرید گیفت کارت اپل ناگهانی پاکت پی سی کاملا ساده ساخت اپل آیدی، اما آن را مدیریت می کند که گام عالی خرید گیفت کارت اپل سادگی به مینیمالیسم ظریف خرید گیفت کارت اپل ذهن ساخت اپل آیدی. هیچ نیازی به هیچ گرافیک فانتزی خرید گیفت کارت اپل جلوه های ظریف خرید گیفت کارت اپل شادابانه نیست. انیمیشنهای هوشمندانه، کوچک خرید گیفت کارت اپل ساده خرید گیفت کارت اپل موسیقی فوق العاده، همه چیزهایی ساخت اپل آیدی که لازم ساخت اپل آیدی تا گیم پلی فوق العاده را پشت سر بگذارید خرید گیفت کارت اپل یک تجربه کامل پازل ایجاد کنید.

ضربه محکم خرید گیفت کارت اپل ناگهانی پاکت پی سی فوق العاده در آنچه که آن را انجام می دهد، بدون تلاش برای چیزی بیشتر؛ موسیقی عالی، گیم پلی لذت بخش خرید گیفت کارت اپل تجربه کامل پازل.

WP-Appbox: جیبی جیبی (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: جیبی جیبی (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*