پنج برنامه برای سازماندهی قفسه ی شما | گیفت کارتاکنون بیایید صادق باشیم، برای اکثر ما این واقعیت نیست، زیرا نزدیک ترین لباس های ما را پرتاب کرده خرید گیفت کارت اپل چیزی نزدیک به آن غیر ممکن ساخت اپل آیدی. واقعیت دیگر این ساخت اپل آیدی که به دلیل اینکه لباسهایی که در اختیارشان هستیم بسیار سخت ساخت اپل آیدی، استفاده خرید گیفت کارت اپل آن آسانتر ساخت اپل آیدی. خبر خوب این ساخت اپل آیدی که شما دیگر نباید اینگونه زندگی کنید، می توانید تمام گنجه خود را خرید گیفت کارت اپل تلفن خود سازماندهی کنید.

در زیر پنج برنامه برای کمک به انقلاب گنجه شما وجود دارد:

سبکنامه

Style Book باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که گنبد مجازی خود را بسیار آسان بسازید، به راحتی عکس های لباس های خود را بچرخانید خرید گیفت کارت اپل Style Book را بقیه، حتی حذف پس زمینه خرید گیفت کارت اپل عکس های خود را به طوری که آسان ساخت اپل آیدی به ترکیب لباس خرید گیفت کارت اپل ببینید چه لباس خواهد شبیه . هنگامی که لباس های خود را اضافه می کنید می توانید آنها را به دسته های مختلف انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل آنها را در دسته بندی های مختلف قرار دهید، بر خلاف لباس های واقعی که به سرعت درهم آمیخته می شوند. با سبک کتاب، شما می توانید به عنوان لباس های بسیاری به عنوان تخیل خود را ایجاد خرید گیفت کارت اپل ذخیره کنید. با نمایش تقویم می توانید لباس های خاصی را برای روزهای خاص اختصاص دهید، خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آن زمان تا کنون برنامه های لباس خود را برای سال های پیش برنامه ریزی کنید.

Stylebook ($ 3.99، فروشگاه App) →

گنجه هوشمند

Closet هوشمند بر روی ایجاد یک برنامه براق خرید گیفت کارت اپل ساده ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد تا هر دو لباس خرید گیفت کارت اپل اقلام خاص خود را خرید گیفت کارت اپل مارک های محبوب خیابانی بالا، برای ایجاد لباس، اضافه کنند. با Closet هوشمند، لباس های راحتی را بر روی هیئت مدیره لباس های مختلف طراحی کنید خرید گیفت کارت اپل ترکیب های مختلف را امتحان کنید.

Closet هوشمند آندروید نسخه ی نمایشی نرم افزار

ویدیو نسخه ی نمایشی برای برنامه SmartCloset Android https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.rkk.closet&hl=en صفحه اصلی: https://smartcloset.me/

شما می توانید لباس را به یک تقویم نجات دهید، هنگامی که بسته بندی برای یک سفر آینده مناسب برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل شما تنها آنچه شما می دانید که شما در حال رفتن به پوشیدن. توانایی افزودن لباس ها خرید گیفت کارت اپل فروشگاه های محبوب، علاوه بر برنامه فوق العاده عالی ساخت اپل آیدی، به شما این امکان را می دهد تا ببینید که چگونه اقلام بالقوه با گنجه فعلی شما ترکیب شده ساخت اپل آیدی، به شما کمک می کند قبل خرید گیفت کارت اپل خرید لباس تصمیم گیری آگاهانه بگیرید.

گنجه هوشمند – سبک مد (رایگان، فروشگاه App) →


گنجه هوشمند – سبک مد شما (رایگان، Google Play) →

گنجه شما

گنجه شما اجازه می دهد تا واقعا کنترل گنجه خود را داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که شما در آخرین لحظه نتوانید مطمئن شوید چه چیزی برای پوشیدن دارید، با یک لباس عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب در مقابل شما. بسیار شبیه به برنامه های گنجه دیگر اولین گام برای گرفتن عکس خرید گیفت کارت اپل کل گنجه شماست خرید گیفت کارت اپل پس خرید گیفت کارت اپل آن سرگرم کننده شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل هرگز آسان تر برای سازماندهی لباس های خود را به گروه ها خرید گیفت کارت اپل دقیقا همان چیزی را که شما دارید اختصاص دهید.

