واقعیت فرار با این برنامه های واقعیت افزوده | گیفت کارت
SkyView® Free – کاوش جهان

برای کسانی که علاقه مند به فتوشاپ هستند، SkyView یک برنامه بسیار توصیه شده ساخت اپل آیدی که کاربران را قادر می سازد با استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین خود با ستارگان ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند با قرار دادن دوربین در آسمان که در آن نقطه برنامه، صورت فلکی، ستاره ها خرید گیفت کارت اپل سیارات را نشان می دهد، می تواند اجسام آسمانی مختلف را شناسایی کند. علاوه بر این، با چرخش دوربین، برنامه به طور خودکار نقاط مختلف آسمان را تشخیص می دهد خرید گیفت کارت اپل بر این اساس تنظیم می کند. حتی در شرایط مشاهده کمتر مطلوب مانند آلودگی نور خرید گیفت کارت اپل آسمان روشن، برنامه هنوز هم می تواند اشیاء مختلف را شناسایی کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، Skyview ساده می خرید گیفت کارت پلی استیشن با استفاده خرید گیفت کارت اپل توان AR که با غیره در ارتباط ساخت اپل آیدی با عناصر مختلف در آسمان ارتباط برقرار کند. علاوه بر این به سادگی نامگذاری اشیاء که در آسمان هستند، برنامه همچنین دارای اطلاعات مختلف مانند محل هابل خرید گیفت کارت اپل ایستگاه فضایی بین المللی خرید گیفت کارت اپل همچنین موقعیت ستارگان در نقاط مختلف زمان ساخت اپل آیدی. به عنوان فرآیند تشعشع می تواند به خصوص در مراکز شهرستان دشوار ساخت اپل آیدی، برنامه یکی خرید گیفت کارت اپل آن ساخت اپل آیدی که ارزیابی AR را آسان تر می کند.

SkyView® Lite (رایگان + ، فروشگاه App) →

تقویت – واقعیت افزوده ۳D

برای افزایش تعامل در فروش آنلاین، Augment یک برنامه قدرتمند ساخت اپل آیدی که به کاربران امکان می دهد تا خرید آنلاین خود را در خانه تجسم کنند. برای شرکتهایی که Augment را یکپارچه کرده اند، مصرف کنندگان می توانند نسخه مجازی کالاهای خود را خرید گیفت کارت اپل طریق دستگاه خود دریافت کنند، بنابراین آنها مجبور نیست تصور کنند که چه چیزی شبیه آن ساخت اپل آیدی. برای خریدار، درک بهتر این محصول را می توان درک کرد زیرا کاربران فقط باید دوربین خود را نشان دهند خرید گیفت کارت اپل محصولی را انتخاب کنند که آنها به دنبال آن هستند تا آن را در فضای فیزیکی نمایش دهد. خرید گیفت کارت اپل مبلمان بزرگ تا لوازم جانبی کوچک، بسیاری خرید گیفت کارت اپل محصولات را می توان در محیط نمایش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. علاوه بر این، برنامه با هدف تکرار اندازه خرید گیفت کارت اپل ظاهر آیتم با امکان تبدیل محصول در زوایای مختلف خرید گیفت کارت اپل حتی تنظیم اندازه به صورت خودکار بسته به اینکه در آن قرار داده شده در اتاق ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل سوی دیگر، شرکت هایی که خرید گیفت کارت اپل Augment استفاده می کنند قادرند که فروش بالاتری را به فروش برسانند، زیرا مشتریان قبل خرید گیفت کارت اپل خرید آن را بهتر درک می کنند، خرید گیفت کارت اپل این یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها در فضای واقعیت افزوده ساخت اپل آیدی.

Augment – واقعیت تقویت شده ۳D (فروشگاه برنامه رایگان) →

iOnRoad – رانندگی واقعیت افزوده

برای افزودن واقعیت افزوده به روند رانندگی، iOnRoad الگوریتم های اختصاصی را برای شناسایی معیارهای مختلف مربوط به جاده معرفی می کند. به عنوان مثال، اگر یک دوربین در داشبورد به صورت جلو نصب شده باشد، برنامه می تواند تا چه حد ماشین را در مقابل وسیله نقلیه کاربر خرید گیفت کارت اپل شاخص های مختلف مشخص کند. در حالیکه قادر به پردازش اطلاعات هوشمندانه ساخت اپل آیدی، درایورها میتوانند اعلان ها را دریافت کنند در حالی که آنها به شیوه ای غیر مجانی رانندگی می کنند. به عنوان مثال، اگر خودروی رانندگی بیش خرید گیفت کارت اپل حد نزدیک به وسیله نقلیه جلوتر خرید گیفت کارت اپل آن باشد، هشدار ایمنی امکان پذیر ساخت اپل آیدی. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، هشدارهای جاده ای نیز وجود دارد، به طوری که اگر یک راننده در نزدیکی سمت چپ یا راست جاده حرکت کند، هشدار به آنها اطلاع خواهد داد. خرید گیفت کارت اپل طریق این ویژگی ها، جسم های فیزیکی در جاده ها با تعامل با عناصر مجازی مانند جعبه پنجره ای که بر روی وسیله نقلیه جلوتر خرید گیفت کارت اپل راننده قرار می گیرند ساخته شده ساخت اپل آیدی. ترکیب عوامل مانند شتاب، آمار بسیار دقیق می تواند به منظور افزایش ایمنی جاده ها به دست آید.

