غارهای کالی ۴ – مشارکت و قتل | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در کلیسای غارهای ۴، کالی نیاز به شکار طلسم دارد که لعنت را خرید گیفت کارت اپل دوست عزیزش حذف می کند. این کاملا روشن نیست که آیا این یک داستان طولانی مداوم ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل بازی های قبلی که ناقص ساخت اپل آیدی یا اگر داستان واقعا مهم نیست خرید گیفت کارت اپل فقط در در رسانه ها آغاز می شود

این واقعا مهم نیست، به عنوان گیم پلی شروع می شود بلافاصله، با تنها اشاره های کوتاه مدت به داستان زمانی که کاملا مهم ساخت اپل آیدی.

کالی یک دختر جاهلی ساخت اپل آیدی که توانایی دوبار پریدن را دارد. همچنین، او اسلحه دارد. رسیدن به سطوح نیاز به زمان بندی جهش خود را برای رسیدن به یک بلوک دور یا پرش بین بلوک ها برای رسیدن به ارتفاع بیشتر. مطمئنا این شامل یک قتل خوب می شود.

البته این شامل قتل بسیار خوبی ساخت اپل آیدی.

سرگردان در اطراف انواع دشمنان در سراسر سطح ساخت اپل آیدی که تلاش خواهد کرد تا شما را به جرم به خراب کردن در طرح سنگ خود را کشتن. در آغاز، دشمنان فقط "اراذل خرید گیفت کارت اپل اوباش" هستند که شما را کمی ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم می کنند، خرید گیفت کارت اپل آنها را به راحتی با مجازات خلع سلاح می کنند.

با وجود پیشرفت شما در سطح، دشمنان ویژگی های جدیدی به دست می آورند خرید گیفت کارت اپل نام ها خرید گیفت کارت اپل طبقه بندی های جدیدی به دست می آورند. فوتبالیست بسیار سریعتر خرید گیفت کارت اپل سایر دشمنان عمل می کند خرید گیفت کارت اپل بسیار سریع حمله می کند. با این حال، چیزی که او دارای آن ساخت اپل آیدی که پویایی گیم پلی را تغییر می دهد یک پرتابه ساخت اپل آیدی – پیشرفته ترین دشمنان نوعی پرتابه مربوطه را به دست می آورند. فوتبالیست فوتبال، فوتبال ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

هنگامی که او را می بیند، او را به زاویه ای نزدیک می کند که دقیقا با بلند شدن شما متقابلا می شود، اگر شما به زودی به عنوان او را دیدید، پرش کرد. این به این معنی ساخت اپل آیدی که شما به احتمال زیاد به توپ با چند بار ضربه زدن به صورت خود می توانید چند بار تا زمانی که یاد بگیرید که خرید گیفت کارت اپل آن انتظار داشته باشید. این علاوه بر کم حجم در مورد ذهن توسعه دهنده در پشت غارهای Calley 4 صحبت می کند؛ آنها می دانند که شما چه کار می کنید خرید گیفت کارت اپل می خواهید تعجب کنید که کار نمی کند.

این نوع خرید گیفت کارت اپل دانش گفتگو در مورد بازیکن ادامه در تمام طول راه خرید گیفت کارت اپل طریق بازی ساخت اپل آیدی. به طور مداوم، دشمنان در برابر انتظارات شما کار می کنند یا یک راه جدید خرید گیفت کارت اپل جالب برای مبارزه با بازیکن ارائه می دهند. پروانه ها به سمت شما حرکت می کنند، سواحل در کوچه های سمت کم پنهان پنهان شده اند خرید گیفت کارت اپل انواع سلاح شما را تشویق می کند تا چیزی جدید را امتحان کنید.

پرویزکل ها به سمت شما پرواز می کنند، سواحل در کوچه های سمت کوچک پنهان شده اند خرید گیفت کارت اپل انواع سلاح شما را امتحان می کند جدید

تپانچه شما را می توان با بومرنگ تعویض کرد که دو بار آن را بارور می کند، پرواز می کند خرید گیفت کارت اپل سپس دوباره، خرید گیفت کارت اپل همچنین تفنگ خرید گیفت کارت اپل شمار زیادی خرید گیفت کارت اپل سلاح های دیگر برای شرایط. این به بازیکن اجازه می دهد تا مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل آژانس را در تصمیم گیری در مورد اینکه چگونه آنها می خواهند به شکست دادن دشمنان در راه خود خرید گیفت کارت اپل در نهایت برنده شدن در بازی ساخت اپل آیدی.

Calley Caves 4 یک بازی ساخت اپل آیدی که توسط افرادی که پایه ی بازیکن خود را می دانند، درک آنچه آنها می خواهند خرید گیفت کارت اپل چگونگی بهترین آنها را به چالش می کشد. آن را مدیریت می کند در مکان های بدون در نظر گرفتن خسته کننده، در حقیقت حیرت انگیز ساخت اپل آیدی، در حالی که حصول اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه بازیکنان فرصت انتخاب گزینه های معنی دار در مورد گیم پلی خود را دارند.

غارهای Calley 4 یک platformer سنتی ساخت اپل آیدی که هنوز هم قادر به سرازیر کردن انتظارات شماست خرید گیفت کارت اپل تجربه ای واقعا لذت بخش را خرید گیفت کارت اپل آن می کند.

امتیاز ما

پرستا مضرات
طراح هوشمندانه طراحی خرید گیفت کارت اپل طراحی دشمن. شما مجبور هستید گاهی اوقات خودتان را مجبور کنید تا بهترین غنیمت را بدست آورید.

                        

                                

                        

امتیاز
۹/۱۰

WP-Appbox: غارهای Cally 4 (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*