فرار مکعب: Paradox – خلطی معمولی و پازل استاندارد | گیفت کارتفرار مکعب: Paradox فرار خرید گیفت کارت اپل اتاق ساخت اپل آیدی که به دنبال قواعد ژانر به T.

در یک سری دراز مدت توسط Rusty Lake، سری فرانسوی مکعب شما را در یک اتاق با گزینه های محدود خرید گیفت کارت اپل یک راه تعریف شده، اگر تا حدودی گیج کننده، فرار کند.

شما نیاز به حل پازل، درک سرنخ ها خرید گیفت کارت اپل کلیک کنید در راه درست برای فرار خرید گیفت کارت اپل اتاق خرید گیفت کارت اپل پیشرفت، امیدوارم حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز.

مشکل این ساخت اپل آیدی که این توضیح می تواند به معنای واقعی کلمه هر فرار خرید گیفت کارت اپل اتاق تا کنون ساخته شده ساخت اپل آیدی.

مشکل این ساخت اپل آیدی که این توضیح می تواند به معنای واقعی کلمه هر فرار خرید گیفت کارت اپل اتاق تا کنون ساخته شده ساخت اپل آیدی

فرار مکعب: پارادوکس به هیچ وجه به عنوان یک نوآور یا تلاش برای تغییر جهان نیست؛ آن را به کنوانسیون های سبک، تقریبا تا نقطه تکرار بستگی دارد.

این در واقع یک نقص جدی برای این ژانر ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل در واقع به فرار مکعب: Paradox خود

YouTube

بدون شرح

هر یک خرید گیفت کارت اپل بازی های پازل این نوع نیاز به وحشت زده ساخت اپل آیدی، باید گیج کننده باشد خرید گیفت کارت اپل نیاز به ایجاد احساس ناراحتی در شب در اتاق شما باشد.

فرار مکعب: پارادوکس این کار زیبا را انجام می دهد، اما علاوه بر انطباق با سبک استاندارد، هیچ کاری نمی کند.

بدتر شدن، پازل به طور خودسرانه دشوارتر می خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت اپل منطقی سازگار خرید گیفت کارت اپل قابل درک، خرید گیفت کارت اپل همه جا به سردرگمی خرید گیفت کارت اپل ناهماهنگی کامل می رود.

در حالی که شما شروع به حل پازل با یک خطی با جهت روشن، پازل به سرعت به سردرگمی تصادفی تبدیل شده ساخت اپل آیدی. نمادها حل قفس قفسه سینه، اما قفل را می توان سه بار با دستورات مختلف نمادها باز کرد.

به نظر می رسد آسان ساخت اپل آیدی، اما سرنخ توضیح نمی دهد که چه چیزی باید به عقب انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن تا قفسه سینه را باز کند.

در یک نقطه، شما یک پازل طولانی مدت را حل می کنید خرید گیفت کارت اپل یک دسته خرید گیفت کارت اپل عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب … نقاط سیاه ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن. شما باید آنها را بر روی شیء در اتاق قرار دهید تا بهترین شکل خود را مطابق شکل آن بگذارد تا پازل پیشرفت کند.

چرا؟ این چیزی گیفت کارت اپل که در زمین گیفت کارت اپل؟ این یک پازل نیست این تنها یک زمان صرفه جویی در ورزش ساخت اپل آیدی.

چرا؟ این چیزی گیفت کارت اپل که در زمین گیفت کارت اپل؟ این یک پازل نیست این تنها یک زمان صرفه جویی در ورزش ساخت اپل آیدی.

طرح فرار مکعب: پارادوکس بسیار گیج کننده ساخت اپل آیدی، هرچند که این نکته ساخت اپل آیدی. شما یک کارآگاه هستید که تلاش برای حل یک مورد قتل را انجام می دهد، اما به نظر می رسد که به آنها مربوط ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل هیچ چیز در واقع واقعی نیست؟

همه چیز کمی احمقانه ساخت اپل آیدی.

در مورد فریم مکعب بسیار جالب توجه ساخت اپل آیدی: Paradox این واقعیت ساخت اپل آیدی که این بازی در واقع با یک فیلم کوتاه مرتبط ساخت اپل آیدی، در حالی که یک تکرار متفاوت خرید گیفت کارت اپل یک پازل همان بازی، به شما دادن چند سرنخ کوچک در مورد چگونگی حل پازل.

علاوه بر این، برخی خرید گیفت کارت اپل سرنخ ها منجر به دستاوردهای مخفی می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا شما را به انتهای اضافی برسانند، امیدواریم حلقه ابدی سردرگمی خرید گیفت کارت اپل پارانویا را خرید گیفت کارت اپل بین ببریم.

فرار مکعب: Paradox فرار خرید گیفت کارت اپل اتاق بسیار شبیه به همه موجود ساخت اپل آیدی. این یک بازی بد نیست، فقط یک بازی بدون هیچ چیز جالب برای آن ساخت اپل آیدی.

اگر دوست دارید ناراحت کننده در اطراف آینه خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل ترساندن پرش – همه در حالی که به طور تصادفی ضربه زدن به صفحه خود، امید به باز کردن پازل – پس خرید گیفت کارت اپل آن کوب فرار: Paradox می تواند ارزش امتحان کنید.

پس خرید گیفت کارت اپل همه، کسی که اسرار ترسناک را دوست ندارد؟

امتیاز ما

مشاغل مضرات
پازل های معمولی در یک ژانر خوب تمرین پازل درون بازی همان پازل قدیمی ساخت اپل آیدی که دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره استفاده می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

بازی به نظر می رسد بی فایده وحشت زده، نقطه ای که بدون پرداخت هزینه.

                        

                                

                        

رتبه
۷/۱۰

فرار مکعب: Paradox (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


فرار مکعب: Paradox (رایگان + ، Google Play) →

تریلر رسمی

فرار مکعب: پارادوکس [Google Play Promo Trailer]

فرار مکعب: پارادوکس می آید ۲۰ سپتامبر! قبل خرید گیفت کارت اپل سفارش در آندروید: https://play.google.com/store/apps/details؟id=air.com.RustyLake.CubeEscapeParadox هنگامی که کارآگاه بدبختانه دیل واندریمور در اتاق شوم بدون هیچگونه خاطره گذشته خود خرید گیفت کارت اپل خواب بیدار می خرید گیفت کارت پلی استیشن ، او به زودی خود را بخشی خرید گیفت کارت اپل یک بازی عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب که توسط یک دشمن قدیمی هماهنگ شده ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*