پاسخ به تماس – مصاحبه CallApp با الکس گیتلین | گیفت کارتAppolicious : چگونه CallApp شکل گرفت؟

الکس گیتلین: O روز ما موسس خرید گیفت کارت اپل مدیر عامل شرکت Amit On در جلسه بسیار مهمی گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل تلفن همراهش زنگ زد. به نظر می رسد به نسبت عادی درست ساخت اپل آیدی؟ خوب این عدد ناشناخته گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آدم باید تصمیم بگیرد که اگر به اندازه کافی مهم باشد پاسخ دهیم. آمیت تماس تلفنی را پاسخ داد، فقط برای اینکه یک تماس اسپم باشد … این لحظه ای گیفت کارت اپل که آیتی تصمیم گرفت که بدون اینکه اطلاعاتی در مورد فردی که شما را فرا می خواند، بدون آنکه در دسترس عموم قرار داشته باشد، منطقی نیست. در مورد این سناریو فکر کنید … کسی در خانه شما در خانه ضربه می زند خرید گیفت کارت اپل دست خود را روی سوراخ بینی قرار می دهد. این ممکن ساخت اپل آیدی یک دختر خوشگلی خوب با فروش کوکی ها باشد، اما در قسمت دیگری خرید گیفت کارت اپل طیف آن می تواند یک سرقت باشد. آیا درب را باز می کنید؟ البته که نه. پس چرا قرن ۲۱ ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل ما نمی توانیم بدانیم که چه کسی تماس گیرنده در پشت هر تماس تلفنی ساخت اپل آیدی؟ بعد خرید گیفت کارت اپل این لحظه ی محوری، آدم خرید گیفت کارت اپل داده های هوشمند برای ایجاد الگوریتم های اختصاصی استفاده می کند که اکنون ستون فقرات CallApp ساخت اپل آیدی.

Appolicious : چالش هایی که تیم شما در حال ایجاد یک برنامه برای ارتقاء یک ویژگی Caller ID، که بسیاری خرید گیفت کارت اپل آن ها را به عهده می گیرد، می باشد؟

AG: اینها روزهای ابتدای شناسه تماس گیرنده نیستند، دیگر نمیتوانید فقط یک صفحه نمایش تماس ورودی مبتنی بر متن داشته باشید. این چیزی ساخت اپل آیدی که ما را خرید گیفت کارت اپل همتایان صنعت ما جدا می کند. ما واقعا بهترین "Caller ID" فضای موجود در بازار را ارائه می دهیم. ما تمام بسته را ارائه می دهیم، یک شناسه تلفنی کامل شامل شناسایی برای تماس های تلفنی، پیام های متنی، پیام های WhatsApp خرید گیفت کارت اپل غیره.

📞 شناسه خرید گیفت کارت اپل بلوک تماس گیرنده، گیرنده تماس، جستجوی شماره تلفن خرید گیفت کارت اپل اطلاعات دقیق

امروز به صورت رایگان دانلود کنید: callapp.com/sp

این یک واقعیت شناخته شده ساخت اپل آیدی که مردم مانند شخصی سازی هستند خرید گیفت کارت اپل دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که ما به آنها می دهیم. شناسه تماس گیرنده ما به شما یک تجربه کاملا شخصی در مورد شخص تماس می دهد: نام، دوستان متقابل، عکس ها. این برای هر فرد متفاوت ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل این چیزی ساخت اپل آیدی که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن ما برجسته شویم. مطمئنا نام یکسان خواهد گیفت کارت اپل، اما بقیه جزئیات به کاربر سفارشی شده ساخت اپل آیدی.

