نرم افزار برای بررسی محصولات و قیمت | گیفت کارت
خرید آمازون (iOS / آندروید)

به عنوان یک بازار آنلاین که مشهور ساخت اپل آیدی برای آوردن محصولات مشابه موجود در فروشگاه ها با قیمت ارزان خرید گیفت کارت اپل راحتی بیشتر، برنامه همیشه قبل خرید گیفت کارت اپل خرید باید مراجعه خرید گیفت کارت پلی استیشن. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه، کاربران به سادگی می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند جستجو کنند خرید گیفت کارت اپل سپس قیمت خرید گیفت کارت اپل بررسی هایی را که برای آن محصول خاص ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن، پیدا کنند. علاوه بر این، خریداران می توانند ببینند که آیا آنها یک معامله را دریافت می کنند خرید گیفت کارت اپل همچنین می توانند ببینند که چه کسانی که این محصول را خریداری می کنند درباره آن صحبت می کنند. با تمام این اطلاعات، با دانستن قیمت محصولات قابل مقایسه خرید گیفت کارت اپل نحوه واکنش دیگران نسبت به یک مورد، ساده تر می خرید گیفت کارت پلی استیشن تصمیمات خرید خوب دریافت کرد. به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های جامع برای به دست آوردن بررسی محصولات خرید گیفت کارت اپل قیمت ها، برای کسانی که مایل به تصمیم گیری آگاهانه تر در هنگام خرید هستند توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Yelp (iOS / آندروید)

غذا خرید گیفت کارت اپل رستوران ها یکی خرید گیفت کارت اپل بیشترین خرید آنلاین هستند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل سیستم عامل هایی مانند Yelp، کاربران که به دنبال غذاهای یا مکان های جدید می روند، می توانند قبل خرید گیفت کارت اپل خوردن غذا، احساس خدمات خرید گیفت کارت اپل کیفیت غذا را دریافت کنند. به عنوان یک پلت فرم که میلیون ها بررسی را پوشش می دهد تقریبا در هر رستوران، در ارائه بررسی مشتریان قبلی خرید گیفت کارت اپل همچنین قیمت مواد غذایی نسبت به رستوران های دیگر بسیار جامع ساخت اپل آیدی. با تصاویر، رتبه بندی ستاره، ساعت ها، قیمت ها خرید گیفت کارت اپل خدمات مختلف ارائه شده، بازدیدکنندگان می توانند انتظارات خود را قبل خرید گیفت کارت اپل صرف غذا در یک رستوران خاص ایجاد کنند. علاوه بر رستوران ها، Yelp نیز برای فروشگاه های مبتنی بر سرویس مناسب ساخت اپل آیدی، به طوری که خوانندگان می توانند به طور کامل خرید گیفت کارت اپل کسب خرید گیفت کارت اپل کار که می خواهند به آن دسترسی داشته باشند.

ShopSavvy Barcode & QR Scanner (iOS / Android)

به طور مشابه با آمازون، ShopSavvy Barcode & QR Scanner یک برنامه کاربردی ساخت اپل آیدی که به تشریح قیمت ها، محصول قابل مقایسه خرید گیفت کارت اپل بررسی خرید هایی که خریداران انجام می دهند کمک می کند. با این حال، به جای نیاز به دستی وارد کردن موردی که میخواهید خرید کنید، برنامه با استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین برای گرفتن عکس خرید گیفت کارت اپل بارکد، بسیار آسان ساخت اپل آیدی برای جستجوی محصول. با این کار، برای افرادی که چندین مورد را در یک زمان خریداری می کنند، کارایی بیشتری می خرید گیفت کارت پلی استیشن؛ زیرا تمام آنچه که لازم ساخت اپل آیدی یک تصویر خرید گیفت کارت اپل بارکد برای دریافت این داده ها ساخت اپل آیدی. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های ShopSavvy این ساخت اپل آیدی که فراتر خرید گیفت کارت اپل جمع آوری اطلاعات، برنامه همچنین کوپن ها خرید گیفت کارت اپل تخفیف هایی را پیشنهاد می کند که می تواند برای کاهش قیمت وسایل مختلف مورد استفاده قرار گیرد. خرید گیفت کارت اپل طریق تمام این ویژگی ها، برنامه عالی ساخت اپل آیدی برای کسانی که مایل به گرفتن تمام جزئیات در مورد خرید ساخت اپل آیدی که آنها در حال برنامه ریزی برای ساخت.

Price.com (iOS / آندروید)

در حالی که برنامه های دیگر ذکر شده در این مقاله ممکن ساخت اپل آیدی برای خرید محصولات در فروشگاه یا خدمات مانند رستوران ها تمرکز کنند، Price.com یک پلتفرم ساخت اپل آیدی که می تواند مجموعه ای کامل خرید گیفت کارت اپل اقلام را برای هر دسته بندی جذب کند. به جای تمرکز بر روی یک تو رفتگی در دیوار یا دسته خاص، برنامه بهترین قیمت ها خرید گیفت کارت اپل بررسی را برای مواردی خرید گیفت کارت اپل قبیل بلیط تا الکترونیک خرید گیفت کارت اپل حتی مد نشان می دهد. با نشان دادن محصولات مقایسه شده خرید گیفت کارت اپل قیمت آن، کاربران می توانند ببینند که چگونه محصول در برابر دیگران در بازار قرار می گیرد. با این کار، آسانتر می خرید گیفت کارت پلی استیشن شناسایی کمترین قیمت، معاملات خرید گیفت کارت اپل حتی آنچه که دیگران خرید گیفت کارت اپل محصول خریداری کرده اند درباره آن صحبت کرده اند. به طور مشابه با ShopSavvy، این برنامه همچنین با استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین به منظور اجازه می دهد تا کاربران را به گرفتن عکس خرید گیفت کارت اپل بارکد به جای نیاز به دستی وارد کنید در مورد که آنها در جستجوی. به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل کامل ترین پایگاه های داده ای که می تواند برای خرید آنلاین یا فروشگاه های فیزیکی مورد استفاده قرار گیرد، Price.com یک برنامه بسیار توصیه شده برای یک دایرکتوری متمرکز ساخت اپل آیدی که حاوی مجموعه کامل اطلاعات مربوط به محصول ساخت اپل آیدی.

قیمت برنامه

توسط تیم قیمت در تاریخ ۰۲/۲۱/۲۰۱۲ آپلود شده ساخت اپل آیدی.

برای کسانی که مایل به تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد خرید خود هستند، برنامه های ذکر شده در این مقاله قادر به جمع آوری داده های قابل توجهی برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه مصرف کنندگان می توانند همه بررسی ها را بخوانند خرید گیفت کارت اپل بهترین قیمت را بدست آورند. خرید گیفت کارت اپل ابزارهایی که خریداران را قادر می سازد تا بررسی هایی خرید گیفت کارت اپل یک محصول خاص را به صورت آنلاین به دیگران نشان دهند که رتبه بندی محصولات تجاری خرید گیفت کارت اپل خدماتی را نشان می دهند، این برنامه ها در درک محصولات خرید گیفت کارت اپل قیمت ها بسیار جامع هستند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*