ویژگی های بالای پنهان آیفون | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ� |

ویژگی های بالای پنهان آیفون | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
حالت خواب بیدار

اولین ویژگی پنهانی که در آن مشاهده می شود، حالت Bedtime ساخت اپل آیدی که می تواند در برنامه ساعت پیدا شود. در زبانه پایین برنامه که نشان می دهد "خواب"، می تواند خواب را پیگیری کند، صبح زنگ هشدار دهد خرید گیفت کارت اپل پیشنهادات مربوط به زمان خواب برای بهینه سازی عملکرد را ارائه کند. علاوه بر این، تنظیمات را می توان سفارشی کرد تا نشان دهد که چه زمانی کاربران می خواهند در زمان بیدار شدن بیدار بمانند خرید گیفت کارت اپل همه آنها نتایج تجزیه خرید گیفت کارت اپل تحلیل خواب را که به صورت هفتگی انجام می شود، تغییر دهد. هشدارها می توانند هر روز متفاوت باشند خرید گیفت کارت اپل یا به عنوان یک هشدار یک بار با یادآوری تنظیم شوند. خرید گیفت کارت اپل طریق حالت Bedtime، کاربران به راحتی می توانند به حالت خواب پایدار در حالی که آن را در بخش تجزیه خرید گیفت کارت اپل تحلیل خواب نظارت می کنند، وارد شوند.

بازگشت به صفحه دسترسی قفل

با به روز رسانی جدید iOS 10، دسترسی به برنامه های خارج خرید گیفت کارت اپل صفحه قفل نیاز به یک دکمه سخت را فشار دهید در حالی که نسخه قبل خرید گیفت کارت اپل به روز رسانی تنها نیاز به شیر به آرامی. اگر چه یک تغییر جزئی، این ممکن ساخت اپل آیدی کاربر کلی به عنوان یک تغییر ناگهانی را تحت تاثیر قرار دهد. به منظور بازگشت به شیر به جای فشار سخت، کاربران باید به تنظیمات برنامه، عمومی، قابلیت دسترسی، خرید گیفت کارت اپل سپس دکمه صفحه اصلی بروید. خرید گیفت کارت اپل آنجا، تنظیم را می توان با انتخاب «Rest Finder برای باز کردن» تغییر داد که نیاز به فشار دادن دکمه Home ساخت اپل آیدی که در بروز رسانی جدید وجود دارد.

هتل پارک شده

یک ویژگی جدید که ممکن ساخت اپل آیدی برای بسیاری پنهان باشد این ساخت اپل آیدی که برنامه نقشه اکنون می تواند به کاربران کمک کند که در جایی که پارک کرده اند، کمک کنند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، این ویژگی به طور خودکار به یاد می آورد خرید گیفت کارت اپل به کاربر می گوید هنگام بازگشت به وسیله نقلیه خود. برای تنظیم این تابع، کاربران ابتدا باید به برنامه تنظیمات بروید، تا زمانی که نقشه ها را پیدا کنند، به پایین بروید، سپس گزینه را برای نشان دادن موقعیت مکانی پارک کنید. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، برنامه Maps مکان مکان پارک شده وسیله نقلیه را تا زمان اتصال به بلوتوث یا استریو ماشین بازیابی می کند که بسیار آسان تر می شود، مخصوصا در یک پارکینگ بزرگ خرید گیفت کارت اپل پر جمعیت.

نیروی لمسی روی ابزار

در iOS 10، زنگ زدن بر روی برنامه های مختلف اجازه دسترسی به لینک های سریع در برنامه را برای قابلیت ها بدون نیاز به باز کردن آن می دهد. یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های پنهان این ساخت اپل آیدی که توانایی استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه های بیشتر را می توان در ابزارهای مختلف مانند چراغ قوه خرید گیفت کارت اپل تایمر مورد استفاده قرار داد. برای مثال، با استفاده خرید گیفت کارت اپل نیروی لمسی روی چراغ قوه، گزینه ها برای سطوح روشنایی مختلف در هنگام استفاده خرید گیفت کارت اپل آن برای تایمر گزینه های سریع برای تایمر ۱، ۵ خرید گیفت کارت اپل ۲۰ دقیقه ظاهر می شوند. این ویژگی همچنین می تواند برای استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین برای گرفتن یک عکس، ضبط کردن در یک لحظه، ضبط یک ویدیو یا گرفتن خودکار، به جای نیاز به باز کردن خرید گیفت کارت اپل حرکت خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه استفاده شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این ویژگی، بسیاری خرید گیفت کارت اپل وظایف اساسی به طور پیش فرض بر روی گزینه نیروی لمسی بهینه می شوند.