Appolicious : CallApp یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های بسیاری ساخت اپل آیدی که در حال توسعه فعال هستند خرید گیفت کارت اپل در دسترس کاربران قرار دارند. چگونه این رویکرد دسترسی اولیه به برنامه طراحی تاثیر می گذارد؟

AG: CallApp همیشه در حال تغییر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در حال رشد ساخت اپل آیدی. هر چه که ما بزرگ می کنیم، همیشه در حال توسعه ساخت اپل آیدی. در اینجا در CallApp ما همیشه بر مبنای خواسته های کاربر خرید گیفت کارت اپل نتیجه این آرزوها تکرار می کنیم. ما فقط ویژگی های "خوب" را نمی خواهیم، ​​ هر ویژگی به طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته خرید گیفت کارت اپل مطمئن شده ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل بالاترین کیفیت. هرچیزی که کمتر برای کاربران مناسب ساخت اپل آیدی، برای ما مناسب نیست. ما هرگز یک ویژگی جدید ارائه نمی دهیم، بنابراین می توانیم آن را در لیست ما قرار دهیم. کاربران ما برای اولین بار آمده اند، چرا که ما همیشه در حال توسعه هستیم

Appolicious : در چه شیوه ای این شیوه روش تیم شما را خرید گیفت کارت اپل یک روند توسعه سنتی تغییر داده ساخت اپل آیدی؟

AG: شاید فرایند توسعه سنتی برای برخی خرید گیفت کارت اپل برنامهها مفید باشد، اما وقتی واقعا میخواهید در صنایع خود بهترین باشید، این فقط آن را نمیبینید. برنامه هایی وجود دارند که روزانه چند ماه به روز رسانی می کنند، این ما نیستیم. چرخه توسعه ما بسیار کوتاه تر ساخت اپل آیدی، ما نسخه های جدید را چندین بار در ماه منتشر می کنیم. اکثریت شرکت ما متشکل خرید گیفت کارت اپل یک تیم توسعه گروه اول ساخت اپل آیدی. با این کار می توانیم همه چیز را در خانه انجام دهیم خرید گیفت کارت اپل بیشتر بپردازیم.

Appolicious : چگونه بازاریابی فعال خرید گیفت کارت اپل بازخورد فوری جامعه هدایت می خرید گیفت کارت پلی استیشن CallApp بازاریابی؟

AG: درست مثل هر شرکتی، صرفنظر خرید گیفت کارت اپل اندازه آن، باید تغییر خرید گیفت کارت اپل سازگار با نیازهای کاربرانمان باشد. همه چیزهایی که ما در اینجا انجام می دهیم CallApp می تواند اندازه گیری خرید گیفت کارت پلی استیشن، ما به ایده هایی که فکر می کنیم "ایده های خوبی هستند" تکیه نمی کنیم. ما دائما تست A / B انجام می دهیم، که به ما کمک می کند تا در هر جنبه ای بهبود یابیم. با تست A / B، ما دقیقا می دانیم که کاربران چه می خواهند خرید گیفت کارت اپل چه زمانی می خواهند.

Appolicious : چه روشی تیم خود را برای محافظت خرید گیفت کارت اپل کاربران خرید گیفت کارت اپل telemarketers آگاه ساخت اپل آیدی؟

AG: ما تیمی خرید گیفت کارت اپل توسعه دهندگان به طور متوسط ​​نیستیم. رهبری تیم تحقیق خرید گیفت کارت اپل توسعه ما نقش کلیدی در واحد های فناوری اطلاعات ویژه کشورشان دارد. ما فقط یک کد منبع تماس گیرنده خرید گیفت کارت اپل کد تماس مسدود شده با کد باز را ایجاد کردیم. در عوض ما داده های هوشمند را برای ایجاد الگوریتم های اختصاصی که در حال حاضر ستون فقرات CallApp ساخت اپل آیدی. ما این کار را متوقف نمی کنیم … کاربرد ما اینقدر بزرگ ساخت اپل آیدی که کاربران ما به طور فعال در مسدود کردن تماس ها خرید گیفت کارت اپل برچسب زدن اسپم ها کمک می کنند. یکی خرید گیفت کارت اپل دلایلی که مردم برنامه ما را دانلود می کنند این ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل telemarketers خلاص شویم، بنابراین می دانیم که کاربران ما می خواهند محافظت شوند. با این گفتن، آنها با استفاده خرید گیفت کارت اپل مارک های تلویزیونی، شرکت فعال خود را در بخش خدمات ما انجام می دهند، به طوری که دیگران می توانند خرید گیفت کارت اپل تماس تلفنی با هرزنامه استفاده کنند.

