قفل امن – تکان دادن و چرخاندن تلفن شما به امنیت | گیفت کارتگوش دادن، همه آن را انجام می دهد. شما یک عکس می گیرید که واقعا افتخار میکنید، اما شما نمیدانید دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که دیگران میبینند.

شاید این یک عکس شجاع باشد؟ شاید این یک عکس خرید گیفت کارت اپل اسناد بانکی شما باشد، یا شاید این فقط کلید پاسخ به شکار گنج شما بوده ساخت اپل آیدی. صرف نظر خرید گیفت کارت اپل آنچه که هست، شما باید آن را مخفی نگه دارید.

Safe Lock را وارد کنید، یک ابزار ابزار ساده ساخت اپل آیدی که به دنبال ارائه یک روش واضح خرید گیفت کارت اپل سازگار برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل عکس ها خرید گیفت کارت اپل حفظ حریم خصوصی شماست.

Safe Lock یکی خرید گیفت کارت اپل آن برنامه هایی ساخت اپل آیدی که به وضوح مشخص شده اند خرید گیفت کارت اپل هیچ چیز دیگری نیستند. این موجود ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد عکس ها را وارد کنید یا عکس بگیرید، خرید گیفت کارت اپل آنها را در مکان جداگانه خرید گیفت کارت اپل امن قرار دهید.

شما می توانید عکس های خود را خرید گیفت کارت اپل عکس معمولی واقعی یا حتی عکس های خود خرید گیفت کارت اپل ابر اضافه کنید، این ساخت اپل آیدی که آیا Dropbox، درایو Google یا وب سرور شخصی شما ساخت اپل آیدی.

هنگامی که این عکس به Safe Lock اضافه شده ساخت اپل آیدی، آن را به طور خودکار خرید گیفت کارت اپل تلفن یا رایانه شما حذف می کند تا اطمینان حاصل خرید گیفت کارت پلی استیشن که کسی به طور تصادفی یا بدخیم به آن دسترسی پیدا نکند. نگران نباش؛ ابتدا با شما در ارتباط ساخت اپل آیدی که این کار را انجام می دهد.

نگران نباش؛ ابتدا با شما در ارتباط ساخت اپل آیدی که این کار را انجام می دهد.

پس خرید گیفت کارت اپل آن، می توانید عکس های خود را با لایه های حفاظت بیشتری محافظت کنید.

شما می توانید یک کد پین ۴ رقمی (یا ۶ رقمی) را به برنامه خود اضافه کنید، به طوری که قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید، باید یک کد را وارد کنید.

حتی بهتر ساخت اپل آیدی Safe Lock نیز به شما امکان کنترل برخی اقدامات ژیروسکوپیک را که تلفن شما را قفل می کند، کنترل می کند. به عنوان مثال، شما می توانید برنامه (خرید گیفت کارت اپل در واقع تلفن خود را نیز) برای قفل کردن اگر شما تلفن خود را به شدت لرزش؛ اگر نمیخواهید آن را لرزاندید، زمانی که تلفنتان را روشن میکنید، میتوانید آن را قفل کنید.

اگر چه این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که شما به طور تصادفی خودکار قفل برنامه خود را هنگامی که شما به معنی نیست، آن را به شما اجازه می دهد تا بسیار سریع گوشی خود را قفل خود را اگر شما خرید گیفت کارت اپل تصاویر حساس خود خرید گیفت کارت اپل یا داده ها به خطر افتاده ساخت اپل آیدی. این که یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل دوستان مهم شما یا یک دوست ناگهان تلفن را خرید گیفت کارت اپل دست شما بیرون می برد یا اینکه شما مورد حمله قرار گرفته اید خرید گیفت کارت اپل تلفن شما در حال خرید گیفت کارت اپل بین بردن ساخت اپل آیدی، این یک رویای فردی محسوس ساخت اپل آیدی.

این یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل دوستان مهم شما یا یک دوست ساخت اپل آیدی که به طور ناگهانی گوشی را خرید گیفت کارت اپل دست شما بیرون می برد یا اینکه شما مورد حمله قرار گرفته اید خرید گیفت کارت اپل تلفن شما در حال خرید گیفت کارت اپل بین بردن ساخت اپل آیدی، این یک رویا یک شخص هوشمند ساخت اپل آیدی.

Safe Lock نرم افزاری ساخت اپل آیدی که نیاز ضروری برای ایمنی خرید گیفت کارت اپل امنیت را درک می کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل گزینه های قفل کردن خرید گیفت کارت اپل محافظت خرید گیفت کارت اپل گوشی شما، خرید گیفت کارت اپل همچنین راه هایی برای فعال کردن مکانیزم قفل ایمن بر اساس حرکت، Safe Lock اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کنید عکس های شما امن تر خرید گیفت کارت اپل همیشه ساخت اپل آیدی.

این ساده، سودآور ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به خودی خود یک مقدار مسخره ای خرید گیفت کارت اپل امتیازات غیر ضروری یا رنگ های پر زرق خرید گیفت کارت اپل برق نمی دهد.

Lock Safe می داند که چه کاری باید انجام دهد خرید گیفت کارت اپل این کار بسیار خوب ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

پرستاران مهاجران
راه عالی برای ذخیره عکس های حساس شما با امنیت بیشتر. مکانیسم های قفل اضافی، مانند قفل کردن خرید گیفت کارت اپل طریق تکان دادن یا کوبیدن گوشی. حذف خودکار عکس ها ممکن ساخت اپل آیدی کسی را ناامید کند خرید گیفت کارت اپل تصادفا یک عکس مهم را حذف کند.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

Safe Lock – مخفی کردن عکس مخفی (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*