پادشاهی Cubis – Revivalized کلاسیک | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Cubis Kingdoms یک بازی ساده برای برداشتن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به سرعت اعتیاد آور ساخت اپل آیدی، هدف اصلی این ساخت اپل آیدی که تخته را با شلیک مکعب های رنگی به مکعب بیشتری پاک کنید.

چیزی که باعث می شود Cubis Kingdoms خرید گیفت کارت اپل سایر بازی های هیئت مدیره پاکسازی برجای بگذارد، زاویه دید ساخت اپل آیدی که به جای تخته معمولی تخت در اکثر بازی های این سبک شما با یک هیئت ۳D ارائه می شود خرید گیفت کارت اپل در نتیجه توانایی مکعب های آتش خرید گیفت کارت اپل زوایای مختلف. برای هر کسی که خرید گیفت کارت اپل ابتدای ۲۰۰۰ سالگی بازی Cubis را در کامپیوتر بازی کرد، این یک بازی ساخت اپل آیدی که شما قطعا دوست خواهید داشت.

… شما با هیئت مدیره ۳D ارائه شده خرید گیفت کارت اپل در نتیجه توانایی آتش گرفتن مکعب ها خرید گیفت کارت اپل زوایای مختلف برای هر کسی که خرید گیفت کارت اپل ابتدای ۲۰۰۰s بازی Cubis اصلی را در رایانه بازی کرد، این یک بازی ساخت اپل آیدی که شما قطعا دوست خواهید داشت.

پس خرید گیفت کارت اپل راه اندازی بازی شما با داستان کوتاه تنظیم بازی بازی، به همان طریقی که نسخه PC انجام داد. این مقدمه باعث می شود بازیکن دلیل کارهایی را که انجام می دهد اما در نهایت احساس بی معنی خرید گیفت کارت اپل تنها به عنوان راهی برای دادن دلیل به کارهای غیرقابل استفاده در عمل انجام می دهد خرید گیفت کارت اپل کمی به بازی اصلی اضافه می کند. با این حال، برای کسانی که خرید گیفت کارت اپل یک داستان در هر عنصری خرید گیفت کارت اپل بازی خود لذت می برند، آن را برآورده خواهد کرد.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

هنگامی که راه خود را خرید گیفت کارت اپل طریق مقدمه کار کردید، به بازی واقعی وارد می شوید، این یک هیئت ۳D ساخت اپل آیدی که حاوی مکعب های رنگی مختلف ساخت اپل آیدی که در اطراف هیئت مدیره پراکنده شده اند خرید گیفت کارت اپل گاهی اوقات در بالای یکدیگر قرار می گیرند. شغل شما این ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل طرف مدرسه مکعب های داده شده را مطابق با سه یا بیشتر رنگ انتخاب کنید تا ناپدید شود. هنگامی که تعداد هدف هر مکعب رنگی را جمع آوری کرده اید، این در کنار صفحه نمایش داده می شود، به شما یک تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل حرکات داده می شود تا سعی کنید پوست را پاک کنید. اگر شما موفق به پاکسازی نقطه اکسیر زندگی می کنید.

این بازی کمی پیچیده تر می شود زیرا شما خرید گیفت کارت اپل طریق سطوح پیشرفت می کنید، با بلوک های خاص دارای قدرت هایی مانند پاک کردن تمام بلوک های آن رنگ. موانع نیز در راه شما قرار داده شده ساخت اپل آیدی تا گیم پلی را در قالب بلوک هایی که نمی توانند شکسته شوند خرید گیفت کارت اپل به شکلی شبیه تخم مرغ اژدها به نظر برسند کمی بیشتر به چالش بکشند. البته شما فقط تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل اینها را برای استفاده خرید گیفت کارت اپل هر سطح داده اید.

اگر چه سبک گرافیکی خرید گیفت کارت اپل بازی های قدیمی خیلی آشنا ساخت اپل آیدی، Cubis Kingdoms مستحق جزئیات دقیق آنها ساخت اپل آیدی که در این نقشه قرار گرفته اند، تا جایی که ماهی در رودخانه حرکت کند.

تعداد elixirs زندگی شما می توانید خرید گیفت کارت اپل پاک کردن هیئت مدیره وجود دارد. شما می توانید خرید گیفت کارت اپل این الیکسیرها، همراه با تعدادی خرید گیفت کارت اپل مکعب های رنگی استفاده کنید تا خرید گیفت کارت اپل یک قسمت خرید گیفت کارت اپل نقشه مه خرید گیفت کارت اپل جنگ پاک شود. این جایی ساخت اپل آیدی که داستان خرید گیفت کارت اپل ابتدای بازی به عنوان بازی در حال تلاش برای کمک به پاکسازی تمام مه خرید گیفت کارت اپل کشف مجسمه ها ساخت اپل آیدی که پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانید اکسیری های بیشتری را برای بازیابی موجودات مختلف که در جنگل زندگی می کردند، در نهایت کمک کنید برای بالا بردن لعنتای که در جنگل گذاشته شده ساخت اپل آیدی.

شگفت انگیز ساخت اپل آیدی که بازی های رایانه ای بیشتر خرید گیفت کارت اپل قدیمی تر به گوشی ها خرید گیفت کارت اپل تبلت های ما که حاوی گیم پلی متعادل خرید گیفت کارت اپل جالب خرید گیفت کارت اپل داستان جذاب ساخت اپل آیدی فوق العاده ساخت اپل آیدی.

شگفت انگیز ساخت اپل آیدی که PC های قدیمی تر خرید گیفت کارت اپل قدیمی تر را ببینید بازی هایی که به گوشی ها خرید گیفت کارت اپل تبلت های ما وارد شده اند که حاوی گیم پلی متعادل خرید گیفت کارت اپل جالب خرید گیفت کارت اپل داستان جذاب ساخت اپل آیدی.

پادشاهی Cubis موفق به احیای یک بازی مسن تر به طریقی می شود که چشم شما را در سرخوردگی نمی بیند – گیم پلی هنوز هم تازه ساخت اپل آیدی، با وجود اینکه بازسازی شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل داستان خرید گیفت کارت اپل بازی گیم پلی خوبی هم با هم دارند.

هر کسی که به دنبال یک بازی خرید گیفت کارت اپل دوران کودکی خود می رود، به خوبی بر روی تلفن همراه به دنبال ندارد خرید گیفت کارت اپل بیشتر خرید گیفت کارت اپل پادشاهی Cubis.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
طراحی زیبا. احیای بزرگ این ژانر گیم پلی پس خرید گیفت کارت اپل مدتی می تواند تکراری باشد.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

WP-Appbox: پادشاهی Cubis (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: Cubis Kingdoms – بازی ۳ پازل بازی ماجراجویی (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*