ماجراهای Betram Fiddle: Bleaker Predicklement – یک درهم و بره کریستال | گیفت کارتماجراهای Betram Fiddle یکی خرید گیفت کارت اپل معروف ترین داستان ها ساخت اپل آیدی. یکی خرید گیفت کارت اپل فتنه ها، قتل، پانوراما وحشتناک خرید گیفت کارت اپل شگفت انگیز، ماجراجوی امپریالیست خرید گیفت کارت اپل چهره یکپارچه او، Sidekick Gavin. در حالی که قسمت اول سریال کمی در سمت مختصر گیفت کارت اپل، Bleaker Predicklement یک تجربه بسیار ماتریال با تمام عناوین جذاب انگلیس بریتانیا ارائه می دهد که سری Rumpus شناخته شده ساخت اپل آیدی. که خوش شانسی ساخت اپل آیدی، زیرا قبل خرید گیفت کارت اپل ورود به آن، بدون چند لقب در محدوده آن نمی آید.

Bleaker Predicklement مدت کوتاهی پس خرید گیفت کارت اپل پایان Business Dreadly باز می خرید گیفت کارت پلی استیشن، با Bertram به کار به عنوان فروشنده تلفن به منظور پاسخگویی به خواسته های همسر وسط سگ Fefe. برتامام ادعا کرده ساخت اپل آیدی که ماجراجویی را متهم می کند، اما در لحظات آخر آخرش، مخاطب مرموز او را به یک ماجراجویی جدید هدایت می کند. متأسفانه، جف مأمور، فرشته تند خرید گیفت کارت اپل زننده، هنوز در مورد لندن خرید گیفت کارت اپل فریم برترام برای آخرين قتل او در حال چرخش ساخت اپل آیدی! آنچه در ادامه می آید مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل پازل های مورد خرید گیفت کارت اپل پازل خنده دار ارزش روزهای سیرا تعاملی خرید گیفت کارت اپل بازی های ماجراجویی ساخت اپل آیدی، همه فشرده بر روی دستگاه تلفن همراه خود را خرید گیفت کارت اپل انتخاب ارائه شده ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

اگر شما تجربه نکرده اید تجارت وحشتناک ، بیش خرید گیفت کارت اپل حد نگران نباشید. Bleaker Predicklement اکثریت اصلی بازیگران را در یک رکورد سریع باز معرفی می کند، هر چند من توصیه می کنم که با عمل باز کردن، اگر به هیچ دلیل دیگر، به دست آوردن غلبه بیشتر پانزده. داستان یک ماجراجویی مستقل ساخت اپل آیدی که همچنین در طرح پیشینیان خود قرار دارد، اما با رمز خرید گیفت کارت اپل راز جدیدی که ویکتوریا لندن را در بر میگیرد

شما به تمام کاراکترهای رنگارنگ خرید گیفت کارت اپل شرلوک هولمز خرید گیفت کارت اپل دستیار محروم او واتسون، به یک نقاشی افسرده نیاز دارید که به ابزارهای خیره کننده خرید گیفت کارت اپل خبرنگار خیره کننده همیشه در کار کمک می کند. همه چیز به خوبی جریان دارد، با پازل موجودی که فقط برای اضافه کردن به طنز خدمت می کنند. یک سنجاب را خرید گیفت کارت اپل فرار بلاک کنید، سپس آن را در یک قطعه قدیمی لوله بگذارید تا یک قلم مو را بسازید. کمی خرید گیفت کارت اپل سیمان برای ساخت برخی خرید گیفت کارت اپل بیسکویت های چای کاملا راک . حتما برای نگهداری زیرنویس ها در حالی که حل پازل – در واقع برخی خرید گیفت کارت اپل جوک های منحصر به فرد برای حتی موارد نادرست برای حل هر یک خرید گیفت کارت اپل پازل وجود دارد.

Bleaker Predicklement یک عنوان بالا، مثبت پر زرق خرید گیفت کارت اپل برق با گذشت زمان چای با

صادقانه بگویم، تنها چیزی که واقعا در مورد این بازی حیرت انگیز ساخت اپل آیدی، باید به جای آن نابالغ باشد. علی رغم سخنرانی با شکوه در زبان، یک پیشگویی بلکیر نیاز جدی به یک پچ دارد. صوتی فراوان در پایان خطوط ارسال می خرید گیفت کارت پلی استیشن. گاهی اوقات انیمیشن ها برای افرادی که صحبت می کنند ظاهرا درست بازی نمی کنند. بیشتر خرید گیفت کارت اپل همه عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب خرید گیفت کارت اپل همه – من راه را برای راه اندازی منو اشکال زدایی در داخل یکی خرید گیفت کارت اپل مغازه ها در اوایل بازی روبرو شد، به ظاهر به من توانایی پرش به هر بخش دیگر خرید گیفت کارت اپل بازی. برای گفتن این مسائل کمی ناراحت کننده نیستند. یکی خرید گیفت کارت اپل امیدوار ساخت اپل آیدی که Rumpus می تواند اشتباهات را در آخرین کار خود، به دلیل یک نتیجه نادرست به خروج دوم Bertram، به نظر می رسد به عنوان یک روش خراب به نظر می رسد. (* WINK *)

به طور کلی، A Bleaker Predicklement یک عنوان عالی، مثبت خرید گیفت کارت اپل منحصر به فرد برای گذراندن وقت چای با، زگیل خرید گیفت کارت اپل همه ساخت اپل آیدی. قطعا یکی خرید گیفت کارت اپل پیشگویی های شما نباید گذر کنید.

امتیاز ما

پرستا مضرات
مغز شما را غلغلکوبی می کند خرید گیفت کارت اپل قلب شما یک خنده خوب ساخت اپل آیدی. اشکالات دزدی آلوده ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

پیش فرض Bleaker ($ 3.99، فروشگاه App) →


Bertram Fiddle Episode 2: یک پیشگویی Bleaker ($ 3.99، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*