فعال کردن رپیت پخش ویدئو، آلبوم و پلی لیست ها در موسیقی اپل | گیفت کارتفعال کردن ریپیت

چطوری در اپلیکیشن اپل موزیک پخش آهنگ ها، آلبوم ها خرید گیفت کارت اپل پلی لیست ها را به طور خودکار تکرار کنید؟

هدف ما در اینجا این ساخت اپل آیدی که کاربران با نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه کاربردی Repeat در برنامه موسیقی برای تکرار پخش آهنگ ها، آلبوم ها خرید گیفت کارت اپل پلی لیست ها به صورت اتوماتیک آشنا شوید. به همین خاطر توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن برای استفاده خرید گیفت کارت اپل آموزش تکمیلی سایت خرید گیم کارت را دنبال کنید.

در مجموع، احتمال دارد بعضی خرید گیفت کارت اپل کاربران در استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه تکرار برای تکرار پخش یک آهنگ، یک آلبوم یا یک پلی لیست در برنامه موسیقی اپل دچار سردرگمی شوند. به همین خاطر، ابتدا لازم ساخت اپل آیدی ذکر کنید که گزینه Repeat به صورت واضح در داخل برنامه ی اپل موزیک قرار نگرفته ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل علاوه بر این، زمانی که شما بر روی آن یک بار پرش کنید، معلوم نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن که اتفاق می افتد، این خیلی واضح خرید گیفت کارت اپل روشن نیست.

بنابراین اگر در مورد شیوه استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه Repeat برای تکرار پخش موزیک در موسیقی برنامه iOS در iPhone یا آیپد غافر خرید گیفت کارت اپل کلافه شده اید، توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این محتوای آموزشی را دنبال کنید. به طوری که متوجه شده اید هدف این مطلب روایت شیوه استفاده درست خرید گیفت کارت اپل گزینه Repeat برای کاربران می باشد.

فعال کردن رپیت تکرار در آی فون

۱٫ نکته ضروری ساخت اپل آیدی آهنگ، آلبوم یا پلی لیستی که قصد پخش آن را داشته باشید، انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس شروع به پخش آن کنید.
۲٫ا الان نیاز به قسمت اصلی پخش کننده موزیک رجوع کنید خرید گیفت کارت اپل مقدار برخی خرید گیفت کارت اپل انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا گزینه های بیشتری مانند گزینه Repeat نمایش داده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

 فعال کردن رپیت در آی فون "width =" 600 "height =" 647 "/> </p>
<p style= الف) تکرار پخش آهنگ های یک آلبوم یا پلی لیست با استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه تکرار:

 نحوه فعال کردن تکرار "width =" 500 "height =" 106 "/> </p>
<p style= اگر می خواهید پخش آهنگ های یک آلبوم خرید گیفت کارت اپل یا پلی لیست با استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه تکرار، به راحتی بر روی گزینه تکرار تپ نمائید اگر این کار را بکنید گزینه ای که به آن اشاره می خرید گیفت کارت پلی استیشن قرمز می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل آلبوم خرید گیفت کارت اپل یا پلی لیست تا زمانی که خودتان آن را استپ نکنید، پخش موزیک به صورت پیوسته ادامه می یابد.

ب) تکرار پخش یک عجب تکی با استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه تکرار:

 فعال کردن رپیت "width =" 500 "height =" 106 "/> </p>
<p style= در صورتی که مایل به تکرار پخش یک اهنگ خاص با استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه Repeat باشید، باید بر روی گزینه Repeat دوبار تپ معاج شوید، با این عمل گزینه که اشاره شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل قرمز ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شماره ۱ بر روی آن نشان می دهد، نشان می دهد که پخش این آهنگ به صورت پیوسته ادامه می یابد.

با فعال کردن رپیت پخش ویدئو، آلبوم خرید گیفت کارت اپل پلی لیست ها در اپل موزیک اولین بار در آموزش اپل خرید گیفت کارت اپل آندروید | خرید گیف کارت پدیدار شده.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*