نکاتی برای سیری و دستیار گوگل | گیفت کارت
پیکربندی سیری

برای پیکربندی تنظیمات سیری به طوری که بیشتر خرید گیفت کارت اپل نسخه پیش فرض آن سفارشی باشد، کاربران می توانند به سادگی با کلیک کردن «سلام سیری» خرید گیفت کارت اپل سپس «تنظیمات باز کردن سیری» را فعال کنند. در این صفحه، کاربران به این گزینه داده می شوند تا تنظیمات مختلف مانند نحوه فعال بودن آن خرید گیفت کارت اپل همچنین نحوه دسترسی Siri خرید گیفت کارت اپل نظر جستجو ها را سفارشی کند. با این کار کاربران می توانند مشخص کنند که Siri می تواند در میان برنامه های مختلف مانند فروشگاه App خرید گیفت کارت اپل حتی برنامه های رسانه های اجتماعی جستجو کند. علاوه بر این، صدای خرید گیفت کارت اپل زبان برای سیری را می توان در این منو تغییر داد به طوری که آن صدای مردانه یا صحبت خرید گیفت کارت اپل یک زبان دیگر ساخت اپل آیدی.

باز کردن تلفن با دستیار Google

یک ویژگی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل افراد خرید گیفت کارت اپل نظر Google Assistant آشنا نیستند این ساخت اپل آیدی که آنها می توانند با استفاده خرید گیفت کارت اپل گوگل OK گوگل را باز کنند. با این حال، چه چیزی باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن این ویژگی منحصر به فرد باشد، آن را تنها زمانی که صدای کاربر را تشخیص می دهد، تنها پس خرید گیفت کارت اپل باز کردن قفل، در غیر این صورت هیچ اتفاق نمی افتد. برای فعال کردن این، کاربران ابتدا باید به برنامه تنظیمات خود، امنیت خرید گیفت کارت اپل سپس Smart Lock بروید. خرید گیفت کارت اپل آنجا، کاربران می توانند Voice Trusted را انتخاب کنند که در آن نقطه زمانی که تلفن کاربر را تشخیص می دهد تا Google Assistant را فعال کند قفل خواهد شد.

به یاد آوردن مواردی که با گوگل دستیار هستند

یک روش برای به خاطر سپردن چیزهایی ساخت اپل آیدی که به گوگل دستیار داده خرید گیفت کارت پلی استیشن تا بتوان خرید گیفت کارت اپل آن برای بعد خواسته خرید گیفت کارت پلی استیشن. به عنوان مثال، اگر یک کاربر گوگل دستیار را بخواهد به یاد داشته باشید که کلیدهای خود را روی شمارنده آشپزخانه گذاشته اند، می توانند به راحتی به Google بگویند که کلید در شمارنده ساخت اپل آیدی. بعدا، اگر کاربران فراموش کنند که در آن ساخت اپل آیدی، آنها می توانند خرید گیفت کارت اپل گوگل "کدهای کجا هستند؟" که در آن گوگل به آنها یادآوری می کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش، کسانی که فراموش کرده اند که در آن همه چیز قرار می گیرد، قادر به استفاده خرید گیفت کارت اپل Google Assistant به عنوان یک منبع حافظه ساخت اپل آیدی.

ریاضی پایه خرید گیفت کارت اپل ETA برای سیری

برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگیهایی که برای Siri در دسترس هستند شامل ریاضی اولیه خرید گیفت کارت اپل گفتگو با کاربر در مورد ETA (زمان تخمینی ورودشان) برای مقصدشان ساخت اپل آیدی. اگرچه اینها توابع اساسی هستند که کاربران به راحتی میتوانند با برنامه نقشه یا ماشین حساب خودشان را بیابند، اما قادر به پرسیدن سیری اطلاعات را راحت خرید گیفت کارت اپل راحت میسازد. در حالیکه برای اجرای این توابع نباید دستورات خاصی نیاز باشد، کاربران فقط باید خرید گیفت کارت اپل سیری یک سوال ریاضی یا ETA خود بپرسند. با این حال، این به اندازه کافی برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل کاربران آیفون شناخته نشده ساخت اپل آیدی که هنوز هم می خواهند این اطلاعات را در اختیار بگیرند در حالی که سیری در عرض چند ثانیه می تواند به آنها بگوید.

