معرفی بازی Mixer Create توسط مایکروسافت به بازیکنان امکان می دهد که فعالیت های بازی و پخش های اجتماعی خود را بر روی دستگاه های موبایل به تماشاگران پخش کنند. [۹] | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�اگرچه بازی های رقابتی خرید گیفت کارت اپل جریان های رقابتی عمدتا خرید گیفت کارت اپل طریق کامپیوترهای رومیزی انجام می شود.

در تلاش برای آوردن جامعه بازیگران خرید گیفت کارت اپل بینندگان به جریان، Mixer Create عناصر جدید را به مفهوم جریان با معرفی بینندگان با بازیکنان تلفن همراه در یک شیوه غیر تهاجمی معرفی می کند. این کار با معرفی یک چت خرید گیفت کارت اپل همچنین پیام های سریع انجام می شود که بیننده می تواند با افرادی که در بازی به گونه ای بازی می کنند ارتباط برقرار کند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل رابط کاربری بازی منحرف نشود. با این حال، ویژگی انقلابی این برنامه توانایی پخش تا چهار بازیکن را به یک صفحه ی مجزا می دهد تا کسانی که تماشا می کنند بتوانند به سرعت تمام فعالیت های پخش را بدون نیاز به تغییر بین صفحه های مختلف مشاهده کنند. با در اختیار داشتن یک بازیکن یک یا چند بازیکن در یک زمان با یک رابط چت، طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل دیدگاهها در حوزه بازی بی سابقه ساخت اپل آیدی.

معرفی & # 8220؛ میکسر & # 8221؛

جن مک کوی خرید گیفت کارت اپل جیمز بوم خرید گیفت کارت اپل تیم Mixer در مورد جدیدترین به روز رسانی های جدید در مورد سرویس جریان بعدی نسل، خرید گیفت کارت اپل جمله Co-Streaming، برنامه ایجاد موبایل برای پخش سیار، اضافه کردن کانال One، یک صفحه جدید در داشبورد ایکس باکس خرید گیفت کارت اپل خیلی بیشتر!

با توجه به ویژگیهای بسیاری که ممکن ساخت اپل آیدی با برنامه انجام شود، نگرانی برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل کاربران، کاهش عملکرد در نتیجه اجرای برنامههای همزمان ساخت اپل آیدی، به خصوص اگر بازی مقدار قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل RAM خرید گیفت کارت اپل پردازش قدرت را به دست آورد. با این حال، این نگرانی به طور موثر تضعیف می شود زیرا جریان نیاز به مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل حافظه خرید گیفت کارت اپل دستگاه تلفن همراه ندارد، به اندازه کافی برای گیم پلی با کیفیت بالا حتی در تنظیم چند نفره. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که کیفیت خرید گیفت کارت اپل سرعت بازی که در قبل خرید گیفت کارت اپل در جریان آن اجرا می شود تقریبا یکسان ساخت اپل آیدی تا بازی خرید گیفت کارت اپل تجربه مشاهده را حفظ کند.

فراتر خرید گیفت کارت اپل بازی، جریان را می توان خرید گیفت کارت اپل فعالیت های مختلف مانند vlogging یا پخش به بینندگان انجام داد. در حالی که این ویژگی اصلی عملکرد Mixer Create نیست، این نشان دهنده یکپارچگی اجتماعی ساخت اپل آیدی که برنامه امیدوار ساخت اپل آیدی که یکپارچه سازد که مشابه ابزارهای موجود در بازار ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، فیس بوک خرید گیفت کارت اپل پریسکوپ هر دو اجازه می دهد تا پخش خرید گیفت کارت اپل vlog در زمان واقعی انجام شود که بخش بزرگی خرید گیفت کارت اپل کاربران رسانه های اجتماعی را دستگیر کرده ساخت اپل آیدی. علی رغم رقابت شدید خرید گیفت کارت اپل سایت هایی مانند Twitch خرید گیفت کارت اپل YouTube، Mixer Create خود را بر اساس هدف گریزان تلفن همراه در مقایسه با دسکتاپ خرید گیفت کارت اپل کنسول Gamers متمایز می کند، خرید گیفت کارت اپل این یکی خرید گیفت کارت اپل اولین پیشگامان این فضا ساخت اپل آیدی.

با توجه به اینکه صنعت بازی همچنان برای بازیکنان سودآورتر ساخت اپل آیدی، Mixer Create بسیار مناسب ساخت اپل آیدی برای کسانی که علاقمند به جذب بازیهای تلویزیونی بازیهای موبایل هستند یا برای بینندگان که به دنبال گیم پلی مبتنی بر موبایل هستند. در دسترس برای هر دو سیستم عامل iOS خرید گیفت کارت اپل اندروید، این برنامه همچنین دارای یک کانال مجانی به نام Mixer Channel One ساخت اپل آیدی که یک کانال ۲۴/۷ مدرن ساخت اپل آیدی که بهترین محتوا را در برنامه Mixer خرید گیفت کارت اپل نسخه های عنوان تا نکات خرید گیفت کارت اپل ترفندها نشان می دهد، در محدوده محتوایی که ارائه می دهد.

WP-Appbox: Mixer Create (فروشگاه App Store) →

WP-Appbox: Mixer Create (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*