نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل اشتراک خانه در iPhone یا iPad شما | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�با وجود اختراع صفحه اصلی اشتراک گذاری، ساده تر ساخت اپل آیدی که قابلیت پخش ویدیوها خرید گیفت کارت اپل موسیقی را به طور مستقیم به یک دستگاه دیگر در همان شبکه خانگی . این همان چیزی ساخت اپل آیدی که قادر به فرستادن دوست شما یک فیلم که شما فقط دریافت کرده اید، اما هنوز هم به این معنی ساخت اپل آیدی که شما می توانید فایل های رسانه ای را بین دو دستگاه خود به اشتراک بگذارید. در اینجا چگونگی انجام آن می تواند باشد.

نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل اشتراک خانه | Appolicious

اشتراک گذاری خانه یک ویژگی ساخت اپل آیدی که به شما امکان می دهد ویدیوها خرید گیفت کارت اپل موسیقی را به طور مستقیم به یک دستگاه دیگر در همان شبکه خانگی بفرستید. این به همان اندازه که قادر به فرستادن دوست شما یک فیلم ساخت اپل آیدی که شما فقط دانلود کرده اید، هنوز هم به این معنی ساخت اپل آیدی که می توانید فایل های رسانه ای را بین دو دستگاه خود به اشتراک بگذارید.

راه اندازی اشتراک خانه در iTunes

اولین چیزی که برای اولین بار ساخت اپل آیدی: شما نیاز به تنظیم اشتراک خانه با استفاده خرید گیفت کارت اپل iTunes بر روی کامپیوتر خود. برای این که شما توصیه می کنید که آخرین نرم افزار iTunes را داشته باشید، اما هر چیزی که خرید گیفت کارت اپل ۹٫۰ گذشته ساخت اپل آیدی قابلیت های Home Sharing را داشته باشد.

 1. iTunes را بر روی رایانه خود باز کنید.
 2. روی فایل کلیک کنید. مکان آن متفاوت ساخت اپل آیدی بسته به آپدیت iTunes شما، اما معمولا در گوشه بالا سمت چپ ساخت اپل آیدی.
 3. روی صفحه اصلی کلیک کنید.
 4. بر روی Turn on Home Sharing کلیک کنید.
 5. اگر قبلا نتوانسته اید، قبل خرید گیفت کارت اپل روشن کردن اشتراک خانه، وارد شوید با استفاده خرید گیفت کارت اپل شناسه Apple که به دستگاه هایی که می خواهید خرید گیفت کارت اپل این ویژگی استفاده کنید، به دستگاه وصل شوید.

تنظیم اشتراک خانه در iPhone یا iPad شما

با به اشتراک گذاری خانه در iTunes تنظیم شده ساخت اپل آیدی، زمان آن ساخت اپل آیدی که ویژگی را بر روی iPhone یا iPad خود فعال کنید.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی، به تنظیمات بروید.
 2. برو به موسیقی اشتراک خانه باید در پایین صفحه باشد. اگر قبلا نتوانسته اید با شناسه Apple ID خود کنار آن وارد شوید.
 3. برو به فیلم ها. باز هم، اشتراک خانه باید در پایین صفحه باشد. اگر قبلا نتوانسته اید با شناسه Apple ID خود کنار آن وارد شوید.
 4. خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی، به برنامه موسیقی بروید.
 5. شیر کتابخانه
 6. روی صفحه اصلی ضربه بزنید در پایین صفحه.
 7. تمام کتابخانه های به اشتراک گذاشته شده نمایش داده خواهند شد. برای استفاده خرید گیفت کارت اپل آن ضربه بزنید.
 8. برای فیلم ها، خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی به برنامه ویدیو بروید.
 9. شیر به اشتراک گذاشته شده ساخت اپل آیدی.
 10. تمام کتابخانه های به اشتراک گذاشته شده نمایش داده خواهند شد. برای استفاده خرید گیفت کارت اپل آن ضربه بزنید.

یافتن کتابخانه های جدید

شما همچنین می توانید خرید گیفت کارت اپل طریق iTunes به کتابخانه های دستگاه های دیگر دسترسی پیدا کنید.

 1. منوی کشویی در سمت چپ را که شامل موسیقی، فیلم ها، کتاب ها خرید گیفت کارت اپل غیره ساخت اپل آیدی، پیدا کنید. همچنین باید یک نماد خانه نیز وجود داشته باشد. روی آن کلیک کنید.
 2. تمام کتابخانه های موجود نمایش داده خواهند شد. برای استفاده خرید گیفت کارت اپل آن، روی آن کلیک کنید.
 3. اکنون شما می توانید به کتابخانه دیگر دسترسی داشته باشید، با امکان بررسی مطالب خرید گیفت کارت اپل وارد کردن موارد به کتابخانه خودتان.

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*