نحوه توقف برنامه خرید گیفت کارت اپل دسترسی به میکروفون | گیفت کارت
برای آندروید

در دستگاههای Android، دسترسی آسان میکروفون به برنامه های مختلف خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه تنظیمات بسیار محدود ساخت اپل آیدی. برای انجام این کار، کاربران برای اولین بار باید به برنامه تنظیمات خود، تب Apps بروید خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه های مختلفی را که میخواهید دسترسی به را محدود کنید انتخاب کنید. به عنوان مثال، کاربران می توانند فیس بوک را انتخاب کنند تا ببینند کدام مجوز به برنامه اعطا شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سپس محدودیت دسترسی به آن را به گونه ای که آن را در مکالمات گوش نمی دهد. خرید گیفت کارت اپل آنجا، کاربران همچنین قادر به محدود کردن نقاط دسترسی دیگر مانند دوربین یا خدمات مکان هستند، اگر برای برنامه ضروری نیستند. برای کسانی که مایل به افزایش حریم خصوصی در دستگاه خود هستند، با متوقف کردن برنامه ها خرید گیفت کارت اپل دسترسی به میکروفون خرید گیفت کارت اپل به طور بالقوه در مکالمات گوش دادن برای نمایش تبلیغات هدفمند، این روش می تواند سریعا برنامه های مختلف را خرید گیفت کارت اپل داشتن این سطح دسترسی متوقف کند.

برای iOS

برای دستگاه های iOS، دسترسی به میکروفون به برنامه هایی مانند فیس بوک خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه تنظیمات محدود ساخت اپل آیدی. با این کار، کاربران باید برای اولین بار به برنامه برنامه تنظیمات خود بروید خرید گیفت کارت اپل سپس تا زمانی که برنامه را پیدا کنند که میخواهند دسترسی به را پیدا کنند، حرکت می کنند. در این حالت، کاربران تا زمانی که به برنامه فیس بوک دسترسی پیدا نمیکنند خرید گیفت کارت اپل سپس بر روی آن کلیک کنند. خرید گیفت کارت اپل آنجا، کاربران می توانند دقیقا چه نوع دسترسی به یک برنامه خاص را ببینند به طوری که می توان آن را محدود کرد اگر آن را برای عملکرد ضروری نیست. به عنوان مثال، برنامه فیس بوک ممکن ساخت اپل آیدی به میکروفون، GPS خرید گیفت کارت اپل دوربین دسترسی داشته باشد که در آن کاربران می توانند انتخاب کنند که کدام یک خرید گیفت کارت اپل آنها می خواهند محدود شوند . با این کار، کاربران می توانند به طور موثر خرید گیفت کارت اپل دسترسی بیش خرید گیفت کارت اپل حد به تلفن برای متوقف نمودن بیشترین میزان حریم خصوصی جلوگیری کنند.

نکته در مورد محدود کردن دسترسی میکروفون این ساخت اپل آیدی که اطمینان حاصل خرید گیفت کارت پلی استیشن که کاربران چه مجوزهایی را که برای برنامه های مختلف نصب شده اند بررسی می کنند. اغلب کاربران به دقت خواندن برنامه دسترسی ندارند خرید گیفت کارت اپل به همین دلیل دسترسی به تمامی توابع درخواست شده را بدون اطلاع خرید گیفت کارت اپل پیامدهای آن به دست می دهند. بنابراین، به شدت توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن که کاربران همیشه مجوز هایی را که هنگام نصب برنامه درخواست می کنند، بررسی کنند، خرید گیفت کارت اپل به جای آنکه به راحتی بدون خواندن موافقت کنند.

نحوه غیر فعال کردن میکروفون برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل فیس بوک Google خرید گیفت کارت اپل برنامه ها خرید گیفت کارت اپل جاسوسی

برای جزئیات بیشتر در مورد هر یک خرید گیفت کارت اپل ایده ها یا محصولات بازدید کنید: https://techwellness.com/products/creepblockers-webcam-covers-cyber-security-for-all-devices بیایید اجتماعی باشیم: Instagram: https: // www.instagram.com/techwellness/ فیس بوک: https://www.facebook.com/techwellness/ توییتر: https://twitter.com/tech__wellness Pinterest: https://www.pinterest.com/techwellness/pins/

به دلیل افزایش تعداد افرادی که در مورد دسترسی به برنامه های کاربردی بر روی تلفن همراه خود نگران هستند، روش هایی که در این مقاله ذکر شده اند، می توانند انواع مختلف مجوز هایی را که برنامه ها مانند میکروفون دارند محدود کنند. با توجه به این که شایعات مربوط به برنامه هایی که در مکالمات گوش می دهند را برای تبلیغ بیشتر هدفمند افزایش داده اند، اکنون مهم تر خرید گیفت کارت اپل همیشه داشتن مجوز های مختلفی ساخت اپل آیدی که به برنامه هایی که این مقاله را تشویق می کنند، مراقب ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*