YourCloset – برنامهنویس خرید گیفت کارت اپل طراح قالب برای Android – معرفی

http://YourClosetApp.com – YourCloset یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بسته بندی Closet Organizer خرید گیفت کارت اپل برنامه برنامه ریزی سبک برای آندروید ساخت اپل آیدی. به راحتی لباس ها را اضافه کنید، پس زمینه را با ضربه بزنید، لباس هایتان را با یک شیر تنظیم کنید، لباس های خود را با سبک های خود سازگار کنید، لباس های لباس را به دسته ها خرید گیفت کارت اپل زیر دسته ها، لباس های رنگی رنگ، رنگ اسکن با دوربین، برنامه های لباس با استفاده خرید گیفت کارت اپل تقویم، طرح چاره ای برای پاک کردن، خرید گیفت کارت اپل لباس.

شما می توانید لباس های خود را ایجاد کنید خرید گیفت کارت اپل آنها را به دسته های انتخابی خود ذخیره کنید، تمام لباس های شبانه خود را در یک مکان قرار دهید، خرید گیفت کارت اپل استرس برداشتن لباس برای آن رویداد که به شما دعوت شده ساخت اپل آیدی را حذف کنید. یک ویژگی بسیار جذاب Closet شما توانایی آن ساخت اپل آیدی که شما را با آمار در مورد گنجه خود ارائه دهد. شما کابینت می توانید مواردی را که شما هرگز خرید گیفت کارت اپل آن استفاده نکنید خرید گیفت کارت اپل قطعات ویژه ای که بارها خرید گیفت کارت اپل بارها در آن قرار گرفته اید، به شما بگویم، این یک ویژگی مفید در هنگام تصمیم گیری برای بسته بندی برای یک سفر آینده ساخت اپل آیدی.

گنجه شما – مد هوشمند (رایگان، Google Play) →

کابین مردان

مردان کابینت درک می کنند که نه تنها زنانی که می خواهند گنجه خود را سازماندهی کنند خرید گیفت کارت اپل برنامه ریزی لباس را راحت تر خرید گیفت کارت اپل قبل داشته باشند، بلکه یک برنامه مناسب برای مردان در یک عجله با طراحی روشن خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل ابزار ایجاد کرده اند. آپلود تصاویر خرید گیفت کارت اپل لباس های خود خرید گیفت کارت اپل مردان کت خرید گیفت کارت اپل شلوار تمام پس زمینه را حذف خرید گیفت کارت اپل به شما کمک می کند تا لباس خود را به دسته دسته بندی کنید. Closet مردان شما را با آمار مبتنی بر آنچه شما می پوشید خرید گیفت کارت اپل لباس شما ایجاد کرده ساخت اپل آیدی، اجازه می دهد شما را به کنترل گنجه خود را. Closet Men مناسب برای برنامه ریزی لباس های خود را برای هفته کاری پیش رو ساخت اپل آیدی، بنابراین شما می دانید چه شستن خرید گیفت کارت اپل چه چیزی می تواند برای یک هفته دیگر.

مردان کابینه – سبک مد (رایگان، Google Play) →

لباس Glam

Glam Outfit گنجه مجازی شماست، لباس خرید گیفت کارت اپل لوازم جانبی خود را مرتب کنید تا بتوانید دسته ها را به آسانی پیدا کنید خرید گیفت کارت اپل لباس هایی را ایجاد کنید که سرشان را عوض کند. شما می توانید لباس های خاص را به روزهای خاصی اختصاص دهید یا آنها را در تقویم درون برنامه قرار دهید، به این معنی نیست که بلایای گنبدی در یک دقیقه گذشته ساخت اپل آیدی. Glam Outfit حتی یک قدم بیشتر در تلاش ساخت اپل آیدی تا لباسها را برنامه ریزی فرایند سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل آسان انجام دهد، به شما ایده های لباس را ارائه می دهد، مطمئن نیستید چه چیزی برای پوشیدن لباس Glam به تقویم لباس خود نگاه کنید خرید گیفت کارت اپل اقلامی که در گنجه خود داشته باشید به شما ارائه می دهد با پیشنهادات برای لباس کامل.

GlamOutfit برنامه ریزان سازماندهی خرید گیفت کارت اپل طراحی لباس (رایگان + ، فروشگاه App) →


GlamOutfit برگزاری کمد (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*