نحوه مدیریت و سازماندهی برنامه ها | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ� |

نحوه مدیریت و سازماندهی برنامه ها | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
قرار دادن برنامه ها در پوشه ها

پوشه ها یکی خرید گیفت کارت اپل اساسی ترین انواع سازمان هستند که می تواند بر روی هر دستگاه iOS انجام شود. به منظور ایجاد پوشه ها خرید گیفت کارت اپل سپس آنها را با برنامه ها اشغال می کنند، کاربران می توانند به راحتی هر برنامه را تا زمانی که انیمیشن ارتعاش را شروع می کنند، پایین نگه دارد. هنگامی که این انیمیشن ظاهر می شود، تمام آنچه کاربر باید انجام دهد این ساخت اپل آیدی که برنامه را پایین نگه داشته خرید گیفت کارت اپل سپس در بالای یک برنامه دیگر بکشید. در این صورت یک پوشه ایجاد می شود خرید گیفت کارت اپل در آن نقطه کاربران می توانند پوشه را تغییر نام دهند تا برنامه را بهتر طبقه بندی کنند. کاربران می توانند با افزودن برنامه ها به یک پوشه تا زمانی که کامل شوند، حداکثر تعداد برنامه ها خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن تغییر می کند. به عنوان مثال، آی فون ۴٫۷ اینچی می تواند ۱۳۵ برنامه را در یک پوشه جا دهد در حالی که ۴ اینچ آی فون در iOS 5 تنها می تواند متناسب با ۱۶٫ با پوشه ها، برنامه ها را می توان اضافه شده، دسته بندی، حذف، خرید گیفت کارت اپل دسته ها تغییر نام برای سازمان های زیادی ساخت اپل آیدی.

حذف برنامه های استفاده نشده

حذف برنامه ها یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین توابع ساخت اپل آیدی که یک کاربر تلفن همراه می تواند برای تشخیص رابط کاربری خود انجام دهد. اگرچه این کار بسیار ساده ساخت اپل آیدی، اما باید به طور منظم آن را انجام داد تا فضای ذخیره سازی را افزایش دهد، سازمان را بهبود بخشد خرید گیفت کارت اپل عمر باتری را افزایش دهد. در حالی که فرآیند حذف یک برنامه فقط کاربر را مجبور به نگه داشتن برنامه می کند، انتظار می رود انیمیشن انیمیشن ارتعاشی ظاهر شود خرید گیفت کارت اپل سپس روی «X» کلیک کنید، مشکل تر ساخت اپل آیدی که بتوانید تصمیم بگیرید کدام برنامه ها حذف شوند. یک قاعده کلی که مهم ساخت اپل آیدی در تصمیم گیری درباره برنامه هایی که می بایست نگه داشته شوند خرید گیفت کارت اپل چه چیزی حذف شوند، این ساخت اپل آیدی که اگر برنامه در یک ماه استفاده نشود، به عنوان غیر ضروری در نظر گرفته می شود. با توجه به این قانون، کاربران می توانند مقدار قابل توجهی فضای ذخیره سازی، عمر باتری خرید گیفت کارت اپل بهبود سازمان را ذخیره کنند.

مدیریت اطلاعیه های برنامه

اطلاعیه های برنامه ممکن ساخت اپل آیدی در صورت عدم بررسی آنها تجمع یابد خرید گیفت کارت اپل باید به صورت منظم مدیریت شوند. به منظور مدیریت بهتر اعلان هایی که در گوشه ای خرید گیفت کارت اپل برنامه ها خرید گیفت کارت اپل پوشه ها ظاهر می شود، کاربران می توانند به نرم افزار تنظیمات بروید خرید گیفت کارت اپل گزینه های مختلف اطلاع رسانی را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل یا به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که اعلان را ارائه می دهند. خرید گیفت کارت اپل برنامه تنظیمات، کاربران باید به زبانه اعلان ها جایی که می توانند ببینند کدام برنامه ها به طور خودکار به روز رسانی می کنند خرید گیفت کارت اپل قادر به تغییر فرکانس اعلان ها هستند. با مدیریت اطلاعیه ها، درجه سازمان به طور قابل توجهی برای رابط کاربری پاک تر افزایش می یابد.

نحوه جستجو برای برنامه ها

با توجه به برنامه های زیادی که بر روی یک آیفون معمولی انجام می دهند، مهم نیست که چطور آن را سازماندهی شده ساخت اپل آیدی، پیدا کردن یک برنامه خاص گاهی اوقات دشوار می شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، تابع جستجو یک راه عالی برای به سرعت پیدا کردن هر برنامه ای ساخت اپل آیدی که کاربر ممکن ساخت اپل آیدی به دنبال آن باشد. برای دسترسی به تابع جستجو، همه چیزهایی که باید انجام شود این ساخت اپل آیدی که کاربر برای رفتن به صفحه اصلی خرید گیفت کارت اپل سپس تمام مسیر را به سمت چپ حرکت دهد. در بالای صفحه یک نوار جستجو ساخت اپل آیدی که می تواند برای جستجوی هر برنامه زمانی که نیاز به جای رفتن به صفحه های مختلف خرید گیفت کارت اپل پوشه ها باشد، استفاده می شود. با وجود اینکه یک آیفون ممکن ساخت اپل آیدی سازماندهی شود، اما می تواند یک مشکل برای پیدا کردن یک برنامه خاص باشد که در آن تابع جستجو مفید ساخت اپل آیدی.

تغییر بارانداز

اغلب فرض می شود که برنامه های موجود در حوض صفحه نمایش ثابت می شوند. با این حال، این برنامه ها همچنین می توانند تغییر داده شوند خرید گیفت کارت اپل مبادله شوند تا برنامه هایی که بیشترین استفاده را دارند قابل دسترسی باشند بدون توجه به اینکه چه صفحه ای ممکن ساخت اپل آیدی کاربر باشد. برای تغییر برنامه هایی که در اسکله وجود دارد، این بسیار شبیه به روند بازنشانی اپلیکیشن های دیگر. همه چیزهایی که باید انجام شود این ساخت اپل آیدی که کاربران برای پایین نگه داشتن برنامه خرید گیفت کارت اپل منتظر بمانند تا انیمیشن ظاهری ظاهر شود. خرید گیفت کارت اپل آنجا، برنامه ها می توانند دوباره مرتب شوند، خرید گیفت کارت اپل جمله مواردی که در صفحه ی بارانداز یافت می شوند. با تغییر برنامه های موجود در حوض، دسترسی به برنامه های مورد نظر به حداکثر می رسد خرید گیفت کارت اپل در نهایت مدیریت برنامه ها را افزایش می دهد، گرچه حداکثر تعداد برنامه ها در این بخش محدود به ۴٫

با استفاده خرید گیفت کارت اپل تکنیک های مختلفی که در این مقاله یافت می شود، کاربران می توانند برنامه های خود را مدیریت کنند تا سازمان خرید گیفت کارت اپل دسترسی به آن افزایش یابد. خرید گیفت کارت اپل ایجاد پوشه ها برای جستجو برای یک برنامه خاص، این توابع اساسی یک راه عالی برای شروع طراحی خرید گیفت کارت اپل رابط کاربری هر آی فون ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*