Appolicious : چگونه تیم شما پیدا شد بهترین راه کسب درآمد خرید گیفت کارت اپل یک برنامه رایگان مانند CallApp ؟

AG: برنامه های رایگان در دنیای امروز بسیار سودمند ساخت اپل آیدی. ما فکر می کنیم ما یکی خرید گیفت کارت اپل چند برنامه ساخت اپل آیدی که در واقع قادر به شکستن این ساخت اپل آیدی. ما همیشه مدل کسب خرید گیفت کارت اپل کار ما را مجددا به منظور حداکثر رسیدن به کسب درآمد بدون آسیب رساندن به کاربر تجربه می کنیم. ما همیشه خرید گیفت کارت اپل مدل های مختلفی استفاده می کنیم. اگر کانال ها کار کنند [then] ما آنها را نگه می داریم، اگر نه ما به سمت بعدی حرکت می کنیم.

Appolicious : CallApp در حال حاضر منحصر به فرد آندروید ساخت اپل آیدی. چه چیزی شما را به پلتفرم گوگل متصل می کند خرید گیفت کارت اپل آیا فرصتی برای کاربران iOS ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل مزایای CallApp بعد خرید گیفت کارت اپل خط استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن؟

AG: همانطور که قبلا گفتیم، کاربران ما برای اولین بار آمده ساخت اپل آیدی. حالا چرا ما می خواهیم آنها را با برنامه های "ok" در دو سیستم عامل مختلف ارائه دهیم؟ در عوض ما می خواهیم بهترین محصول را ارائه دهیم، بنابراین در حال حاضر ما بر اندروید تمرکز می کنیم. اندروید در حال حاضر دارای تقریبا ۹۰٪ سهم بازار ساخت اپل آیدی، بنابراین ما فکر می کردیم این سیستم عامل بهتر ساخت اپل آیدی که شروع خرید گیفت کارت پلی استیشن. البته، در آینده ما قصد داریم در iOS نیز هستیم.

Appolicious : ضبط مکالمات یک ابزار مفید ساخت اپل آیدی، اما همچنین می تواند یک نگرانی خصوصی / قانونی باشد. چگونه تیم خود را به جنبه های gnarlier در آن جبهه اشاره کرد؟

AG: به عنوان اولین برنامه دارای شناسه تماس گیرنده خرید گیفت کارت اپل ضبط تماس در همان برنامه، ما مجبور بودیم تحقیقات زیادی در مورد این موضوع انجام دهیم. در محصول نهایی، کاربر قبل خرید گیفت کارت اپل فعال کردن قابلیت ضبط تماس در داخل برنامه، قبول می کند خرید گیفت کارت اپل موافقت می کند. CallApp ضبط ها در سرور CallApp را ذخیره نمی کند، فقط در دستگاه کاربر ذخیره می خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربر کنترل کامل را برای ذخیره خرید گیفت کارت اپل حذف فایل ها دارد.

Appolicious : مهمترین چیزی که می توان گفت این ساخت اپل آیدی که تیم در طول دوره توسعه CallApp یاد گرفته ساخت اپل آیدی؟

AG: T او مهمترین چیزی که آموخته ایم، ایده های خوب لزوما با ایده های موفق همخوانی ندارد. همه چیزهایی که در اینجا انجام می دهیم به لطف برنامه های پیشرفته تجزیه خرید گیفت کارت اپل تحلیل ردیابی می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این به ما کمک کرده ساخت اپل آیدی که متوجه شویم که هر ایده ای که ما انجام می دهیم، به خوبی عمل نمی کند. وقتی این ایده انجام نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، ما این را قبول می کنیم خرید گیفت کارت اپل سعی می کنیم نحوه بهبود آن را بفهمیم. هنگامی که این ایده انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن، ما فقط اجازه نداریم آن را بیهوده نشیم، ما راه هایی را برای ایجاد آن حتی قوی تر داریم. ما تقریبا ۴۰ میلیون کاربر را تنها با یک لکه دار نداریم، هرچیزی که در اینجا انجام می دهیم عمیقا برنامه ریزی شده خرید گیفت کارت اپل به دقت اجرا شده ساخت اپل آیدی.

CallApp: شناسه تماس گیرنده، بلوک خرید گیفت کارت اپل تلفن ضبط تماس (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*