عمارت دیوانه برای همه – بررسی موارد غریبه | گیفت کارتژانر سبک پنهان عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب ساخت اپل آیدی. این کامل برای بسیاری در دسترس ساخت اپل آیدی، گرفتن بسیاری خرید گیفت کارت اپل تم های بازی های ماجراجویی کلاسیک، اما اغلب به عنوان طاقچه اجتناب؛ که چیزی ساخت اپل آیدی که ما را به موارد غریبه ، یک بازی با هدف تغییر دادن آن با یک بازی سرگرم کننده در تمام طول سال های پنهان، به ما می دهد.


طراحی بصری تمیز خرید گیفت کارت اپل رابط بصری هرگز شما را برای مدت زمان طولانی شکار نمی کند خرید گیفت کارت اپل به سرعت در حال تحقق بخشیدن به برخی خرید گیفت کارت اپل بازی های ماجراجویی ساخت اپل آیدی.

شما به عنوان یک کارآگاه جومونگ جسورانه به دانشمندان کمک می کند تا هواپیماهای بدون سرنشین خود را پیدا کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل طریق پیچ خرید گیفت کارت اپل خم هایی خرید گیفت کارت اپل اتاق های فشرده ای که به شدت سرخ می شوند را پیدا کنید. هر یک به عنوان یک سطح مستقل که شما نیاز دارید خرید گیفت کارت اپل طریق پیشرفت، با اسرار خود را برای کشف کردن به عنوان شما را حل بسیاری خرید گیفت کارت اپل brainteasers خدمت می کند.

در مورد مشکل، موارد غریبه Myst نیست، اما این واقعا نقطه ساخت اپل آیدی. نه تنها سیستم اشاره ای وجود دارد، بلکه اکثر گفتگوها خرید گیفت کارت اپل دستورالعمل های بصری متحرک به شما کمک می کنند تا سریعا چیزهای خود را با هم ترکیب کنید. به جای اینکه شما را در مورد مواردی که با هم می آیند را ترک کنید، موارد غریبه بیشتر مربوط به حصول اطمینان خرید گیفت کارت اپل لذت شما ساخت اپل آیدی. طراحی بصری تمیز خرید گیفت کارت اپل رابط بصری هرگز شما را به شکار برای اقلام طولانی را ترک می کند، خرید گیفت کارت اپل سرعت شتاب دادن به احساس برخی خرید گیفت کارت اپل بازی های ماجراجویی بی فایده ساخت اپل آیدی.

طراحی صدا خرید گیفت کارت اپل موسیقی کاملا بر اساس علامت نیستند. لحن اصلی خوب ساخت اپل آیدی، اما تکراری که شما فشار دهید. جلوه های صوتی، بدترین ضربه را تجربه می کنند، همه چیز مانند نمونه های صوتی که می توانید به صورت رایگان در YouTube پیدا کنید. به هیچ وجه معامله ای نیست، فقط خرید گیفت کارت اپل ایده آل ساخت اپل آیدی. هیچ گفتگوی گفتاری وجود ندارد، بنابراین حداقل شما هیچ صدای ناخوشایندی برای مقابله با آن ندارید؟


به راستی، بزرگترین برجسته در مورد موارد غریبه این ساخت اپل آیدی که این بازی شیء پنهان هدف اصلی ساخت اپل آیدی.

آنچه این امر منجر به تجربه ای ساخت اپل آیدی که به اندازه کافی دلپذیر ساخت اپل آیدی، اگر نه پیشگامانه برای این ژانر. یک مورد قابل قبول خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده برای شما در بازی با بچه خود خرید گیفت کارت اپل یا برای انجام خودتان اگر شما می خواهید یک brainteaser گاه به گاه برای اتوبوس. این کمک می کند که هر سطح محتوای کافی برای سوار شدن سریع داشته باشد خرید گیفت کارت اپل شما می توانید چندین بار در یک ردیف کار کنید، اما بدون پرداخت، انتظار می رود خرید گیفت کارت اپل طریق تبلیغات نشسته باشید – که تجارت عادلانه همه چیز را در نظر گرفته ساخت اپل آیدی.


قطعا ارزش زمان شما را دارد، اما رمز گنجانی خرید گیفت کارت اپل موارد غریبه بازی های ماجراجویی را برای شما تعریف نمی کند.

به راستی، بزرگترین برجسته در مورد موارد غریبه این ساخت اپل آیدی که این یک بازی شیء پنهان با هدف اصلی ساخت اپل آیدی. ما بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازار خانم های "تنها خانمهای" را هدف قرار می دهیم که خوشایند ساخت اپل آیدی که دیگر در عناوین عناوین آموزشی سرگرمی کلاسیک مانند Pyama Sam خرید گیفت کارت اپل Spyfox ، اگر کمی کمی طنز تر باشد خرید گیفت کارت اپل مالیات مطمئنا زمان شما ارزش دارد، اما رمز گنجانی خرید گیفت کارت اپل موارد غریبه بازی های ماجراجویی را برای شما تعریف نمی کند.

امتیاز ما

مشاغران منفی
یک بازی پنهانی برای همه با یک طراحی زیبا خرید گیفت کارت اپل زیبای زیبای خرید گیفت کارت اپل جذاب ساخت اپل آیدی. هیچ طراحی نوآورانه ای نیست خرید گیفت کارت اپل طراح صدا بسیار مورد نظر ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۷٫۰ / ۱۰

موارد غریبه (رایگان + ، فروشگاه App) →


موارد غریبه: فرار خرید گیفت کارت اپل رمز خرید گیفت کارت اپل راز (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*