چگونه برای بازیابی عکس ها برای دستگاه های موبایل | گیفت کارت
برای آیفون

یکی خرید گیفت کارت اپل جنبه های راحت تر آیفون این ساخت اپل آیدی که کاربران می توانند به راحتی عکس هایی را که در ۳۰ روز گذشته حذف شده اند، به عنوان یک تنظیم داخلی ساخته شده بازیابی کنند. برای فعال کردن این، کاربران ابتدا باید به برنامه Photos بروید خرید گیفت کارت اپل سپس پوشه آلبوم را در سمت راست پایین صفحه انتخاب کنید. در این صفحه کاربران می توانند پوشه به تازگی حذف شده را پیدا کنند که حاوی تمام عکس هایی ساخت اپل آیدی که در ۳۰ روز گذشته حذف شده ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل ورود به این آلبوم، کاربران می توانند دکمه Select را در بالا سمت راست صفحه انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس عکس هایی را که می خواهید برای بازیابی انتخاب کنید انتخاب کنید. با این حال، این فقط برای عکسهایی ساخت اپل آیدی که در ۳۰ روز گذشته حذف شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل هر عکس بیش خرید گیفت کارت اپل ۳۰ روز دیگر در این پوشه ذخیره نخواهد شد.

همچنین، اگر تلفن قبل خرید گیفت کارت اپل پاک شدن عکس پشتیبان گرفته خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربران قادرند تمام دستگاه خود را بازگردانند، به طوری که در همان روزی که پشتیبان گیری شده گیفت کارت اپل . در حالی که این ممکن ساخت اپل آیدی به کاربران کمک کند عکسهایی را که میخواهند به دست بیاورند، تمام دادههایی را که خرید گیفت کارت اپل زمان پشتیبانگیری ذخیره شدهاند پاک میکند . برای استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش، کاربران باید به برنامه تنظیمات عمومی ، عمومی، تنظیم مجدد، خرید گیفت کارت اپل سپس پاک کردن تمام محتوا خرید گیفت کارت اپل تنظیمات بروید. هنگامی که این کار انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل گوشی کاملا پاک شده ساخت اپل آیدی، کاربران به صفحه تنظیمات هدایت می شوند که در آن نقطه آنها برای انتخاب Restore خرید گیفت کارت اپل iTunes Backup یا iCloud Backup را انتخاب کنید. اگر کاربران خرید گیفت کارت اپل iTunes Backup انتخاب شوند، پس خرید گیفت کارت اپل آن لازم خواهد گیفت کارت اپل که دستگاه را به کامپیوتر وصل کنید خرید گیفت کارت اپل در هنگام انتخاب یک پشتیبان iCloud، iTunes را باز کنید تا کاربر نتواند دستگاه خود را وصل کند. همانطور که کاربران می توانند یک نسخه خرید گیفت کارت اپل آنها را انتخاب کنند فایل های پشتیبان، پس خرید گیفت کارت اپل آن قادر به بازگرداندن دستگاه خود را به عنوان اگر آن را در تاریخ تهیه پشتیبان به منظور دسترسی به عکس های خود را. با این حال، این روش تمام داده هایی را که پس خرید گیفت کارت اپل تاریخ تهیه پشتیبان انباشته شده حذف می کند خرید گیفت کارت اپل بنابراین بسیار توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن که کاربران قبل خرید گیفت کارت اپل بازنشانی مجدد کارخانه خود یک بار دیگر دستگاه خود را بازگردانند.

در Android

برای دستگاه های آندروید، در حالی که هیچ ویژگی ساخته شده در آن وجود ندارد که کاربران را قادر به فوری عکس های خرید گیفت کارت اپل دست رفته خود را بازیابی، بازیابی عکس DiskDigger (آندروید) برنامه ای ساخت اپل آیدی که به کاربران کمک می کند تا راحت عکس خود را فقط در چند مرحله. همه چیز مورد نیاز ساخت اپل آیدی که کاربران برای باز کردن برنامه در آن نقطه انجام اسکن برای عکس های حذف شده خرید گیفت کارت اپل سپس دادن گزینه های کاربران برای بازیابی عکس های انتخاب شده را فراهم می کند. همانطور که برنامه بسیار ساده ساخت اپل آیدی برای استفاده، این یک راه حل ساخت اپل آیدی که همه کاربران Android باید بر روی دستگاه خود داشته باشند در صورتی که عکس ها خرید گیفت کارت اپل ویدیو های مهم به طور تصادفی بر روی دستگاه خود حذف شوند خرید گیفت کارت اپل نیاز به یک ابزار بازیابی سریع برای به دست آوردن این عکس مجددا.

بازیابی عکس DiskDigger (رایگان، Google Play) →

یک راه برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل این که عکس ها به صورت تصادفی حذف شوند، این ساخت اپل آیدی که همیشه عکس ها را به خصوص در یک پلت فرم Cloud بکشند. در حین پشتیبان گیری خرید گیفت کارت اپل حافظه خرید گیفت کارت اپل عکس ها به طور منظم بر روی پلت فرم Cloud، کاربران می توانند هر بار در هر دستگاه بازیابی کنند خرید گیفت کارت اپل حتی اگر یک عکس در یک دستگاه مشخص حذف خرید گیفت کارت پلی استیشن، هنوز هم در ابر خرید گیفت کارت اپل در دسترس ساخت اپل آیدی در صورت نیاز با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، کاربران دیگر نیازی به راه حل های خارجی برای بازیابی عکس هایی که با بارگیری آنها در هر زمانی خرید گیفت کارت اپل طریق راه حل ذخیره سازی ابرشان حذف شده اند.

برای کسانی که به دنبال راه هایی برای بازیابی عکس هایی هستند که به طور تصادفی خرید گیفت کارت اپل آلبوم های عکس حذف شده اند، در این مقاله راه های مختلفی را که کاربران می توانند عکس های خرید گیفت کارت اپل دست رفته خود را ظرف چند ثانیه برطرف کنند، مورد بحث قرار می دهد. خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که برای بازیابی عکس ها در دستگاه اندرویدی به روش های مختلف بازیابی عکس ها در دستگاه iOS کمک می کنند، این روش ها برای کسانی که مقدار قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل مدیریت عکس را بر روی دستگاه تلفن همراه خود دارند، ممکن ساخت اپل آیدی تصادفی یک عکس را حذف کنند معنی به


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*