چت تجاری در iOS | گیفت کارتبه این دلیل که این ویژگی کمک می کند تا چیزهای مختلفی را که مشتری ممکن ساخت اپل آیدی بخواهد با یک کسب خرید گیفت کارت اپل کار خرید گیفت کارت اپل طریق استفاده خرید گیفت کارت اپل چت به جای یک تماس، که ممکن ساخت اپل آیدی یک سیستم خودکار داشته باشد طول می کشد، برای هدایت، کاربران می توانند به سرعت با یک شخص واقعی ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، کاربران فقط پس خرید گیفت کارت اپل اینکه قادر به گفتگو با یک فرد برای سوالات خرید گیفت کارت اپل تعیین وقت ملاقات بودند با هم چت کنند، هم اکنون می توانید خرید خود را در برنامه Messenger انجام دهید. همانطور که همه اینها با یک شخص واقعی انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربران می توانند دقیقا همان کاری را که نیاز دارند انجام دهند، به غیر خرید گیفت کارت اپل انجام این کار خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن یا آنلاین. در استفاده خرید گیفت کارت اپل سرویس، حریم خصوصی هنوز برای کاربر نگهداری می خرید گیفت کارت پلی استیشن، زیرا شرکت ها نمی بینند که چه کسی با آنها چت می کند تا شماره های تلفن یا نام هایشان را شامل خرید گیفت کارت پلی استیشن، مگر اینکه کاربر بخواهد این اطلاعات را برای تحویل یا اهداف انتصاب به اشتراک بگذارد.

نسخه ی نمایشی کسب خرید گیفت کارت اپل کار اپل | ۱-۸۰۰ گل

اخیرا اپل iOS 11.3 را راه اندازی کرد که شامل افزودن چت تجاری اپل گیفت کارت اپل. پیام های کسب خرید گیفت کارت اپل کار اپل در اصل اجازه می دهد تا مارک ها با استفاده خرید گیفت کارت اپل iMessage در آی فون خود با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند، نه به تکیه بر حامل های بی سیم خرید گیفت کارت اپل کد کوتاه SMS.

برای پیدا کردن کسب خرید گیفت کارت اپل کارهایی که Chat Chat فعال شده اند، کاربران می توانند به راحتی کسب خرید گیفت کارت اپل کاری را در مکان های مختلف برای اطلاعات تماس جستجو کنند. به عنوان مثال، برنامه Google Maps یا جستجوی وب قادر به بازگرداندن اطلاعات تماس مختلف کسب خرید گیفت کارت اپل کار ساخت اپل آیدی که همچنین ویژگی گپ را در صورت فعال بودن آن نشان می دهد. هنگام تماس با یک کسب خرید گیفت کارت اپل کار فرد ممکن ساخت اپل آیدی بلافاصله در دسترس بودن برای پاسخ نباشد، بنابراین یک پیام خودکار برای کمک به هدایت کاربر ارسال خواهد شد. با این حال، یک فرد همیشه باید کمی بعد خرید گیفت کارت اپل آن پاسخ دهد که ممکن ساخت اپل آیدی در طول ساعتهای بسته کسب خرید گیفت کارت اپل کار باشد. در رابط چت، بسیار آسان ساخت اپل آیدی که با کسب خرید گیفت کارت اپل کار در ارتباط با آنچه که ممکن ساخت اپل آیدی کاربر بخواهید، ارتباط برقرار کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این رو برای افزایش قابلیت استفاده برای کسانی که پیامرسان را به جای تماس تلفنی ترجیح می دهند،

برای کسانی که احساس راحتی بیشتری خرید گیفت کارت اپل طریق رابط چت با افراد واقعی در مقایسه با برنامه های اختصاصی یا وب سایت ها دارند، چت تجاری در iOS می تواند به میزان قابل توجهی در افزایش میزان راحتی خرید گیفت کارت اپل قابلیت استفاده برای مشتریانی که نمی خواهند خرید گیفت کارت اپل اینترنت استفاده کنند فرم ها خرید گیفت کارت اپل یا برقراری تماس برای برنامه ریزی قرار ملاقات خرید گیفت کارت اپل یا ایجاد سوالات عمومی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*