هیولا نبرد در جنگ های هگزون | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در جهان که هر دو انسان خرید گیفت کارت اپل هیولا در آن زندگی می کنند، جنگ هگزمن جنگی بازیکنان را در یک مربی شروع می کند. شما در ابتدا با چهار Hexmons & # 8211؛ حداکثر تعداد شما می توانید در یک زمان در تیم خود داشته باشید. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این تنها برای شروع، مأموریت های شما این ساخت اپل آیدی که هر موجودی را که در زندان ها قرار دارد جلو ببرید. مبارزه شامل یک حرکت نرمال خرید گیفت کارت اپل یک حرکت خاص در هرکسون ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل همچنین یک حرکات ویژه توسط مربی خود خرید گیفت کارت اپل سلامت هر یک خرید گیفت کارت اپل هیولاها خرید گیفت کارت اپل آسیب هر علت حمله به صورت عددی نشان داده می شود. دشمنان شما معمولا با هم حمله می کنند، بنابراین شما در همان زمان با دو، سه، چهار یا بیشتر مبارزه خواهید کرد. در برخی خرید گیفت کارت اپل زندان ها، شکست دادن این ها به معنای این ساخت اپل آیدی که زندان کامل ساخت اپل آیدی، در حالی که دیگران – به ویژه در بازی بیشتر – دارای مناطق مختلفی هستند که دشمنان بیشتری را میزبانی می کنند. هنگامی که سیاه چال کامل ساخت اپل آیدی، شما اهداف اهدا می کنید (بیشتر در این بعد)، امتیاز به شخصیت خودتان خرید گیفت کارت اپل شخصیت هایی که شما آنها را شکست داده اید، تجربه می کنید، به این معنی که اکنون می توانید به شهر خود بازگردید خرید گیفت کارت اپل تیم خود را خرید گیفت کارت اپل Hexmons مدیریت کنید .

YouTube

بدون شرح

هشت خاندان در مجموع با هشت مرحله در هر یک وجود دارد، اما بازی های دیگری نیز برای بازی وجود دارد. یک تلاش مختلف سیاه چال به صورت روزانه به نظر می رسد خرید گیفت کارت اپل معمولا شامل یک عضو محلی خرید گیفت کارت اپل شهر می شود که خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد Hexmon غول پیکر برای پاداش را شکست دهد. هنگامی که شخصیت شما به سطح خاصی می رسد، Dungeons قطعه نیز در دسترس قرار می گیرد. در قطعه زندانها هدف این ساخت اپل آیدی که یک رئیس هگزمن را شکست دهیم، خرید گیفت کارت اپل اگر موفق باشند، قطعه های خود را خرید گیفت کارت اپل دست می دهند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، شما می توانید Hexmon قدرتمند خود را برای تیم خود ساخت – این تنها در آینده در بازی در دسترس خواهد گیفت کارت اپل، هر چند. حتی بیشتر در طول زمانی که سطوح بسیار بالاتری به دست می آیند، Raids خرید گیفت کارت اپل Duels قفل شده اند، که راه های به دست آوردن غارت قوی خرید گیفت کارت اپل مبارزه با تیم خود را در برابر بازیکنان دیگر ساخت اپل آیدی.

هنگامی که موفق شد، هر زندان به شما با سکه های طلا پاداش می دهد. این برای پیشرفت شما ضروری ساخت اپل آیدی، زیرا آنها به شما اجازه می دهند تا تیم هگزون خود را ارتقا دهید خرید گیفت کارت اپل ارتقاء دهید. گاهی اوقات کارفرمایان خرید گیفت کارت اپل سیاهچاله ها نیز غارت دیگری را خرید گیفت کارت اپل دست می دهند، خرید گیفت کارت اپل جمله سنگ های ویژه ای که به شما اجازه می دهد کلاس هگزمن را به طور کامل افزایش دهید، روش بسیار موثرتری برای ساختن آن قوی تر ساخت اپل آیدی. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل راه های به دست آوردن هر دو خرید گیفت کارت اپل این موارد با خرید جعبه غارت یا تعدادی خرید گیفت کارت اپل سکه های طلا با Banacash، بازی در بازی ارز. تنها راه دریافت باناکاش، با پرداخت واقعی پول ساخت اپل آیدی.

هگزمن جنگ، در استخوانهای لخت خود یک بازی تاکتیکی ساخت اپل آیدی: قوی ترین کارت ها را برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم مخالفان

]

هگزمن جنگ به نظر می رسد مثل تقلید کم عمقی خرید گیفت کارت اپل بازی های دیگر بازی های نقش ژاپنی دستی ساخت اپل آیدی: سیاه چال ها فقط شامل شخصیت هایی هستند که به طور مستقیم به هیولاهای دشمن کار می کنند، همه آنها زمینه های بسیار مشابه دارند خرید گیفت کارت اپل فقط دو حرکت دارند هگزمن می تواند استفاده کند با این وجود حتی با این عدم کنترل بازی در مقایسه با ماجراهای سری Pokémon، هگزمن جنگ به نحوی کار می کند. هنگامی که همه چیز را پشت سر می گذارید، تقریبا مانند یک بازی کارت بازی می کند: تمام بازیکن باید انجام شود، تصمیم گیری در مورد یک تیم خرید گیفت کارت اپل چهار، دیدن آن خرید گیفت کارت اپل طریق جنگ ها، خرید گیفت کارت اپل سپس استفاده خرید گیفت کارت اپل برنده برای سطح کاراکتر. هگزمن جنگ، به جز اکتشاف خرید گیفت کارت اپل ماجراجویی بازی های مذکور، در استخوان های لختش یک بازی خرید گیفت کارت اپل تاکتیک ها ساخت اپل آیدی: قوی ترین کارت ها را برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم مخالفان بگذارید. این تمرکز را به طور کامل بر روی آنچه مهم ساخت اپل آیدی قرار می دهد: ساخت بهترین تیم هگزمن. حتی اگر آن را نیز شامل برخی خرید گیفت کارت اپل جنبش گیفت کارت اپل، برای یک بازی ساخته شده برای این اندازه بیش خرید گیفت کارت اپل حد پیچیده گیفت کارت اپل.

هگزمن جنگ بدون گسل های آن نیست: گاهی اوقات زمانی که شما آن را برای مدت طولانی ترک می کنید گاهی اوقات خرید گیفت کارت اپل بین می رود، خرید گیفت کارت اپل اغلب برای بارگیری طول می کشد. با این حال، با دانستن موقعیت آن به عنوان یک بازی گوشی هوشمند، آن را خرید گیفت کارت اپل سایر JRPG ها – کاراکترها، مکانیک های مبارزه، بالا بردن – خرید گیفت کارت اپل چیزی که نمی تواند در آن جا قرار بگیرد را خرید گیفت کارت اپل دست داد. در شناخت محدودیت ها، توسعه دهنده یک بازی بهتر را ایجاد کرد.

موجود در iOS خرید گیفت کارت اپل Android.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*