چگونه برای بررسی سلامت باتری برای دستگاه های موبایل | گیفت کارت
برای کاربران آی فون

برای کاربران آی فون، بررسی سلامت باتری بسیار آسان ساخت اپل آیدی، زیرا اپل یک ابزار جدید را معرفی کرده که به بررسی سلامتی بدون نیاز به ابزارهای شخص ثالث کمک می کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، کاربران می توانند به برنامه تنظیمات خود خرید گیفت کارت اپل سپس باتری جایی که آنها گزینه ای برای نمایش درصد باتری خرید گیفت کارت اپل یا فعال کردن حالت کم قدرت برای بهینه سازی عمر باتری در هزینه عملکرد ساخت اپل آیدی. در تب باتری سلامتی (بتا)، کاربران می توانند دقیقا همان چیزی را که حداکثر ظرفیت باتری خود را دارند، برای ارزیابی قدرت نسبت به یک باتری جدید ببینند. به عنوان مثال، اگر حداکثر ظرفیت باتری فقط ۹۰٪ باشد، باتری کامل تنها ۹۰٪ خرید گیفت کارت اپل آنچه که باتری جدید می تواند نگه دارد، در حالت شارژ کامل ساخت اپل آیدی. با این حال، این ویژگی هنوز در بتا ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل فقط برای نسخه های خاص آیفون در دسترس ساخت اپل آیدی. برای کسانی که در این نسخه آیفون نیستند، کاربران قادر به دانلود یک برنامه شخص ثالث هستند که قادر به نمایش این اطلاعات ساخت اپل آیدی که در زیر ذکر شده ساخت اپل آیدی.

عمر باتری – بررسی زمانهای اجرا (iOS)

برای کسانی که دارای یک آی فون هستند که با گزینه Battery Health (Beta) نمی آیند، Battery Life برنامه ای ساخت اپل آیدی که می تواند برای انجام بسیاری خرید گیفت کارت اپل کارهای مشابه خرید گیفت کارت اپل حتی بیشتر انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن. برای مثال، کاربران می توانند ظرفیت باتری را ببینند خرید گیفت کارت اپل میزان شارژ کامل نسبت به این مقدار چقدر ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، کاربران می توانند زمان اجرا سرویس های مختلف را بر روی تلفن مانند ۳G Talk Time خرید گیفت کارت اپل LTE Browsing را ببینند تا بتوانند بلاک هایی را که بیشترین میزان شارژ را دارند اجرا کنند. در حال قادر بودن برای دیدن داده های مختلف خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه، کسانی که بدون ویژگی باتری سلامت (بتا) در آی فون می تواند اطلاعات در مورد ظرفیت باتری خود را دریافت کنید.

عمر باتری – بررسی زمانهای اجرا (رایگان + ، فروشگاه App) →

برای آندروید

دستگاه های Android دارای قابلیت ساخته شده نیستند که به کاربران اجازه می دهد تا عمر باتری خود را مانند آی فون ببینند اما قادر به دانلود برنامه های شخص ثالث هستند که به نشان دادن ظرفیت باتری کمک می کند. AccuBattery (Android) برنامه ای ساخت اپل آیدی که نه تنها ظرفیت باتری دستگاه اندرویدی را تشخیص می دهد خرید گیفت کارت اپل آن را نمایش می دهد، بلکه همچنین دارای چندین ابزار مختلف ساخت اپل آیدی که برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل موارد اضافی که می تواند منجر به خراب شدن باتری خرید گیفت کارت پلی استیشن، کمک کند. به عنوان مثال، اگر یک باتری کاملا شارژ خرید گیفت کارت پلی استیشن، توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن که کاربران تلفن خود را متوقف کنند، در غیر این صورت ممکن ساخت اپل آیدی به ظرفیت آن آسیب برساند. با این کار، برنامه دارای یک زنگ هشدار ساخت اپل آیدی که اعلان می کند که شارژ کامل شده ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، بینش های دیگری نیز وجود دارد که خرید گیفت کارت اپل طریق AccuBattery خرید گیفت کارت اپل قبیل سرعت شارژ، تاریخ شارژ خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که اکثر باتری ها را گرفته اند، به طوری که کاربران می دانند استفاده خرید گیفت کارت اپل این ابزار را محدود می کنند وجود دارد. با ترکیبی خرید گیفت کارت اپل این توابع، AccuBattery یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه های ساخت اپل آیدی که می تواند توسط کاربران آندروید برای ارزیابی عملکرد باتری خرید گیفت کارت اپل ظرفیت خرید گیفت کارت اپل همچنین طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل معیارهای دیگر استفاده می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Battery Accu (رایگان + ، Google Play) →

به دلیل اینکه درصد باطری که در گوشی نشان داده شده ساخت اپل آیدی اغلب گمراه کننده ساخت اپل آیدی زیرا ظرفیت باتری پایین تر خرید گیفت کارت اپل آن چیزی ساخت اپل آیدی که با نام تجاری جدید گیفت کارت اپل، کاربران اکنون قادر به گفتن اینکه ظرفیت باتری آنها واقعا با این ابزار ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل ویژگی های ساخته شده در آی فون که این اطلاعات را به برنامه های شخص ثالث نشان می دهد که عملکرد مشابه در دستگاه های اندروید را نشان می دهند، این مقاله ابزارهای مختلفی را برای نشان دادن ظرفیت واقعی نشان می دهد.

یک نوک اضافی ساخت اپل آیدی که می تواند برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه ظرفیت باتری در طول مدت زمان طولانی تضعیف نشود، Battery Doctor-Battery Saver & Battery Cooler (Android) ساخت اپل آیدی که یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ابزارهایی ساخت اپل آیدی که برای کمک به طولانی مدت طراحی شده اند عمر باتری خرید گیفت کارت اپل ظرفیت. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه، کاربران می توانند تنظیمات مختلفی را که بر عملکرد باتری تاثیر می گذارند را شامل زمان های مختلف ریکاوری خرید گیفت کارت اپل چرخه شارژ شوند بسته به اینکه چه چیزی برای دستگاه مناسب ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، کاربران می توانند گزینه های مختلفی را که عملکرد باتری خرید گیفت کارت اپل درجه حرارت گوشی را بهینه سازی می کنند، به گونه ای تنظیم کنند که با بسته شدن برنامه هایی که اکثر باتری ها را مصرف می کنند، بیش خرید گیفت کارت اپل حد گرم نشود. همانطور که تعداد کمی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های ساخته شده برای نگهداری باتری در گوشی ها در دسترس ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل همراه با این واقعیت ساخت اپل آیدی که گوشی های کمتر خرید گیفت کارت اپل کمتر ساخته شده اند تا با باتری های جدید قابل تعویض باشند، این ابزار به شدت توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا اطمینان حاصل خرید گیفت کارت پلی استیشن که باتری سالم ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل طول می کشد طولانی تر دوره زمان

Battery Doctor-Battery Life Saver & Cooler Battery (Free، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*