خلاصه روزانه با دستیار گوگل

خرید گیفت کارت اپل طریق خلاصه روزانه که توسط Google Assistant داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربران می توانند نوع اطلاعاتی را که علاقه مند به دریافت آن هستند، زمانی که آنها می خواهند، سفارشی کنند. به عنوان مثال، خرید گیفت کارت اپل طریق خلاصه، کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل "چه روزی به نظر می آیند؟" بپرسید که در آن نقطه Google Assistant اطلاعاتی را که علاقه مند هستند را باز می گرداند. با این کار، کاربران می توانند مشخص کنند که آیا رویدادهای تقویم، کار رفت خرید گیفت کارت اپل آمد، جلسات خرید گیفت کارت اپل حتی اخبار. با داشتن تمام اطلاعاتی که فورا به کاربر داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن هنگام درخواست، این ویژگی بسیار مفید برای کسانی ساخت اپل آیدی که می خواهند یک جلسه سریع داشته باشند.

Selfies با Google Assistant

یک ویژگی که به طور معمول در بین کاربران آندروید شناخته نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن این ساخت اپل آیدی که Google Assistant قادر به کمک گرفتن خرید گیفت کارت اپل تصاویر بدون نیاز به دکمه دستی دکمه شاتر ساخت اپل آیدی. با این کار کاربران به سادگی باید گوگل دستیار را به "selfie" بفرستند که در آن نقطه دوربین باز خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل به طور خودکار در عرض ۳ ثانیه عکس بگیرد. به طور خودکار عکس گرفتن، کاربران مجبور نیستند هر کاری را انجام دهند خرید گیفت کارت اپل بنابراین می توانند عکس را بهتر بسازند خرید گیفت کارت اپل این یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های Google Assistant ساخت اپل آیدی که معمولا برای کسانی که اغلب خود را می شناسند شناخته شده نیستند.

خدمات اورژانس تماس با سیری

در شرایط اضطراری، کاربر ممکن ساخت اپل آیدی قادر به برقراری تماس اضطراری خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه تلفن معمولی نباشد. به عنوان یک نتیجه، کاربران قادر به استفاده خرید گیفت کارت اپل Siri برای برقراری تماس خرید گیفت کارت اپل مهمتر خرید گیفت کارت اپل همه، تماس با خدمات اورژانس بدون نیاز به لمس تلفن خود. در حالی که می تواند مفید باشد برای برقراری تماس منظم خرید گیفت کارت اپل طریق سیری، قادر به برقراری تماس اضطراری، یک ویژگی ساخت اپل آیدی که باید توسط تمام کاربران تلفن شناخته خرید گیفت کارت پلی استیشن، زیرا تمام شرایط اضطراری اجازه نخواهند داد که کاربر بتواند به خود کمک کند خرید گیفت کارت اپل بنابراین سیری می تواند در شرایط بحرانی استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

برای کسانی که به دنبال راه هایی هستند که بتوانند به عنوان سرپرست یا Siri یا Assistant Google کمک کنند، در این مقاله برخی خرید گیفت کارت اپل بهترین راهنمایی ها خرید گیفت کارت اپل ترفندها را که می تواند آن را قوی تر کند، مورد بحث قرار می دهد. خرید گیفت کارت اپل آنهایی که برای تسهیل کارکرد های مختلف خرید گیفت کارت اپل یا افزایش تنظیمات سفارشی سازی طراحی شده اند، این نکات خرید گیفت کارت اپل ترفندهای مختلف می توانند به کاربران امکان باز کردن پتانسیل واقعی قابلیت های کمک صوتی را در دستگاه های مربوطه باز کنند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*