iOnRoad – رانندگی واقعیت افزوده ($ ۰٫۹۹، فروشگاه App) →

Pokémon GO (iOS)

یکی خرید گیفت کارت اپل سریعترین بازیهای تلفن همراه، Pokemon GO ساخت اپل آیدی که اخیرا علاقه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را به خود جلب کرده ساخت اپل آیدی. بر اساس ابتلا به Pokémon، این بازی بازیکنانی ساخت اپل آیدی که به مکان های مختلف می روند تا Pokeballs های مجازی را در موجودات مختلف به نمایش بگذارد. برای معرفی عناصر واقعیت افزوده، موجودات در محیط اطراف قرار می گیرند که بازیکنان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند خرید گیفت کارت اپل قطعه های موجود خود برای مبارزه با Pokémon با استفاده خرید گیفت کارت اپل swipes های مختلف خرید گیفت کارت اپل تعاملات مختلف استفاده کنند که انیمیشن بازی را با محیط فیزیکی ترکیب می کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل بازی های مبتنی بر دوربین خرید گیفت کارت اپل دوربین، بازی درجه ای جدید خرید گیفت کارت اپل واقعیت را نشان می دهد که پیش خرید گیفت کارت اپل این دیده نشده ساخت اپل آیدی. با سطح بالایی خرید گیفت کارت اپل واقعیت تقویت شده که یکپارچه شده ساخت اپل آیدی، سطح سرگرمی که Pokémon را فراهم می کند بی سابقه ساخت اپل آیدی در مقایسه با سایر بازی های استاتیک.

Pokémon GO (رایگان + ، فروشگاه App) →

ARBasketball – واقعیت افزوده بازی بسکتبال

بازی دیگری که واقعیت افزوده را تقویت می کند، ARBasketball ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد بازیکنان توپ های مجازی را در یک حلقه بسکتبال پرتاب کنند. آنچه که یک بازیکن باید انجام دهد این ساخت اپل آیدی که نشانگر همراه را چاپ کند خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه را باز کند. هنگامی که برنامه باز با دوربین اشاره شده در نشانگر، یک شبکه بسکتبال مجازی نشان داده شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل پس خرید گیفت کارت اپل آن بازیکنان می توانند توپ را به شبکه بیرون بکشند. خرید گیفت کارت اپل طریق بازی های مختلف بازی که شامل تایمر خرید گیفت کارت اپل سوابق ساخت اپل آیدی، بازی بسیار جذاب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند بر اساس فاصله ای که بازیکن خرید گیفت کارت اپل دور مارکر ساخت اپل آیدی، سازگار باشد. علاوه بر این، ARBasketball به زوایای مختلفی میرسد که ممکن ساخت اپل آیدی یک بازیکن باشد تا فیزیک به همان شیوه در دنیای فیزیکی کار کند. با توجه به سادگی این بازی با وجود ترکیب عناصر واقعیت افزوده، ARBasketball یک بازی ساخت اپل آیدی که آسان ساخت اپل آیدی برای یادگیری، اما با استفاده خرید گیفت کارت اپل نرم افزار پیچیده برای افزایش قابلیت استفاده خرید گیفت کارت اپل آن.

ARBasketball – بازی بسکتبال واقعیت افزوده (رایگان + ، فروشگاه App) →

به عنوان تغییر بزرگی در فضای بازی موبایل خرید گیفت کارت اپل فضای تکنولوژی، واقعیت افزوده ساخت اپل آیدی که جنبه های محیط فیزیکی را با عناصر مجازی برای تجربه تعاملی ترکیب می کند، چندین برنامه تلفن همراه توسعه یافته ساخت اپل آیدی که این اهداف را برای مقاصد مختلف به کار می برد. برنامه های ذکر شده در این مقاله خرید گیفت کارت اپل بازی به منظور افزایش ایمنی رانندگان می توانند مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل ارزش را برای اهداف عملی خرید گیفت کارت اپل سرگرمی در قلمرو واقعیت تقویت کنند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*