مکین بیکن – بیکن مصاحبه با فیلیپ استولنمایر | گیفت کارتAppolicious : چه چیزی به عنوان یک توسعه دهنده تلفن همراه آغاز شد؟

فیلیپه استولنمایر: اولین بازی من برای دوره "طراحی تعامل" را انجام دادم؛ این ترم سوم خرید گیفت کارت اپل مطالعات طراحی ارتباطی من گیفت کارت اپل. ما خرید گیفت کارت اپل برنامه نویسان خارج شدیم، بنابراین تصمیم گرفتم خودم را یاد بگیرم [coding]. این یک بازی در مورد یک قورباغه گیفت کارت اپل، هنگامی که شما در کنار گوشی خود ضربه زدید، با ضربه ضربه می زدید.

APP : خرید گیفت کارت اپل آن به بعد، شما یک عدد گسترده ای خرید گیفت کارت اپل عناوین موبایل تحت کمربند خود را به عنوان یک تیم یک نفره داشته اید. چه کار شما را الهام می گیرد؟

PS: من واقعا نمیتوانم بگویم که چیزی بیشتر خرید گیفت کارت اپل من الهام بخش ساخت اپل آیدی، من فقط به طور مداوم در مورد آنچه که بعدا می توانم انجام دهم فکر می کنم. بنابراین مایکروویو می تواند به عنوان یک اثر هنری الهام بخش باشد.

APP : به ​​خصوص در مورد فیزیکدانان جالب ساخت اپل آیدی که علاقه شما را جلب میکند؟

PS: من فکر می کنم این چیزی ساخت اپل آیدی که ما قبلا می دانیم که چگونه جهان در داخل بازی باید کار کند، زیرا ما فیزیک را خرید گیفت کارت اپل دنیای واقعی می شناسیم. بنابراین بازیکن در حال حاضر یک قدم جلوتر ساخت اپل آیدی، در مقایسه با یک بازی که در آن شما باید همه چیز را خرید گیفت کارت اپل ابتدا یاد بگیرید. سپس من آزادی کافی برای فشار دادن چیزهای دیگر را در تمرکز – در بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های فیزیک من، این مسخره ساخت اپل آیدی.

APP : صحبت خرید گیفت کارت اپل مضحک فوق العاده، چگونه بیکن آمده ساخت اپل آیدی؟ آیا این همان مفهوم گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آغاز تا پایان؟

PS: بیکن سومین قسمت خرید گیفت کارت اپل سری غذا ساخت اپل آیدی، دو قسمت اول چندین ساله هستند. من همیشه می خواستم Bacon – The Game را بسازم، اما هیچ ایده ای برای این بازی نداشتم. وقتی به ذهنم رسید به طور تصادفی در یک شب، دیگر نمی توانستم بخوابم چون خیلی هیجان زده شدم که این کار را آغاز کنم. خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آن پس، این مفهوم در همه تغییرات صورت نگرفت، که برای گردش کار من غیرعادی ساخت اپل آیدی.

APP : سطح مورد علاقه خود را در بیکن ؟

PS: سطح که باید بیکن را در مجوز استفاده خرید گیفت کارت اپل فوری دوربین قرار دهید. این نقطه زمانی ساخت اپل آیدی که بیکن دیوار چهارم را شکست خرید گیفت کارت اپل نشان می دهد که این فقط یک امتیاز دیگر نیست.

APP : به ​​نظر شما چه چیزی می تواند کلید موفقیت بیکن باشد؟

PS: من هیچ گونه سازش را نداشتم خرید گیفت کارت اپل سطح فوق العاده بسیار سرگرم کننده را طراحی کردم. من فکر می کنم که بازیکن احساس می کند زمانی که به جزئیات توجه می کنند. این یک بازی ساخت اپل آیدی که خود را به ویژه جدی می گیرد، خرید گیفت کارت اپل این در محدوده حداکثر درآمد تجدید می کند.

APP : سرانجام، چه مشاوره ای برای سایر برنامه های توسعه دهنده موبایل در نظر بگیرید؟

PS: [Your] اولین بازیها تقریبا هرگز موفق نیستند. تنها چند نفر با هدیه ای که قادر به ایجاد بازی های کامل بدون هیچ گونه دانش می خرید گیفت کارت پلی استیشن خوشبخت هستند. بسیاری خرید گیفت کارت اپل انجین ها در کودکی که قبلا مرده متولد شده ساخت اپل آیدی تلاش بسیار زیادی می کنند. شما باید اطمینان داشته باشید که به پروژه بعدی بروید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل اشتباهات [past] یاد بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در بیکن ، لطفا بررسی کنید!


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*