پارک Thimbleweed – ماجراجویانه کلاسیک در موبایل | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Thimbleweed Park یک بازی ماجراجویی در سبک کلاسیک ساخت اپل آیدی که با نوشتن طنز آمیز خرید گیفت کارت اپل پازل برای حل آن. یک قاتل مرتکب شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل برای بازیکن کنترل دو عامل مختلف برای حل آن ساخت اپل آیدی.

در طول این بازی ماجراجویی پیکسلیست، بازیکن با چالش ها خرید گیفت کارت اپل پازل هایی که با مشکل رو به رو می شوند بستگی دارد که آیا شما در بازی انتخاب گاه به گاه یا سخت را انتخاب کردید، روبرو می شوید. چنین تناقضی دشواری طراحی شده ساخت اپل آیدی تا کسانی را که قبلا بازی های ماجراجویی ایفا نکرده اند بیرون بیاورند. در حالت سخت، پازل های بیشتر خرید گیفت کارت اپل موارد بیشتر در دسترس ساخت اپل آیدی به این معنی که چالش رشد می کند به طور نمادین، تقریبا دو برابر مقدار زمان لازم برای تکمیل کل بازی

YouTube

بدون شرح

هر شخصیت دارای موجودی ساخت اپل آیدی که در آن آنها می توانند اقلام را خرید گیفت کارت اپل صحنه های جنایت جمع آوری کنند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنها در تمام افراد خرید گیفت کارت اپل اشیا موجود در مناظر استفاده کنند. پارک Thimbleweed خرید گیفت کارت اپل سایر بازی های ماجراجویی خرید گیفت کارت اپل طریق یک سیستم پیشرفته تر تعاملات مورد استفاده متفاوت ساخت اپل آیدی.

پارک Thimbleweed خرید گیفت کارت اپل سایر بازی های ماجراجویی خرید گیفت کارت اپل طریق سیستم پیشرفته تر تعاملات مورد نظر متفاوت ساخت اپل آیدی.

در پایین سمت چپ صفحه، روش های مختلفی برای تعامل با اشیاء، آیتم ها خرید گیفت کارت اپل مناظر موجود ساخت اپل آیدی، مانند نگاه کردن، استفاده، فشار، کشیدن خرید گیفت کارت اپل انواع روش های برقراری ارتباط با صحنه. هر آیتم موجودی شما می تواند با دیگران ترکیب شود تا آیتم های جدید خرید گیفت کارت اپل راه حل هایی برای مشکلات ایجاد شود.

یک عنصر کلیدی در همه بازی های ماجراجویی، گفتگو ساخت اپل آیدی؛ آیا این به اندازه کافی خوب ساخت اپل آیدی تا بازیکن بتواند بازی کند خرید گیفت کارت اپل به اشک خسته نشود؟ خوشبختانه، نوشتن در پارک Thimbleweed فوق العاده ساخت اپل آیدی، با مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل طنز ظریف خرید گیفت کارت اپل مشاهدات خشن. شخصیت ها زنده خرید گیفت کارت اپل در حال حاضر در یک دنیای پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش که معنای واقعی را به ماجراجویی می آورد.

این گفتگو یک مشکل اصلی دارد؛ به سادگی خیلی آهسته ساخت اپل آیدی. خوشبختانه، این بازی یک روش پیچیده برای جست خرید گیفت کارت اپل خیز گفتار را با استفاده خرید گیفت کارت اپل تعداد مشخصی خرید گیفت کارت اپل انگشتان در یک کش رفتن به شما می دهد. گرفتن انگشت همه نقاط را روشن می کند، در حالی که اضافه کردن یک انگشت به طور کامل cutscene را خرید گیفت کارت اپل بین می برد. این کمک می کند با پیمودن این بازی، اما هنوز مسئله ای ساخت اپل آیدی که گفت خرید گیفت کارت اپل گو در سرعت حلزون حرکت می کند. خوشبختانه، گفت خرید گیفت کارت اپل گو لذت بخش ساخت اپل آیدی تا حداقل بتواند خرید گیفت کارت اپل طریق آن بنشیند، هرچند که طول می کشد.

خوشبختانه، گفتگو لذت بخش ساخت اپل آیدی تا حداقل بتواند خرید گیفت کارت اپل طریق آن نشست، هرچند طول آن ساخت اپل آیدی.

هر نوع بازی ماجراجویی خوب باید سه عنصر کلیدی برای موفقیت داشته باشد: باید پازل های با کیفیت خوب، نوشتن با کیفیت خوب خرید گیفت کارت اپل جهان را در اختیار داشته باشید تا احساس زنده بودن خرید گیفت کارت اپل ارتباط داشته باشید. Thimbleweed تمامی این ویژگی ها را مدیریت می کند، همراه با یک سبک بصری چشمگیر که هر دو به سبک ژانر ماجراجویی کلاسیک خرید گیفت کارت اپل به طور همزمان به بازی های قدیمی بازی می پردازد.

پارک Thimbleweed با ظاهری خیره کننده، پر خرید گیفت کارت اپل نگارش های بزرگ خرید گیفت کارت اپل پازل های جذاب ساخت اپل آیدی که بازیکن را فریب می دهد خرید گیفت کارت اپل آنها را در حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز نگه می دارد.

بازی های ماجراجویی بزرگ فقط به ندرت رخ می دهد، اما Thimbleweed Park قطعا خرید گیفت کارت اپل تعداد بسیار کمی ساخت اپل آیدی که قادر به تعادل عالی نوشته ها با پازل فوق العاده ساخت اپل آیدی، همه در بسته زیبا.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
به وضوح به چالش کشیدن. نوشتن عالی سبک بصری زیبا گفتگو طول می کشد بیش خرید گیفت کارت اپل حد طولانی ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

WP-Appbox: پارک Thimbleweed ($ 9.99، فروشگاه App) →

به مجله Flipboard اضافه کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*