نگاهی به ترس و وحشت – موش ها شکار برای گنج | گیفت کارتبه نظر شما لوت شما کلاس خود را خرید گیفت کارت اپل شخصیت های روت انتخاب کرده اید، پس خرید گیفت کارت اپل آن به یک سیاه چال وحشتناک فرو ریزید خرید گیفت کارت اپل مجبور شوید با راه خود مبارزه کنید تا زمانی که می میرید.

بازی با حرکت دادن کارت شخصیت خود به صورت افقی یا عمودی در امتداد محور ۳ تا ۳ خرید گیفت کارت اپل کارتها انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن. دشمنان، گنج خرید گیفت کارت اپل وانت های مفید به طور تصادفی تولید می شوند، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می کند مسیر صحیح را برای پیروزی انتخاب کنید.

YouTube

بدون شرح

مبارزه با افزودن خرید گیفت کارت اپل تفریق ساده سلامت خرید گیفت کارت اپل دشمن شماست؛ اگر ۱۰ سلامت داشته باشید خرید گیفت کارت اپل ۶ سال داشته اید، آنها را می کشید، اما به ۴ سلامت رسیده اید.

این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که بازی شما را به طور دائم در حال انجام اضافات کوچک خرید گیفت کارت اپل کم هزینه به سلامت خود، برنامه ریزی مسیر صحیح را خرید گیفت کارت اپل طریق بازی در اطراف هیولاها خرید گیفت کارت اپل به سمت وانت خرید گیفت کارت اپل طلا. در طول بازی، سپرهای خالصی وجود دارد که شما را تا ۱۰ زره به شما تحمیل می کند، به شما این امکان را می دهد که خرید گیفت کارت اپل خونریزی خود در برابر دشمنان جلوگیری کنید.

هر بار که شخصیت رئیس را شکست می دهید، سطح خود را بالا می برید، یک امتیاز اضافی برای سلامتی کسب می کنید خرید گیفت کارت اپل همچنین یک مهارت را به دست می آورید یا ارتقا دهید. بنابراین، مهم ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل کارفرمایان فرار نکنید، زیرا آنها به شما کمک می کنند که در بازی طولانی تر بمانید.

بنابراین مهم ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل کارفرمایان فرار نکنید، زیرا آنها به شما کمک می کنند تا در بازی بیشتر بمانید.

علاوه بر این، با پیشرفت بیشتر، کارفرمایان بر روی زمین بازی تاثیر می گذارند – یکی خرید گیفت کارت اپل کارفرمایان پیشین، جک، به آرامی کارت ها را به سمت او می اندازد خرید گیفت کارت اپل آن را به ۱ توت فرنگی سلامتی تبدیل می کند، به این معنی که شما خرید گیفت کارت اپل کارت آن که زیر آن ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل دست می دهید .

طلا جمع آوری شده به مجموع خود اضافه شده ساخت اپل آیدی، که برای خرید قهرمانان جدید برای بازی با آن استفاده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این قهرمانان جدید به تدریج قوی تر خرید گیفت کارت اپل دارای توانایی های منحصر به فرد هستند.

هر یک خرید گیفت کارت اپل شخصیت های متفاوتی دارای نقاط قوت خرید گیفت کارت اپل ضعف خود ساخت اپل آیدی که معمولا بر اساس نکات بهداشتی خرید گیفت کارت اپل یا مهارت های خاص خود هستند. برای مثال کلاس شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن Knight، که با ۱۰ امتیاز ضربه شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل پاداش های ویژه ای خرید گیفت کارت اپل سپر ها به دست می آورد.

نگاه کنید، Loot شما بسیار متفاوت ساخت اپل آیدی در طراحی خرید گیفت کارت اپل گیم پلی به یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل بازی های محبوب این سبک، Card Thief. آنها هر دو اساسا یکسان مکانیک خرید گیفت کارت اپل مبارزه با کارت خرید گیفت کارت اپل پیشرفت سطح، با چند تفاوت اصلی در رابطه با توانایی پخش مجدد استفاده می کنند.

در کارت Thief، تمرکز شما بر روی رفتن خرید گیفت کارت اپل طریق سطوح فوق العاده دشوار خرید گیفت کارت اپل طولانی برای پیشرفت خرید گیفت کارت اپل طریق بازی ساخت اپل آیدی. پاداش پیروزی پیشرفت ساخت اپل آیدی.

پاداش پیروزی پیشرفت ساخت اپل آیدی.

با این حال، در Look، Your Loot، پاداش شما واقعی طلا ساخت اپل آیدی که می تواند برای شخصیت های بیشتری صرف خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل شما می توانید ادامه بازی را به طور نامحدود ادامه دهید تا شخصیت های جدید را امتحان کنید.

اگرچه به نظر می رسد Loot شما بسیار شبیه به کارت Thief ساخت اپل آیدی، ورود یک سیستم خرید برای شخصیت های متناوب باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن بازیکن به طور مداوم تلاش کند تا بیشتر طلا را باز کند تا بتواند به شخصیت های خنک جدید با توانایی های مختلف دسترسی پیدا کند.

چرا چشم خود را در مورد لباس پوشیدن موش ها به خصوص روشن نیست، خرید گیفت کارت اپل نه دلیل این که چرا این موش ها در حال مبارزه با هیولا عمیق در سیاه چال، اما نگاه، Loot خود را نگه می دارد بازیکن علاقه مند خرید گیفت کارت اپل طریق طراحی سطح مناسب خود را، گیم پلی سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل تمایل همیشه برای دریافت این شخصیت های شیرین جدید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
گیم پلی سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل replayability اعتیاد آور ساخت اپل آیدی. شخصیت های جالب با مهارت های جدید برای باز کردن. طراحی سطح می تواند شروع به احساس تکراری.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

نگاهی به تو می اندازد (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


نگاهی به خودت بزن! – یک خزنده کارت (رایگان + ، Google Play) →

غارت خود را نگاه کن! – گیم پلی آقای Mage

Android: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.dragosha.hamster


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*