پله ها – صعود اعتیاد آور در سردرگمی | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�پله یک بازی سبک بازی بسیار اعتیاد آور ساخت اپل آیدی که در آن شما به سمت توپ حرکت می کنید تا آنچه را که مانند یک پله بی پایان ساخت اپل آیدی احساس کنید، جمع آوری جواهرات به هنگام رفتن، ، به عنوان آنها شما را به وحشیانه کشتن.

پله نقد | Appolicious

پله یک بازی سبک بازی ساخت اپل آیدی که شامل پریدن طبقه بالا، جمع آوری جواهرات خرید گیفت کارت اپل جلوگیری خرید گیفت کارت اپل موانع: https://appolicious.com/stairs-addictive-climbing-in-confusion

این بازی ایده ی گیم پلی مینیمالیستی را به شدت با کمبود کامل دستورالعمل می گیرد. هیچ صفحه نمایشی وجود ندارد، خرید گیفت کارت اپل شما را به سمت راست به اولین راهپیمایی خود می اندازد، خرید گیفت کارت اپل فقط یک نوار کشویی ساده در پایین صفحه وجود دارد که نشان می دهد انگشت روی آن حرکت می کند. با یک حدس خرید گیفت کارت اپل گمان، شما به سرعت نتیجه می کنید این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما باید سعی کنید انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید خرید گیفت کارت اپل امیدوار باشید که توپ حرکت کند. به این ترتیب، انتظار نمی رود خرید گیفت کارت اپل راهنمایی بیشتر نسبت به آن انیمیشن پایه، هیچ اشاره ای به نحوه عملکرد سیستم امتیازدهی یا آموزش هایی که شما را مجبور به انجام وظایف خرید گیفت کارت اپل یا گزینه های دیگر موجود در صفحه اصلی کنید.

در حالیکه طراحیشده ساخت اپل آیدی که یک بازی را اجرا کند خرید گیفت کارت اپل یک آموزش نیافته در چهره شما نداشته باشد، در عین حال شما را در جزئیات دقیق بازی اشتباه نگیرید خرید گیفت کارت اپل نامشخص ساخت اپل آیدی.

در حالی که طراوت ساخت اپل آیدی یک بازی را اجرا کنید خرید گیفت کارت اپل یک آموزش نپرسید که در چهره شما قرار گرفته ساخت اپل آیدی، در عین حال شما در مورد جزئیات دقیق بازی اختلاف نظر دارید خرید گیفت کارت اپل مشخص نیست.

هنگامی که شما سر خود را در اطراف اصول گیم پلی قرار داده خرید گیفت کارت اپل به اندازه کافی شجاعانه به سرمایه گذاری در دو دکمه نشان داده شده در صفحه اصلی شما در نهایت خواهید فهمید که چرا شما بی پروا جمع آوری جواهرات؛ برای باز کردن طرح توپ های مختلف. بله، شما حق شنیدید، شما صرفه جویی در خرید توپ که حاوی راه راه در آن، خرید گیفت کارت اپل یا حتی توپ رنگی رنگی ساخت اپل آیدی.

در حالی که بازی خوب برنامه ای ساخت اپل آیدی که دائما در حال تلاش برای گرفتن پول برای افزودن اضافی به بازی نیست، ناامید ساخت اپل آیدی که پس خرید گیفت کارت اپل تمام کارهای سنگین خود، می توانید خرید گیفت کارت اپل آنها برای خرید توپ های مختلف استفاده کنید.

دو راه مختلف برای بازی کردن پله ها وجود دارد: یا به چالش ها برسید، که واقعا شما را دیوانه می کند، اما به سرعت جوایز شما را به دست آورده یا سبک بسیار آرام تر بازی کردن پریدن تا آنجا که می توانید راه پله ها را جمع کنید جواهرات خرید گیفت کارت اپل نقره. سابق پیشنهاداتی را ارائه می دهد که تنها می تواند به عنوان برخی خرید گیفت کارت اپل چالش های "جالب"، خرید گیفت کارت اپل جمله حالت برگشت خرید گیفت کارت اپل پایین خرید گیفت کارت اپل حالت معکوس توصیف خرید گیفت کارت پلی استیشن. بعضی خرید گیفت کارت اپل سطوح در نزدیکی غیرممکن هستند خرید گیفت کارت اپل در نتیجه، خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده دور هستند. سبک تر بازی گیم پلی بسیار راحت تر می تواند یک تجربه آرام بخش باشد، به ویژه اگر روی نقاط تمرکز کنید که به عنوان کلید های صفحه کلید بازی های ملودرام عمل می کنند، زیرا این امر می تواند به سرعت اعتیادآور باشد تا بتواند بالاترین امتیاز خود را ببرد.

اگر شما موفق به پر کردن ۱۶ سطح چالش شما اردک را باز کنید! بله اردک.

اگر شما موفق به پر کردن ۱۶ سطح چالش شما اردک را باز کنید! بله، اردک.

شما دیگر مجبور نیستید نقش توپ را بدون ذهنیت پرت کردن خرید گیفت کارت اپل پله ها بازی کنید زیرا اکنون می توانید یک اردک پریدن خرید گیفت کارت اپل پله ها با هدف، دقیقا همانطور که همه اردک ها … درست ساخت اپل آیدی؟ اگر به طور جدی وقت کافی برای بازی اختصاص دهید خرید گیفت کارت اپل به یک طرف حرفه ای واقعی برسید، شما می توانید در نقش یک قورباغه خرید گیفت کارت اپل حتی یک دلفین بازی کنید.

پله یک بازی ساخت اپل آیدی که می تواند در ابتدا کمی دلهره آور احساس کند، اما هنگامی که شما اصول اولیه را پیدا کرده اید، آن را به مدت چند ساعت جذب می کنید، اما انتظار ندارید که چیزی پیچیده تر خرید گیفت کارت اپل مالیات بر مغز شما باشد. پله ها در نهایت بی معنی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به چشمان شما آسیب می رساند، اما یک راه عالی برای پر کردن وقت خود در مسافرت های طولانی ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
گیم پلی اعتیاد آور عدم راهنمایی شما را گیج می کند. سیستم پاداش نیاز به بهبود دارد

                        

                                

                        

رتبه
۶/۱۰

WP-Appbox: پله (رایگان، فروشگاه App) →

WP-Appbox: پله (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*