نحوه تنظیم آیفون یا آی پد جدید شما | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ� |

نحوه تنظیم آیفون یا آی پد جدید شما | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
راه اندازی آیفون یا آی پد جدید شما

 1. دکمه روشن / خاموش (همچنین کلید قفل) را در بالا یا سمت گوشی نگه دارید (بسته به کدام نسل آیفون که تنظیم میکنید). پس خرید گیفت کارت اپل چند ثانیه لوگوی اپل ظاهر خواهد شد خرید گیفت کارت اپل به دنبال یک پیام خوش آمد گویی "Hello" می شود.
 2. به سمت راست بکشید. شما در حال حاضر گزینه ای برای زبان شما می خواهید که دستگاه شما باشد.
 3. منطقه خود را انتخاب کنید این مهم ساخت اپل آیدی زیرا دستگاه شما برای زمان، فرمت تاریخ، ارز خرید گیفت کارت اپل غیره آماده خواهد شد.
 4. شما هم اکنون می توانید آی فون خود را به یک شبکه بی سیم وصل کنید. اتصال W-Fi را که می خواهید خرید گیفت کارت اپل لیست کشویی استفاده کنید انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل سپس رمز عبور را وارد کنید.
 5. انتخاب کنید که آیا خدمات مکان را فعال یا غیرفعال کنید. شما می توانید این را در تنظیمات بعدا تغییر دهید، اما خرید گیفت کارت اپل آنجایی که اکثر برنامه ها خرید گیفت کارت اپل موقعیت شما در برخی خرید گیفت کارت اپل فرم ها استفاده می کنند، احتمالا بهتر ساخت اپل آیدی آن را فعال کنید.
 6. انتخاب کنید که آیا آی فون خود را به عنوان یک دستگاه جدید تنظیم کنید، یک نسخه پشتیبان خرید گیفت کارت اپل iTunes بازیابی کنید یا یک پشتیبان خرید گیفت کارت اپل iCloud را بازیابی کنید. یک دستگاه جدید بدین معنی ساخت اپل آیدی که شما خرید گیفت کارت اپل ابتدا شروع می کنید، اما اگر قبلا یک آیفون داشتید، توصیه می شود که پشتیبان خود را بازگردانید. برای پیدا کردن نحوه انجام این کار، مقاله قبلی ما در مورد بازگرداندن پشتیبان گیری iOS iOS را بررسی کنید.
 7. اگر حساب کاربری خود را وارد کرده اید، با وارد شدن با شناسه Apple ID خرید گیفت کارت اپل وارد کردن شناسه خرید گیفت کارت اپل رمز عبور اپل وارد شوید. اگر شما آن را ندارید، به ایجاد یک شناسه رایگان اپل بروید.
 8. شرایط خرید گیفت کارت اپل ضوابط را مطالعه خرید گیفت کارت اپل سپس با آنها موافقت کنید.
 9. انتخاب کنید که آیا خرید گیفت کارت اپل iCloud استفاده کنید یا نه. باز هم می توان این را بعدا در تنظیمات تغییر داد، اما مزایای آزاد آن به این معنی ساخت اپل آیدی که توصیه می شود خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کنید.
 10. اگر خرید گیفت کارت اپل iCloud استفاده می کنید، اکانت هایی را که می خواهید با iMessage یا Facetime، هر دو سرویس اپل، ارتباط برقرار کنید.
 11. انتخاب کنید که آیا iCloud Drive را استفاده کنید یا خیر، یک سرویس برای ذخیره سازی اسناد آنلاین، مفید ساخت اپل آیدی مخصوص کاربران کامپیوتر ویندوز.
 12. رمز عبور را ایجاد کنید. دستگاه های قدیمی تر خرید گیفت کارت اپل یک کد چهار رقمی درخواست می کنند در حالیکه جدیدترها برای شش رقم درخواست می کنند.
 13. انتخاب کنید که آیا سیری، دستیار دیجیتال اپل را فعال یا غیر فعال کنید. این می تواند هنگام انجام وظایف استاندارد بسیار مفید باشد.
 14. انتخاب کنید که گزارش های خطای اپل ارسال شود یا خیر.
 15. توجه داشته باشید "به آی فون / آی پد خوش آمدید" بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود، به این معنی که همه شما تنظیم شده ساخت اپل آیدی.

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*