نحوه پخش فیلمهای YouTube در پسزمینه بر روی iPhone | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
پخش ویدئوها خرید گیفت کارت اپل قرار دادن صفحه پشت به خواب

اولین قدم که باید اتخاذ شود این ساخت اپل آیدی که کاربر باید یک مرورگر جایگزین مانند اپرا مینی مرورگر وب را که کاملا در فروشگاه App رایگان ساخت اپل آیدی دانلود کند. پس خرید گیفت کارت اپل دانلود برنامه، شما باید m.youtube.com را جستجو کنید که سایت تلفن همراه برای YouTube ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، می توانید ویدیو را به جای برنامه ی YouTube به درستی در مرورگر وب جستجو کنید. خرید گیفت کارت اپل آنجا، هنگامی که این ویدئو انتخاب شده ساخت اپل آیدی، صفحه نمایش باید خاموش خرید گیفت کارت اپل خاموش شود . هنگامی که روی صفحه نمایش در خواب ساخت اپل آیدی، صفحه را مجددا فعال کنید خرید گیفت کارت اپل سپس به بالا بروید تا گزینه های سریع در دسترس باشند. هنگامی که گزینه های سریع در دسترس هستند، با کلیک بر روی دکمه پخش سپس صدا خرید گیفت کارت اپل ویدئو را پخش می کند که در آن نقطه شما می توانید پس خرید گیفت کارت اپل آن روی صفحه نمایش به حالت خواب قرار دهید.

پخش فیلم ها در حالی که هنوز با استفاده خرید گیفت کارت اپل دستگاه

برای کسانی که می خواهند به گوش دادن به فیلم های یوتیوب در حالی که هنوز با استفاده خرید گیفت کارت اپل دستگاه مانند راه اندازی به برنامه های مختلف، روش زیر می تواند به کار گرفته شود. ابتدا باید به برنامه مرور وب Safari بروید خرید گیفت کارت اپل برای youtube.com جستجو کنید. خرید گیفت کارت اپل آنجا، شما می توانید ویدیو را جستجو کنید خرید گیفت کارت اپل آن را انتخاب کنید. هنگامی که ویدیو شروع به پخش می کند، سپس باید دکمه بازخوانی صفحه را را در بالای صفحه فشار دهید خرید گیفت کارت اپل آن را در کنار نوار آدرس پیدا کنید. این دکمه باید نگه داشته شود تا دکمه دیگری به " درخواست دسکتاپ سایت " برگردد خرید گیفت کارت اپل در آن نقطه این باید انتخاب شود. بعد خرید گیفت کارت اپل آن روی دکمه خانه کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل سپس صفحه را به سمت بالا بکشید تا منوی سریع خرید گیفت کارت اپل را به سمت چپ بگذارید تا دکمه بازی برای Safari باز شود. با کلیک کردن بر روی این دکمه، پس خرید گیفت کارت اپل آن قادر به گوش دادن به صدا خرید گیفت کارت اپل بازی ویدیویی YouTube خواهید گیفت کارت اپل، حتی اگر مرورگر باز نباشد خرید گیفت کارت اپل شما در برنامه دیگری هستید.

در این مراحل، کاربران می توانند ویدیو YouTube را خرید گیفت کارت اپل انتخاب خود حتی در حالی که صفحه نمایش خاموش ساخت اپل آیدی، پخش کنند. بسیار موثر، روش های مندرج در این مقاله ساده ترین راه برای پخش ویدیوهای یوتیوب حتی زمانی که صفحه خاموش ساخت اپل آیدی یا زمانی که کاربران می خواهند برنامه دیگری را هنگام گوش دادن به ویدیو در پس زمینه مرور کنند. علاوه بر این، این یک راه عالی برای صرفه جویی در باتری هنگام گوش دادن به پادکست یا موسیقی ساخت اپل آیدی، زیرا صفحه نمایش نیازی به پخش دائمی ویدئو برای کاربران برای لذت بردن خرید گیفت کارت اپل اجزای صوتی ندارد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*