نحوه نگه داشتن امنیت دستگاه iOS شما | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
نحوه نگه داشتن iOS در دستگاه امن | Appolicious

اکنون مهمتر خرید گیفت کارت اپل همیشه ساخت اپل آیدی که ما دستگاههای خود را ایمن نگه میداریم، خرید گیفت کارت اپل در اینجا چند نکته در مورد چگونگی: https://appolicious.com/how-to-keep-your-ios-device- امن /

دستگاه خود را به قتل برسانید

افرادی که دستگاه های خود را گمراه می کنند، به این دلیل که به آنها آزادی عمل می دهد تا چیزهایی را که اپل اجازه نمی دهد، مانند دستکاری طرح آن، سفارشی کردن آن به روش های مختلف خرید گیفت کارت اپل دانلود برنامه هایی که برای فروشگاه App تایید نشده اند. با این وجود این خطر امنیت دستگاه شما را به خطر می اندازد خرید گیفت کارت اپل بدین معنی ساخت اپل آیدی که اگر هر کاری رخ دهد، مسئولیت آن را دارید. در iOS بسیار امن ساخت اپل آیدی، به همین دلیل ساخت اپل آیدی که نرم افزار آنتی ویروس غیر ضروری ساخت اپل آیدی. با این حال، فرار خرید گیفت کارت اپل زندان اجازه می دهد تا انواع ویروس ها که به یک کامپیوتر برای حمله به دستگاه شما حمله کند. اساسا، هیچ راهی برای حمله به دستگاه شما در حالت عادی خود وجود ندارد، اما احتمالا بیشتر خرید گیفت کارت اپل این ساخت اپل آیدی که اگر جیلبریک شده باشد.

خرید گیفت کارت اپل کد عبور استفاده کنید

نیاز به وارد کردن رمز عبور برای باز کردن دستگاه شما یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین خرید گیفت کارت اپل موثر ترین روش های تأمین امنیت آن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تنظیم کردن آن آسان ساخت اپل آیدی.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی، روی تنظیمات ضربه بزنید.
 2. Touch ID شناسه خرید گیفت کارت اپل رمز عبور
 3. شیر مجدد رمز عبور روشن
 4. دوبار رمز عبور شش رقمی را وارد کنید
 5. دستگاه شما ممکن ساخت اپل آیدی برای شناسه اپل ID خود درخواست کند.
 6. پس خرید گیفت کارت اپل راه اندازی، شما می توانید کد عبور خود را تغییر دهید، انتخاب کنید که چه صفحه قفل شما به شما بدون رمز عبور شما دسترسی دارد یا آن را کاملا خاموش کنید.

خرید گیفت کارت اپل اثر انگشت خود استفاده کنید

یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های امنیتی اخیر دستگاه های iOS، شناسایی اثر انگشت ساخت اپل آیدی. اغلب اوقات می تواند خیره کننده باشد، زیرا توصیه می شود که آن را در کنار کد عبور نگه دارید، اما ایمن تر ساخت اپل آیدی.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی، روی تنظیمات ضربه بزنید.
 2. Touch ID شناسه خرید گیفت کارت اپل رمز عبور را لمس کنید.
 3. شیر یک اثر انگشت را اضافه کنید.
 4. دستگاه شما خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد تا انگشت خود را روی دکمه خانه بارگذاری کند تا اثر انگشت آن را بخواند. شما می توانید این بار چند بار با انگشتان خود خرید گیفت کارت اپل دیگران انجام دهید.
 5. هنگامی که دستگاه شما خرید گیفت کارت اپل شناسایی اثر انگشت در زیر استفاده می کند، می توانید شخصی سازی کنید. استفاده خرید گیفت کارت اپل Touch ID برای

استفاده خرید گیفت کارت اپل Find My iPhone

مهم نیست که چگونه دستگاه iOS خود را تنظیم میکنید، نمیتوانید مانع خرید گیفت کارت اپل آن شوید که دزدیده شود. پیدا کردن آیفون من یک گزینه آخر ساخت اپل آیدی که به شما امکان می دهد دستگاه خود را آنلاین یا خرید گیفت کارت اپل طریق یک دستگاه جداگانه پیگیری کنید. فعال کردن آن ساده ساخت اپل آیدی: فقط بررسی مقاله ما در مورد چگونگی راه اندازی یافتن آیفون من.

مواردی وجود دارد که هیچ آی فون یا آی پد خرید گیفت کارت اپل آن بی خبر نیست، اما این اقدامات خطر شخصی را که سعی در شکستن گوشی خود دارد، کاهش می دهد. اطمینان حاصل کنید که شما هر نرم افزار غیر قانونی را دانلود نکنید خرید گیفت کارت اپل با استفاده خرید گیفت کارت اپل ویژگی های ایمنی اپل فراهم می کند دستگاه iOS خود را به عنوان امن در حفظ خواهد کرد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*