طالع بینی و حیرت انگیز خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن شما | گیفت کارت

[ad_1]

زیبایی ستارگان خرید گیفت کارت اپل طالع بینی یک سنت بزرگوار ساخت اپل آیدی. این که آیا شما در سرنوشت ستاره ها در حال تعبیر بخش های ناگوار هستید ، یا به سادگی خرید گیفت کارت اپل تاریخ خرید گیفت کارت اپل عظمت کائنات قدردانی می کنید ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل چیزهای شگفت انگیز برای دیدن خرید گیفت کارت اپل تجربه در آسمان شب وجود دارد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن خود ، اکنون حتی ساده تر ساخت اپل آیدی.

در اینجا پنج برنامه وجود دارد که به شما کمک می کند تا آسمان مستقیماً به شما منتقل خرید گیفت کارت پلی استیشن.

راهنمای آسمان (iOS)

راهنمای آسمان روشی ساده برای فهمیدن چه پدیده هایی ساخت اپل آیدی که شما در آسمان شب نگاه می کنید. بیش خرید گیفت کارت اپل حد غالباً مردم نگاه می کنند خرید گیفت کارت اپل تعجب می کنند که این ستاره چیست یا تصور می خرید گیفت کارت پلی استیشن صورت فلکی چیست؟ با استفاده خرید گیفت کارت اپل Sky Sky ، می توانید به راحتی موضوع مورد نظر را مشاهده کنید ، همچنین اطلاعات واقعی در مورد سیاره یا رویداد فرازمینی خرید گیفت کارت اپل همچنین یک تصویر شگفت انگیز را برای همراهی با آن نشان می دهد که چه چیزی به نظر می رسد راحت تر . علاوه بر این ، می توانید خرید گیفت کارت اپل AR استفاده کنید تا راحت تر صورت فلکی را ترسیم کنید ، بنابراین نمی توانید خرید گیفت کارت اپل بحث خرید گیفت کارت اپل گفتگو با خود جلوگیری کنید که آیا واقعاً شبیه یک گاو ساخت اپل آیدی یا نه.

Starlight AR (iOS)

Starlight AR همه چیز در مورد استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن شما به عنوان یک راهنمای تصویری مفید به آسمان شب ساخت اپل آیدی. با سادگی گوش کردن تلفن خود به یک شیء در آسمان ، Starlight AR به پایگاه داده داخلی خود دسترسی پیدا خواهد کرد تا هم به شما بگوید چه چیزی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل هم اطلاعات مفیدی را برای شما تعریف می کند تا بتوانید هرچه بیشتر در مورد آن بدانید. با تصاویر دلپذیر برای کمک به آسانتر شدن صورتهای فلکی ، خرید گیفت کارت اپل همچنین یک راهنمای جستجوی مفید ، Starlight AR آسمان شب را به یک رمز خرید گیفت کارت اپل راز تبدیل نمی کند.

نقشه آسمان (اندروید)

نقشه آسمان به شما امکان می دهد تلفن خود را به عنوان یک قطب نمای طبیعی با ستاره های بالاتر خرید گیفت کارت اپل خود رفتار کنید. با استفاده خرید گیفت کارت اپل GPS داخلی تلفن خود ، می توانید به راحتی با استفاده خرید گیفت کارت اپل GPS داخلی ، طیف ستاره هایی را که برای شما قابل مشاهده ساخت اپل آیدی ، به راحتی مشاهده کنید. با کالیبراسیون دقیق ، می توانید تلفن خود را به سمت ملیله ستاره ها حرکت داده خرید گیفت کارت اپل دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید ، پیدا کنید. با فرض اینکه در جایی با دسترسی آسان خرید گیفت کارت اپل بدون آلودگی نوری قرار دارید ، نقشه آسمان برای دیدن آن ستاره های دوردست خرید گیفت کارت اپل راحت تر جمع کردن همه آنها مناسب ساخت اپل آیدی.

منظومه شمسی Astro Cat (iOS ، Android)

منظومه شمسی Astro Cat یک برنامه بسیار متفاوت در مقایسه با دیگران در این لیست ساخت اپل آیدی ، زیرا این یک تجربه بسیار تعاملی خرید گیفت کارت اپل غوطه ور تر ساخت اپل آیدی. طراحی شده برای کمک به فرزندان معلم در مورد منظومه شمسی خود ، موشک خود را ساخت خرید گیفت کارت اپل به آسمان پرواز کردید تا منظومه Sol را کشف کرده خرید گیفت کارت اپل واقعیت های موجود در سیارات ، خورشید خرید گیفت کارت اپل هر چیز دیگری را در این مکان کشف کنید با طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل چالش ها ، مدال ها خرید گیفت کارت اپل حتی جت پک عالی. منظومه شمسی Astro Cat کمک می کند تا زیبایی شگفت آور آسمان را برای بچه ها به ارمغان آورد.

Star Walk 2 (iOS ، Android)

Star Walk 2 راهنمای سنتی سنتی برای آسمان شب ساخت اپل آیدی. با قرار دادن دوربین گوشی خود به شیء مورد نظر خود برای کشف ، Star Walk 2 راهنمایی مفیدی در مورد تفاوت زمان ، دما خرید گیفت کارت اپل زاویه های ارتفاع هر آنچه را که می خواهید به شما ارائه می دهد ، خرید گیفت کارت اپل همچنین یک مدل سه بعدی مفید را ارائه می دهد. به همه اینها کمک کنید با داشتن اطلاعات فراوان خرید گیفت کارت اپل یک پایگاه داده شگفت آور آگاهانه در مورد بارش های بعدی هواشناسی ، Star Walk 2 برای کسانی که در مناطق روستایی در شکار برای زیباترین صورت های فلکی درآیند مناسب ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*