قهرمانان دیزنی - دست پر خرید گیفت کارت اپل شاهزاده خانم دیزنی | گیفت کارت |

قهرمانان دیزنی – دست پر خرید گیفت کارت اپل شاهزاده خانم دیزنی | گیفت کارتدر قهرمانان دیزنی، شما مستقیما در گیم پلی قرار می گیرید با آنچه احساس می کنید یک مقدمه کوتاه برای بازی RPG را دوست دارد. بازی شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن با رالف خرید گیفت کارت اپل Vanellope بحث در مورد اینکه آیا آنها باید یک بازی جدید که در بتا ساخت اپل آیدی را امتحان کنید؛ شما سپس به "دنیای دیجیتال" مکیده می شوید خرید گیفت کارت اپل داستان بلافاصله با خانم باور نکردنی آغاز می خرید گیفت کارت پلی استیشن که نیازمند کمک به نبرد ساخت اپل آیدی که به نظر می رسد یک دسته خرید گیفت کارت اپل خائنانی دیزنی خرید گیفت کارت اپل آقای باور نکردنی ساخت اپل آیدی.

بازی قهرمانان دیزنی یک بازی گرافیکی خیره کننده ساخت اپل آیدی که قادر به ایجاد یک حس واقع گرایی دیزنی ساخت اپل آیدی که با فیلم Wreck Ralph ایجاد شده ساخت اپل آیدی. متن بر روی صفحه ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن که فقط می تواند به عنوان سبک بازی توضیح داده خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل برای خواندن روشن ساخت اپل آیدی. موسیقی برای سبک گیم پلی مناسب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به شما یادآوری می کند که در یک بازی قرار دارد، اما به دلیل تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل آهنگ ها، به سرعت خسته می خرید گیفت کارت پلی استیشن. شما می توانید خود را به نوبه خود گوشی خود را خاموش به طوری که شما مجبور به گوش دادن به همان لحن در تکرار نیست.

شما می توانید خود را به نوبه خود گوشی را خاموش به طوری که شما مجبور به گوش دادن به همان تکرار کنید.

در پایان هر سطح، پاداش هایی خرید گیفت کارت اپل قبیل قهرمان XP، اقلام، مدالها، طلا خرید گیفت کارت اپل نماد سفید رنگی را نشان می دهد که نشان می دهد چیزی ساخت اپل آیدی که شما جمع آوری می کنید، اما معنای واقعی آن حدس زدن هر کسی ساخت اپل آیدی. مدالها می توانند به شخصیت های مجهز باشند، اما با توجه به قسمت اول بازی، به شما نمی گویند چرا این مهم ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تعجب می کنید چرا شما حتی باید با کلیک های اضافی درگیر در این فرایند زحمت.

YouTube

بدون شرح

بزرگترین ناامیدی در بازی جنگهای خودشان ساخت اپل آیدی؛ در هنگام دانلود یک بازی که دارای حالت جنگی ساخت اپل آیدی در عنوان شما انتظار دارید که با شخصیت های دیگر مبارزه کنید خرید گیفت کارت اپل کنترل کامل بر هر نبرد داشته باشید اما … این مورد نیست.

شما خرید گیفت کارت اپل فهرست قهرمانانی که مایل به شرکت در آن هستند انتخاب می کنید خرید گیفت کارت اپل سپس همه چیز به نظر می رسد در حالت Autopilot اتفاق می افتد. شخصیت های انتخاب شده به طور خودکار دشمنان را نبرد خرید گیفت کارت اپل شما فقط نشسته خرید گیفت کارت اپل تماشا را ترک می کنید. شما می توانید ببینید که هر شخصیت ضربه می خورد خرید گیفت کارت اپل سلامتی را خرید گیفت کارت اپل دست می دهد، اما در نهایت این به معنای چیزی ساخت اپل آیدی که شما جزء فعال نبرد نیستید.

شما می توانید ببینید که هر شخصیت ضربه می خورد خرید گیفت کارت اپل سلامتی را خرید گیفت کارت اپل دست می دهد، اما در نهایت این بدان معنی ساخت اپل آیدی هیچ وقت زمانی که شما بخش فعال نبرد نیستید.

هر قهرمان دارای ابرقدرت خود ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل هنگامی که یک حلقه آبی در اطراف تصویر خود شروع به درخشش می کند می توانید بر روی آن کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل آنها توانایی خاص خود را انجام می دهند Y اما بدون اطلاعات در مورد آنچه که این قدرت ها انجام می دهند شما را ترک می کند عدم کنترل خرید گیفت کارت اپل دیوانگی عمومی در مورد آنچه اتفاق می افتد.

به طور حتم به توهین به آسیب رساندن، سلامت قهرمان شما در طول جنگ به نظر می رسد که اهمیت بسیار کمی دارد. حتی اگر یک قهرمان در نبرد جان سالم به در برسد، بقیه حزب خود قطعات را جمع می کند خرید گیفت کارت اپل تنها قیچی این ساخت اپل آیدی که در پایان نبرد، شما فقط دو ستاره را به جای سه امتیاز جایزه می دهید. با این حال، خرید گیفت کارت اپل آنجا که ستارگان به نظر میرسد هیچ چیزی را نمیشنوند، هیچ دلیلی برای توجه به این موضوع وجود ندارد.

اگر شما به دنبال یک بازی هستید که در واقع به مبارزه با خائنانی بد خرید گیفت کارت اپل تصمیم گیری در مورد شخصیت های خود می پردازد، هرگز قهرمانان دیزنی را در نظر نگیرید. با این حال، اگر شما می خواهید به نشستن خرید گیفت کارت اپل تماشای در حالی که شخصیت های دیزنی مورد علاقه خود را نبرد با خائنانی فوق العاده، پس این فقط برنامه برای شما ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغران منفی
طرح های بسیار جذاب دیزنی. عدم کامل کنترل کامل جنگ. همه چیز احساس گمراه کننده خرید گیفت کارت اپل خسته کننده می کند.

                        
                                

                        

رتبه
۳/۱۰

قهرمانان دیزنی: حالت نبرد (رایگان + ، فروشگاه App) →


قهرمانان دیزنی: حالت نبرد (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*