نحوه پنهان کردن برنامه ها در هر دو دستگاه iOS و Android | گیفت کارت
برای آندروید

برای کاربران اندرویدی، برنامه ها با Apex Launcher (Android) پنهان می شوند که به کاربران اجازه می دهد طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل توابع را شامل سفارشی کردن رابط، سازماندهی کشوی برنامه خرید گیفت کارت اپل همچنین پنهان کردن برنامه ها. با این کار، کاربران به سادگی باید ابتدا لانچر را دانلود خرید گیفت کارت اپل نصب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس آن را به عنوان پرتاب پیش فرض خرید گیفت کارت اپل برنامه تنظیمات تنظیم کنید. پس خرید گیفت کارت اپل آن، یک برنامه برای پرتاب Apex ظاهر خواهد شد که در آن نقطه کاربران می توانند به برنامه وارد شوند، به تنظیمات کشو بروید، خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه های پنهان. پس خرید گیفت کارت اپل انتخاب این گزینه، کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل هر برنامه ای بر روی گوشی خود که مایل به پنهان کردن آن هستند را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل سپس لیست انتخابی را ذخیره کنید. برای دسترسی به برنامه ها، کاربران می توانند به سادگی جستجو در آن را در نوار جستجوی پیش فرض در نقطه ای که برنامه ظاهر خواهد شد. با این کار، کاربران Android قادر به پنهان کردن برنامه ها در حالی که هنوز قادر به دسترسی سریع خرید گیفت کارت اپل طریق پرتاب Apex هستند.

Apex Launcher (رایگان، Google Play) →

برای iOS

برای کسانی که در آی فون یا آی پد هستند، برنامه های مخفی بسیار آسان ساخت اپل آیدی زیرا همه لازم ساخت اپل آیدی کاربر برای رفتن به برنامه تنظیمات خود، عمومی، محدودیت ها، محدودیت های فعال، وارد کردن رمز عبور خود خرید گیفت کارت اپل سپس انتخاب برنامه هایی که می خواهند خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش پنهان شوند . با استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش، کاربران قادر به مخفی کردن برنامه های سهامی که با تلفن همراه هستند، اما برنامه های شخص ثالث شخصی را پنهان نمی کنند. علاوه بر این، این تنظیمات به کاربران امکان می دهد همه برنامه های دانلود شده را در یک زمان پنهان کنند، به سادگی انتخاب برنامه های مجاز را غیرفعال کنید. خرید گیفت کارت اپل این طریق، گوشی تمامی برنامه هایی را که به صورت خودکار به تلفن دانلود نشده اند، پنهان نمی کند تا هیچ برنامه های شخص ثالث دیده نشود. برای باز کردن برنامه ها دوباره، کاربران به سادگی نیاز به رسیدن به صفحه را به آن ساخت اپل آیدی که برای قفل کردن برنامه ها خرید گیفت کارت اپل سپس سوئیچ خاموش برای برنامه های انتخاب شده استفاده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. در حالی که این روش پنهان کردن برنامه های خاص سهام یا برنامه های شخص ثالث ساخت اپل آیدی، پنهان کردن برنامه های شخص ثالث خاص نیست . با این حال، کاربران می توانند به جای آن انتخاب کنند که برنامه ها را براساس رتبه بندی سن مانند ۱۲+ پنهان کنند خرید گیفت کارت اپل سپس تمام برنامه های اجتماعی موجود در دستگاه پنهان خرید گیفت کارت پلی استیشن.

برای مخفی کردن برخی خرید گیفت کارت اپل برنامه های شخص ثالث، کاربران ابتدا باید با استفاده خرید گیفت کارت اپل تمامی برنامه هایی که در آنجا قرار داشتند، حوض خود را خالی کنند خرید گیفت کارت اپل را روی آن قرار دهید. پس خرید گیفت کارت اپل آن، کاربران باید یک پوشه جداگانه برای تمام برنامه هایی که در حال تلاش برای پنهان کردن همه برنامه ها هستند را ایجاد کنند . پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار پوشه را به حوضچه انتقال دهید. بعد خرید گیفت کارت اپل این، پوشه را نگه دارید خرید گیفت کارت اپل سپس دوبار روی دکمه Home در یک زمان ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل سپس خرید گیفت کارت اپل پوشه خارج شوید. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، به صفحه اصلی بروید. این برنامه ها همچنان در نوار جستجو یافت می شوند، اگر چه کاربران می توانند تنظیمات جستجو خود را در بخش Siri خرید گیفت کارت اپل جستجو برنامه تنظیمات تغییر دهند تا برنامه ها پیدا نشد. برای باز کردن برنامه ها دوباره، کاربران باید تلفن خود را به سادگی راه اندازی مجدد کنند خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه ها دوباره ظاهر می شوند.

با استفاده خرید گیفت کارت اپل روش ها خرید گیفت کارت اپل ابزارهای مختلفی که در این مقاله ذکر شده، کاربران قادر به پنهان کردن برنامه هایی هستند که نمی خواهند دیگران به آن دسترسی داشته باشند یا ببینند. خرید گیفت کارت اپل تغییر تنظیمات برای دستگاه های iOS برای به دست آوردن Apex پرتاب برای دستگاه های آندروید، این روش می تواند کمک به کاربران به دست آوردن بالاترین میزان حریم خصوصی با به طور کامل پنهان کردن برنامه خرید گیفت کارت اپل دسترسی فوری.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*