نحوه کارکردن با تلفن همراه در تلفن همراه | گیفت کارت |

نحوه کارکردن با تلفن همراه در تلفن همراه | گیفت کارت
iOS

برای راهاندازی مجدد دستگاههای iOS، توصیه میشود کاربران ابتدا حافظه خود را بازگردانند، به طوری که یک نسخه خرید گیفت کارت اپل تمام فایلها خرید گیفت کارت اپل عکسهای آنها در صورتی که چیزی اشتباه برطرف خرید گیفت کارت پلی استیشن، وجود دارد. برای انجام این کار، کاربران باید به برنامه تنظیمات خود، iCloud خرید گیفت کارت اپل سپس پشتیبان گیری بروید.

در زیر پشتیبان گیری، کاربران می توانند بعد خرید گیفت کارت اپل اینکه آخرین نسخه پشتیبان خرید گیفت کارت اپل تلفن را پشتیبانی کرد خرید گیفت کارت اپل سپس دوباره خرید گیفت کارت اپل طریق ابر دوباره آن را ببینید. با پشتیبان گیری خرید گیفت کارت اپل داده ها، کاربران همچنین می توانند فایل ها را به هر گوشی دیگری انتقال دهند به طوری که هیچ چیز خرید گیفت کارت اپل بین نمی رود. پس خرید گیفت کارت اپل تکمیل این مرحله، کاربران باید عملکرد آیفون Find My iPhone را بر روی دستگاه خود خاموش کنند، که می تواند در برنامه تنظیمات یکبار دیگر انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن.

در نهایت، به برنامه تنظیمات عمومی بروید خرید گیفت کارت اپل سپس در پایین پایین تنظیم کنید که در آن نقطه کاربران می توانند تنظیمات یا تمامی محتویات گوشی را خرید گیفت کارت اپل جمله تنظیمات خود راه اندازی مجدد کنند. پس خرید گیفت کارت اپل انتخاب یکی خرید گیفت کارت اپل دو گزینه، کاربران خرید گیفت کارت اپل شما خواسته می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا کد عبور خود را وارد کنید خرید گیفت کارت اپل تصمیم خود را تایید کنید. پس خرید گیفت کارت اپل تمام این مراحل گرفته شده، گوشی دوباره راه اندازی خواهد شد خرید گیفت کارت اپل همه چیز پاک می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا آن را درست مانند جعبه درست کند.

نحوه تنظیم مجدد آیفون به پیش فرض کارخانه

من به شما نشان می دهم که چگونه آی فون خود را بازگردانید خرید گیفت کارت اپل تمام داده ها را پاک کنید. من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه برای پشتیبان گیری خرید گیفت کارت اپل داده های خود را.

آندروید

برای کاربران اندرویدی که به دنبال راهاندازی مجدد دستگاه خود هستند، مراحل لازم برای انجام این کار به شرح زیر ساخت اپل آیدی:

اولا، کاربران بار دیگر توصیه می شوند که اطلاعات خود را ذخیره خرید گیفت کارت اپل پشتیبان بگیرند. این را می توان به سادگی با وصل کردن گوشی به یک سیستم دسکتاپ خرید گیفت کارت اپل سپس کشیدن خرید گیفت کارت اپل رها کردن تمام فایل هایی که کاربران می خواهند نگه داشته شوند.

بعد خرید گیفت کارت اپل اینکه همه اطلاعات پشت سر گذاشته شد، آنها می توانند به دستگاه خود به برنامه تنظیم، مدیریت عمومی، خرید گیفت کارت اپل سپس تنظیم مجدد بازگردند. در این مرحله، کاربران می توانند نوع داده هایی را که می خواهند تنظیم مجدد تنظیم کنند انتخاب کنند یا اگر مایل به تنظیم مجدد کل دستگاه خود باشند.

خرید گیفت کارت اپل آنجا، دستگاه را می توان به طور مجددا راه اندازی کرد، همانطور که با دستگاه iOS، به طوری که به نظر می رسد که فقط تازه خریداری شده ساخت اپل آیدی.

نحوه تنظیم مجدد Android به کارخانه پیش فرض

من به شما نشان می دهم که چگونه گوشی آندروید خود را به طور پیش فرض به کارخانه بازنشانی کرده یا دوباره به سهام بپردازید درست مثل روز خریداری شده. در این ویدئو خرید گیفت کارت اپل Nexus 5 که آخرین نسخه آندروید ۴٫۴ KitKat را اجرا می کند استفاده می کنم. اکثر گوشی های آندروید در راه بازنشانی آنها مشابه هستند.

برای کسانی که به دنبال راهی برای راه اندازی مجدد گوشی خود برای انتقال دستگاه به شخص دیگری خرید گیفت کارت اپل یا بهبود عملکرد گوشی هستند، این روش مراحل را که باید انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن برای انجام هر دو در iOS خرید گیفت کارت اپل Android دستگاه ها صرف نظر خرید گیفت کارت اپل دستگاه خرید گیفت کارت اپل مدل، این مراحل جامع هستند خرید گیفت کارت اپل کار تنظیم مجدد کار را بسیار آسان برای هر کسی دنبال می کنند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*