نحوه اتصال تلفن همراه به تلویزیون | گیفت کارت
رویکرد طناب

یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین راه های اتصال گوشی به تلویزیون این ساخت اپل آیدی که آن را با یک طناب فیزیکی وصل کنید. برای انجام این کار، کاربران ابتدا نیاز به یک طناب که در آن یک طرف به دستگاه تلفن همراه خود متصل می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل طرف دیگر به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل طریق کابل HDMI به تلویزیون متصل می خرید گیفت کارت پلی استیشن. برای دستگاه های آندروید، برای رسیدن به این هدف در حالی که در دستگاه iOS، یک کابل مانند میکرو USB به سیم HDMI می تواند مورد استفاده قرار گیرد، یک آداپتور باید خریداری خرید گیفت کارت پلی استیشن که یک کابل ساخت اپل آیدی که به دستگاه متصل می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل سپس کابل HDMI که خرید گیفت کارت اپل آداپتور مستقیم به تلویزیون هنگامی که این همه در دستگاه های مربوطه متصل شده اند، کاربران پس خرید گیفت کارت اپل آن قادر به پخش محتوای دستگاه خود را به تلویزیون به منظور بهبود تجربه مشاهده خرید گیفت کارت اپل قابل استفاده ساخت اپل آیدی. در حالی که این گزینه بسیار مقرون به صرفه ساخت اپل آیدی، محدودیت این ساخت اپل آیدی که کاربران باید به لحاظ جسمی در نزدیکی تلویزیون خود به دلیل طول کابل محدود باشند. به همین دلیل، یک روش بی سیم در زیر به عنوان یک جایگزین راحت تر اما گرانتر معرفی شده ساخت اپل آیدی.

Google Chromecast

یک جایگزین بسیار مناسب برای رویکرد نوری خرید گیفت کارت اپل جریان تلفن به تلویزیون، استفاده خرید گیفت کارت اپل یک Chromecast Google ساخت اپل آیدی که به کاربران امکان می دهد صفحه نمایش تلفن همراه خود را به تلویزیون بدون نیاز به سیم های فیزیکی نمایش دهند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل Wi-Fi، Chromecast اساسا تلویزیون را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل می کند که اجازه می دهد کاربران به راحتی محتوای تلفن همراه خود را به تلویزیون منتقل کنند. همه چیز مورد نیاز برای انجام این کار این ساخت اپل آیدی که کاربران برای خرید Chromecast که کاربران را قادر می سازد بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های خود را بر روی دستگاه آندروید خود را خرید گیفت کارت اپل قبیل یوتیوب خرید گیفت کارت اپل گوگل درست به تلویزیون خرید گیفت کارت اپل سپس آن را به یک پورت HDMI در تلویزیون وصل کنید. با این حال، اشکال این روش این ساخت اپل آیدی که تمام برنامه ها قادر به پخش تلویزیون خرید گیفت کارت اپل دستگاه اندرویدی نیستند خرید گیفت کارت اپل حتی کمتر خرید گیفت کارت اپل دستگاه های iOS می توانند بر روی تلویزیون نمایش داده شوند. به همین دلیل، ابزار بعدی به دستگاه های iOS بیشتر توجه خواهد شد.

برای دستگاه های iOS، ساده ترین راه برای انتقال تلفن همراه به تلویزیون، استفاده خرید گیفت کارت اپل جعبه تلویزیون اپل ساخت اپل آیدی که مشابه Chromecast Google ساخت اپل آیدی که کاربران می توانند دستگاه تلفن همراه خود را به تلویزیون پخش کنند. برای به دست آوردن این ویژگی برای کار، ابتدا کاربران باید خرید گیفت کارت اپل پایین کش رفتن، کلیک کردن بر روی AirPlay، انتخاب دکمه Apple TV خرید گیفت کارت اپل سپس Mirroring را انتخاب کنید. با این کار، صفحه نمایش روی صفحه نمایش بزرگتر آینه می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل حتی در حالت افقی کار می کند خرید گیفت کارت اپل همه چیزهایی که کاربر در دستگاه تلفن همراه خرید گیفت کارت اپل iPhone یا iPad می کند، می تواند بر روی صفحه نمایش تلویزیون بدون نیاز به هوشمند تلویزیون. اگر چه این دستگاه کمی گرانتر خرید گیفت کارت اپل سایر گزینه ها ساخت اپل آیدی، اما با یک راه دور می توان آن را به طوری که کاربران بتوانند به جای کنترل هر چیزی خرید گیفت کارت اپل طریق دستگاه iOS خود، به کنترل بیشتر رسانه ها کمک کنند.

بررسی Apple TV 4K

تلویزیون اپل جدید می تواند تلویزیون HD 4K را پخش کند. سخت افزار جدید اپل این شرکت را در برابر مساوی با Roku، آمازون خرید گیفت کارت اپل کروم قرار می دهد که هر کدام خرید گیفت کارت اپل آنها در حال حاضر دستگاه هایی با قابلیت جریان ۴K را ارائه می دهند. Apple TV 4K در تاریخ ۲۲ سپتامبر برای ۱۷۹ دلار با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی یا ۱۹۹ دلار با ۶۴ گیگابایت در دسترس خواهد گیفت کارت اپل.

برای کسانی که به دنبال راه های مختلف برای نمایش صفحه نمایش تلفن همراه خود به تلویزیون بدون نیاز به خرید یک تلویزیون هوشمند هستند، روش های مختلف خرید گیفت کارت اپل ابزارهایی که در این مقاله مشخص شده اند می توانند به کاربران کمک کنند با هزینه کم هزینه. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش خرید گیفت کارت اپل کابلهای ارزان قیمت برای سیستم عامل خاصی که برای دستگاه اندرویدی یا iOS طراحی شده اند، کاربران می توانند به سرعت تلفن همراه خود را به یک تلویزیون بزرگتر برای تجربه بیشتر تماشا کنند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*