چندرسانه ای در دستگاه های موبایل | گیفت کارت
برای آندروید

بسیاری خرید گیفت کارت اپل دستگاه های اندرویدی آن را آسان به تقسیم صفحه به بخش های مختلف که در آن هر بخش می توانید برنامه خود را اجرا کنید. به عنوان مثال، اگر کاربران بخواهند به طور همزمان یک ویدیو یوتیوب را در پس زمینه اجرا کنند در حالی که هنوز قادر به مرور اینترنت نیستند، می توانند این کار را با این کار انجام دهند.

برای فعال کردن قابلیت چند وظیفه، کاربران ابتدا باید برنامه هایی را که می خواهند به صورت جداگانه باز کنند اجرا کنند. در حالی که این برنامهها در پسزمینه اجرا میشوند، کاربران باید دکمه چندرسانه ای را که در کنار دکمه صفحه اصلی آنها ساخت اپل آیدی را انتخاب کنید. هنگامی که این دکمه روی صفحه کلیک می خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربران باید یک دید کلی خرید گیفت کارت اپل تمام برنامه هایی که در حال حاضر در سبک کارت قرار می گیرند، دریافت کنند خرید گیفت کارت اپل سپس می توانند برنامه ای را که می خواهید به طور همزمان اجرا شوند را انتخاب کنید. با دکمه ای که در کنار دکمه تب نزدیک ساخت اپل آیدی، کاربران می توانند انتخاب کنند که کدام برنامه بر روی صفحه نمایش همزمان نمایش داده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Android N Tip – نحوه فعال کردن چند وظیفهی split-screen

Android N در حال حاضر به مدت چند هفته در قالب پیشنمایش برنامه نویس موجود ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در حال حاضر در پیش نمایش دوم خود قرار دارد. بخشی خرید گیفت کارت اپل این بروزرسانی عمده نرم افزار بزرگ، توانایی پخت در دو برنامه جانبی در کنار صفحه ساخت اپل آیدی، که در غیر این صورت به عنوان چند وظیفه ای چند نفره نمایش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

هنگامی که دو برنامه انتخاب شده اند، صفحه نمایش به طور خودکار به دو قسمت تقسیم می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل هر بخش خرید گیفت کارت اپل آن جداگانه جداگانه ساخت اپل آیدی. سپس کاربران می توانند اندازه هر یک خرید گیفت کارت اپل صفحه ها را با حرکت دادن وسط یا بالا یا پایین به بزرگنمایی خرید گیفت کارت اپل به حداقل رساندن صفحه نمایش تغییر دهند. برای خارج شدن خرید گیفت کارت اپل این حالت، کاربران می توانند خط تقسیم بین دو صفحه را انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل آن را به صورت تمام صفحه به بالای صفحه یا پایین صفحه نمایش ببندند تا صفحه نمایش را به حداقل برساند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این ویژگی، کاربران می توانند چندین برنامه را همزمان در یک صفحه برای دستگاه تلفن همراه خود بکار گیرند. با این وجود، تمام برنامه ها را نمی توان در یک زمان اجرا کرد، بنابراین دکمه صفحه نمایش تقسیم شده برای همه برنامه ها ظاهر نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن.

برای iOS

در دستگاه های iOS، کاربران می توانند به طور مشابه صفحه خود را به بخش جداگانه تقسیم کنند تا بتوانند همزمان چندین برنامه را استفاده کنند. اگرچه هیچ تابع بومی در دستگاه وجود ندارد که کاربران را قادر به اجرای یک صفحه تقسیم شده بدون هیچگونه نرم افزاری دیگر می کند، کاربران می توانند Splitware (iOS) را دانلود کنند که برنامه ای ساخت اپل آیدی که برای چند وظیفه ای مانند دستگاه های Android امکان پذیر ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه، کاربران می توانند برنامه ای را انتخاب کنند که می خواهید در قسمت بالا خرید گیفت کارت اپل پایین صفحه نمایش باز خرید گیفت کارت پلی استیشن.

اگر چه تمام برنامه ها در دسترس نخواهد گیفت کارت اپل تا به دو صفحه تقسیم شوند، کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین برنامه هایی که می توانند به طور همزمان برای تجربه چندین صفحه استفاده شوند، انتخاب می کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند یک ویدیو یوتیوب را در حالی که هم در گوگل در حال مرور خرید گیفت کارت اپل یا خرید گیفت کارت اپل ترکیب های خرید گیفت کارت اپل پیش تعیین شده مانند گوگل خرید گیفت کارت اپل فیس بوک خرید گیفت کارت اپل یا نمایش مشخصات عمومی خرید گیفت کارت اپل توییتر استفاده کنید. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، کاربران می توانند مجموعه های خرید گیفت کارت اپل پیش تعیین شده خود را برای دسترسی سریع تر به برنامه هایی که می خواهند در همان زمان استفاده کنند، ایجاد کنند.

Multitasking Split Screen برای iOS 11.3 | چگونه خرید گیفت کارت اپل دو برنامه در همان زمان استفاده کنید

Multitasking Split Screen برای iOS 11.3 | نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل دو برنامه در همان زمان توییتر: http://twitter.com/idevicehelpus فیس بوک: http://goo.gl/YiyTpe Instagram: https://goo.gl/X3YTGJ Splitware توسط csaba abelhttps: // itunes .apple.com / us / app / splitware / id1328932071؟ mt = 8 تصاویر پس زمینه: https://ibb.co/nMbmZx iOS 11.4 Vs iOS 11.3 Battery TEST | خوب نیست https://youtu.be/-CTE5Td-JBk در iOS 11.4 BETA 1 چه جدید ساخت اپل آیدی

یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های برنامه Splitware این ساخت اپل آیدی که دستگاه برای کار کردن به آن نیازی به جیلبریک ندارد، به طوری که هیچگونه خطر لغو گارانتی خرید گیفت کارت اپل یا امنیت گوشی وجود ندارد. اگرچه هیچ ویژگی داخلی برای بازکردن چندین پنجره به طور همزمان در دستگاههای iOS در دسترس نیست، اما این برنامه میتواند به کاربران کمک کند به آسانی به عنوان دستگاههای Android عمل کند.

برای کسانی که به دنبال افزایش بهره وری خود با چند وظیفه بر روی تلفن همراه خود هستند، روش های مندرج در این مقاله می تواند به این کار کمک کند. خرید گیفت کارت اپل دستگاه اندرویدی که دارای قابلیت داخلی برای Splitware در دستگاه های iOS ساخت اپل آیدی به منظور تقسیم صفحه، کاربران می توانند به طور موثر کارایی چندگانه را برای افزایش بهره وری خود خرید گیفت کارت اپل در نهایت با فضای صفحه محدودی که در اختیار دارند انجام دهند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*