رونویسی صوتی

علاوه بر قادر بودن به دریافت خرید گیفت کارت اپل ذخیره صوتی، آیفون جدید ویژگی ای را ارائه می کند که پیام های صوتی را ضبط می کند تا کاربران نیز بتوانند آن را بخوانند. برای کسانی که نیاز به یادداشت های پست های صوتی دارند که آنها پیامی را برای آنها می فرستند یا به یاد می آورند، این تابع می تواند کاربران را به جای نیاز به نوشتن یادداشت های دستی صرفه جویی کند. رونویسی ها به صورت خودکار خرید گیفت کارت اپل به محض دریافت صوتی به دست می آیند، بنابراین زمان بافر بودن خرید گیفت کارت اپل زمانی که پیام دریافت می شود تا زمانی که آن را رونویسی وجود دارد.

اعلام تماس

برای اینکه سیری اعلام کند که چه کسی تماس گرفته ساخت اپل آیدی، کاربران میتوانند به برنامه تنظیمات بروید، برای «اعلام تماس» جستجو کنند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل لیستی خرید گیفت کارت اپل گزینهها خرید گیفت کارت اپل لحاظ داشتن اعلام تماسهای ورودی انتخاب شوند. برای مثال، کاربران می توانند همیشه، هدفون خرید گیفت کارت اپل ماشین، هدفون را انتخاب کنند یا هرگز نشان دهند که در چه شرایطی می خواهند سیری تماس خود را اعلام کنند. این عملکرد، اگر چه برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل آنها شناخته شده نیست، می تواند برای افرادی که اغلب در طی رفت خرید گیفت کارت اپل آمد خود در تماس تلفنی دریافت می کنند، بسیار مناسب باشد زیرا اعلام شدن تماس گیرنده می تواند به رانندگان کمک کند تا در مدت زمان طولانی تر چشم خود را در جاده نگه دارند.

سریع اطلاعیه ها را خرید گیفت کارت اپل بین می برد

در صورتی که کاربران در منوی کشویی خود اعلان های زیادی را دریافت می کنند، قادر به سرعت حذف آنها می تواند بسیار مفید باشد. برای انجام این کار، تمام کارهایی که باید انجام دهیم، زدن دکمه «x» در اعلان خرید گیفت کارت اپل سپس «پاک کردن همه اعلانها» را انتخاب کنید. در انجام این کار، تمام اعلان ها به جای آنکه مجبور شوند هر یک را به صورت جداگانه کنار بگذارند، مجددا حذف می شوند.

نظر در مورد هر پیام

با تغییرات زیادی در iMessages، یکی خرید گیفت کارت اپل ظریف ترین آنهایی ساخت اپل آیدی که آسان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل دست رفتن توانایی ترک یک شکلک ساده در پیام های دریافت شده ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، کاربران می توانند یک قلب، انگشت شست بالا یا پایین، هاها یا علامت سوال را به پیام هایی که دریافت می کنند، نشان دهند تا احساساتشان را به فرستنده نشان دهند. همانند معرفی فیس بوک خرید گیفت کارت اپل محدوده وسیع تر emojis که می تواند در یک پست استفاده شود، این ویژگی یکی ساخت اپل آیدی که ساده ساخت اپل آیدی برای استفاده به عنوان همه آنچه که مورد نیاز ساخت اپل آیدی برای کاربر را مجبور به انتخاب یک پیام برای گزینه های به نظر می رسد

اگر چه آیفون به نظر ساده در استفاده خرید گیفت کارت اپل آن در سطح ساخت اپل آیدی، اما بسیاری خرید گیفت کارت اپل توابع که به خوبی شناخته نشده یا به راحتی قابل دسترسی نیستند، ارائه می دهد. برای دسترسی به پتانسیل کامل آی فون، زیر این مقاله برای باز کردن ویژگی های پنهان می تواند به طور قابل توجهی روان سازی بسیاری خرید گیفت کارت اپل فرآیندها خرید گیفت کارت اپل همچنین ارائه ویژگی های که کاربران ممکن ساخت اپل آیدی قبلا در مورد شناخته شده نیست.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*