مسئله "من" Infamous "I" با iOS 11.1 و چگونگی رفع آن | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�چه اتفاقی می افتد وقتی کاربر یک حرف "I" را در صفحه کلید تایپ می کند آن را به طور خودکار آن را با علامت "a" خرید گیفت کارت اپل یک علامت سوال جایگزین علامت بزنید که برای کسانی که نیاز به ارسال متون، ایمیل یا جستجو دارند بسیار ناراحت کننده ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل آنجایی که این اشکال تقریبا تمام خانواده اعمال محصولات را خرید گیفت کارت اپل اپل به آیپاد خرید گیفت کارت اپل آیپاد تقلید می کند، انتظار می رود که راه حل خرید گیفت کارت اپل اپل به زودی با توجه به ضرورت آن توسعه یابد. در همین حال، این مقاله در مورد راه هایی ساخت اپل آیدی که کاربران می توانند قبل خرید گیفت کارت اپل انتشار یک پچ خرید گیفت کارت اپل این مسئله خود را رفع کنند.

هنگامی که کاربر یک حرف "I" را در صفحه کلید تایپ می کند، آن را به طور خودکار آن را با یک " یک "خرید گیفت کارت اپل علامت سوال علامت

برای سرعت بخشیدن به مسئله، کاربران می توانند به برنامه تنظیمات بروید -> عمومی -> خرید گیفت کارت اپل سپس صفحه کلید. خرید گیفت کارت اپل آنجا، گزینه Text Replacement را انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس علامت پلاس را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل پایت "I" را با کوچک "I" جایگزین کنید. در این صورت، سرمایه "من" که در حال تجربه این مسئله ساخت اپل آیدی به طور خودکار به کوچک "من" تبدیل می شود که هیچ گونه مساله ای ندارد.

فراتر خرید گیفت کارت اپل این جایگزینی برای کاراکترهایی که با حرف «I» جایگزین شده ساخت اپل آیدی، کپی کل جمله یا ورودی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سپس دوباره آن را بارگذاری کنید. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، جمله را به سرعت حل خواهد کرد، اگرچه ممکن ساخت اپل آیدی بسیار دشوار باشد که هر ورودی تنها یک صفحه کلید را کپی خرید گیفت کارت اپل جای گذاری کنید.

برای کسانی که در حال حاضر محصولات اپل خود را به iOS 11.1 ارتقا داده اند خرید گیفت کارت اپل به دنبال لغو آن هستند، کاهش رتبه یک گزینه ای ساخت اپل آیدی که دستگاه را به نسخه قبلی بازگرداند. برای انجام این کار، خوانندگان باید این مقاله را بررسی کنند که در آن جزئیات روش های مختلفی را که می توان خرید گیفت کارت اپل آن برای به دست آوردن نسخه قبلی، پایدار تر iOS استفاده کرد، شرح می دهد.

با توجه به مسائلی که هنوز با به روز رسانی به iOS 11.1 مرتبط هستند، بسیار توصیه می شود که کاربران قبل خرید گیفت کارت اپل ارتقا به نسخه قدیمی تر بپردازند. اگر چه این مسائل بر روی هر محصول تک اپل تاثیر نمی گذارد، بسیاری خرید گیفت کارت اپل مردم مسائل را تجربه کرده اند خرید گیفت کارت اپل باید ارتقاء داده شود، باید با احتیاط انجام شود.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*