پسر بیسبال: یک بازی بیسبال به ارزش یک شات | گیفت کارتدر بیس بال پسر، بازیکنان نقش یک پسر کوچک با یک سر به اندازه کافی بزرگ خرید گیفت کارت اپل مربع را بازی می کنند. او خفاش را نگه می دارد خرید گیفت کارت اپل در مقابل او یک فلش دائمی نوسان ساخت اپل آیدی که بین مقیاس خرید گیفت کارت اپل قرمز تا زرد حرکت می کند. هدف خرید گیفت کارت اپل این بازی ساده ساخت اپل آیدی: روی صفحه ضربه بزنید وقتی که فلش قرمز را در وسط قرار می دهد خرید گیفت کارت اپل شخصیت چهار ضلعی ما به بیس بال می رسد تا آنجا که ممکن ساخت اپل آیدی. هرچند که در قسمت های زرد کمی به سمت چپ ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل توپ خود را خرید گیفت کارت اپل بینایی محیط خارج می کند. حتی اگر شما با ضربه ای کامل برخورد کنید، اتومبیل ها، ساختمان ها خرید گیفت کارت اپل درختان به گونه ای ساخت اپل آیدی که مانع خرید گیفت کارت اپل رسیدن به بالاترین امتیاز شما نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن.

YouTube

بدون شرح

برای هر کاری که انجام می دهید، پول پاداش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. هر چه توپ بیشتر می خرید گیفت کارت پلی استیشن، پاداش بهتر ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانید این پول را به منظور بهبود قدرت شخصیت خود، سرعت توپ در حال حرکت در هوا، تندرستی خرید گیفت کارت اپل مالی که در حالی که آفلاین ساخت اپل آیدی به دست آورید. هر سه سابق به طور مستقیم تاثیر می گذارند تا چه اندازه شما می توانید توپ را به دست آورید، در نهایت شما را قادر می سازد که پول بیشتری کسب کنید.

بهترین شخصیت شما مشخص خواهد شد، به شما نشان می دهد که چقدر شما نیاز دارید که به ضربه بعدی خود ضربه بزنید. با این حال، این نه تنها به عنوان یک انگیزه شخصی عمل می کند، بلکه به شما اجازه می دهد تا ببینید که چقدر نزدیک به مرحله بازی بعدی شما هستیم. خرید گیفت کارت اپل هر نقطه عطف (یا سطح) عبور کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل یک موز به ماهی به شما پاداش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. Unlockables در حال حاضر به پایان رسید به ۱۷،۰۰۰ متر، که شما به زودی متوجه می خرید گیفت کارت پلی استیشن مقدار بازیابی صاف برای رسیدن به.

بیس بال پسر ورزش لذت بخش ساخت اپل آیدی. این خود را به طور جدی با تصاویری مانند بلوک مانند Minecraft مانند خرید گیفت کارت اپل خفاش های احمقانه باز نمی کند. ارتقاء می تواند تقریبا به هر شلیک دیگری برسد، بنابراین هیچ گاه احساس نمی کنید که شما مجبور به خرد کردن می شوید تا شخصیت شما توپ را بیشتر کند. توانایی کسب درآمد در بازی در زمانی که آفلاین مفید ساخت اپل آیدی، به این معنی نیست که فقط برای بهبود بازی ۲۴/۷ نیاز دارید.

این موضوع به طور جدی به نظر نمیرسد. خفاش های احمقانه بازشدنی.

تنها موضوع با تبلیغات ساخت اپل آیدی. در معدن طلا که صنعت نرم افزار ساخت اپل آیدی، قابل درک ساخت اپل آیدی که چرا بسیاری خرید گیفت کارت اپل شرکت ها خود را به تبلیغ می فروشند. اما در بیس بال پسر، آگهی ها هر دو عکس ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این خیلی زیاد ساخت اپل آیدی ما آمده ایم به رسمیت شناختن خرید گیفت کارت اپل پذیرش این که تبلیغات بخشی خرید گیفت کارت اپل صنعت ساخت اپل آیدی، اما همچنان محدودیتی برای مقدار زیادی وجود دارد خرید گیفت کارت اپل بیس بال پسر پیشی گرفته ساخت اپل آیدی.

اگر این را به شما نپسندید، اما پس خرید گیفت کارت اپل آن Baseball Boy یک بازی ورزشی لذت بخش با پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب ساخت اپل آیدی. این ممکن ساخت اپل آیدی به بازی بیسبال درست باشد، اما، مانند بسیاری خرید گیفت کارت اپل mashups های ورزشی، برخی ممکن ساخت اپل آیدی آن را بهتر خرید گیفت کارت اپل چیزی واقعی پیدا کنید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
سرگرم کننده در بیس بال. Replayability تبلیغات بیش خرید گیفت کارت اپل حد

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

بیس بال پسر! (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


بیس بال پسر! (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*