چگونه برای راه اندازی آمازون روشن شدن بر روی گوشی های هوشمند و یا قرص خود را | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
نصب برنامه روشن شدن

 1. برای شروع، برنامه Kindle را خرید گیفت کارت اپل iOS ، Android ، یا Windows خرید گیفت کارت اپل اپدیت مربوطه خود دانلود کنید. هنگامی که شما شروع به دانلود کردید، می توانید با نصب گام بعدی اقدام کنید.
 2. بعدا، اگر شما قبلا نباشید، باید برای اینجا برای یک حساب آمازون رایگان ثبت نام کنید. این مورد نیاز ساخت اپل آیدی، اما کاملا رایگان ساخت اپل آیدی . من توصیه می کنم این کار را بر روی یک رایانه انجام دهید، زیرا خیلی ساده تر خرید گیفت کارت اپل آن ساخت اپل آیدی که بتوانید تایپ کنید، اگرچه گزینه های در تلفن همراه برای اصلاح آن ساخت اپل آیدی.
 3. اکنون شما میخواهید نام خرید گیفت کارت اپل گذرواژه آن را در دست داشته باشید. شما می توانید آن را در یک ورق کاغذ بنویسید در حالی که برنامه Kindle را نصب می کنید، اما مطمئن باشید که آن را به راحتی با مدیریت رمز عبور مانند KeePass ذخیره کنید، به محض این که بتوانید.
 4. هنگامی که شما اطلاعات ورود به حساب کاربری خود را آماده کرده اید خرید گیفت کارت اپل برنامه Kindle نصب شده ساخت اپل آیدی & # 8211؛ برنامه را بر روی دستگاه خود بگذارید.
 5. بعدا خرید گیفت کارت اپل شما خواسته می شود ثبت نام یا ورود به سیستم را انجام دهید # ۸۲۱۱؛ گزینه login را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل ایمیلی را که حساب کاربری خود را با آن خرید گیفت کارت اپل رمز عبور خود وارد کرده اید وارد کنید. اینها را فقط در برنامه Kindle وارد کنید .
 6. اگر شما قبلا کتابها یا کمیکهای خود را خرید گیفت کارت اپل طریق آمازون خریداری کرده اید، به طور خودکار در کتابخانه شما ظاهر می شوند خرید گیفت کارت اپل آماده دانلود می شوند. به اندازه کافی ساده، درست ساخت اپل آیدی؟

هنگامی که به خرید خرید گیفت کارت اپل دانلود کتابهای جدید برای کتابخانه شما می رسد، چیزهایی که کمی پیچیده تر می شوند. در دستگاه Kindle آمازون شما فقط می توانید در داخل نرم افزار خرید کنید، اما با سایر دستگاه ها، شما باید خرید گیفت کارت اپل یک روش دقیق تر استفاده کنید.

خرید خرید گیفت کارت اپل دانلود کتابها

 1. ابتدا مرورگر را خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن یا رایانه شخصی خود باز کنید.
 2. بعدا، وارد حساب کاربری خود شوید در وب سایت آمازون اینجا .
 3. سپس به قسمت Kindle وب سایت آمازون، اینجا بروید .
 4. خوب، اکنون که شما وارد سیستم شده اید، می توانید کتابها را برای Kindle خریداری کنید.
 5. به خاطر تمرین، یک نمونه رایگان خرید گیفت کارت اپل هر کتابی که به نظر شما جالب توجه ساخت اپل آیدی، بکشید. دکمه نمونه رایگان درست در زیر گزینه های خرید ظاهر می شود.
 6. اکنون هنگامی که شما خریداری خرید گیفت کارت اپل # ۸۲۲۱؛ نمونه رایگان آن را خرید گیفت کارت اپل شما خواهد پرسید آیا شما مایل به روشن شدن برای شروع به دانلود نمونه به یکی خرید گیفت کارت اپل دستگاه های خود هستید. دستگاه مورد نظر خود را خرید گیفت کارت اپل منو انتخاب کنید.
 7. پس خرید گیفت کارت اپل آنکه به دستگاهتان ارسال شد، فقط برنامه Kindle را باز کنید خرید گیفت کارت اپل در کتابخانه ابر شما نگاه کنید خرید گیفت کارت اپل # ۸۲۱۱؛ درست خواهد گیفت کارت اپل، آماده خواندن ساخت اپل آیدی. اگر دانلود نمیشود اما هنوز در کتابخانه شما ظاهر میشود، یک ضربه سریع آن را بارگیری میکند.
 8. تبریک میگم شما اکنون با موفقیت نمونه آزمایشی خود را به کتابخانه اضافه کرده اید، به علاوه شما هم اکنون می دانید که چگونه هرکسی را که خریداری می کنید، به طور مستقیم دانلود کنید تا بتوانید به راحتی به خواندن برسید.

اکنون شما می دانید چگونه به کتابخانه خود دسترسی پیدا کنید خرید گیفت کارت اپل بتوانید کتاب ها را بخرید خرید گیفت کارت اپل نمونه های خود را دانلود کنید. پس چه چیز دیگری وجود دارد؟ خوب، چند چیز سریع.

Kindle نامحدود، نخستین خواندن، کتابخانۀ وام دهی روشن شدن خرید گیفت کارت اپل روایت قابل شنیدن

+ Kindle Unlimited یک سرویس اشتراکی ساخت اپل آیدی که در آن شما ۹٫ ۹۹ دلار آمریکا در ماه می پردازید خرید گیفت کارت اپل دسترسی به یک کتابخانه بیش خرید گیفت کارت اپل یک میلیون کتاب خرید گیفت کارت اپل کمیک

را دریافت می کنید.

+ روایت قابل شنیدن یک ویژگی ساخت اپل آیدی که آمازون برای همه کاربران Kindle ارائه می دهد، اغلب برای حدود ۱٫۹۹ تا ۳٫۹۹ دلار در مقایسه با قیمت کتاب خود. دیدن همانطور که آمازون صاحب هر دو Kindle خرید گیفت کارت اپل قابل شنیدن ساخت اپل آیدی، آن را یک بازی ادبی ساخته شده در بهشت ​​ساخت اپل آیدی.

+ نخستین خواندن، به طور موثر، یک کتابخانه آنلاین برای مشترکین آمازون نخست ساخت اپل آیدی. همراه با دیگر مزایای آمازون نخست، برای ۱۰٫۹۹ دلار در ماه، می توانید تا ده کتاب مختلف، مجلات خرید گیفت کارت اپل کمیک در یک زمان خرید گیفت کارت اپل کتابخانه تا حدودی محدود تر خرید گیفت کارت اپل Kindle نامحدود بپردازید. مزایای نخستین خواندن این ساخت اپل آیدی که شامل داستانهای شنیداری به صورت رایگان برای کتابها در کتابخانه نخست خواندن ساخت اپل آیدی. شما همچنین در هر زمان محدودی برای کتابهایی که خرید گیفت کارت اپل Prime Reading وام دریافت کرده اید، نیستید. شما فقط باید یکی خرید گیفت کارت اپل کتاب ها را تغییر دهید اگر شما ۱۰ مورد محدودیت داشته باشید. حتی اگر بخواهید یک کتاب را ادامه دهید، حتی اگر می خواهید یک کتاب را ادامه دهید، حتی می توانید تغییر دهید، خرید گیفت کارت اپل در تجربه من، Kindle تمایل دارد حتی به یاد داشته باشید که در آن آخرین کتاب موجود گیفت کارت اپل.

+ کتابخانۀ خدمت رسانی به Kindle یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگیهای کمکی در بالای نخستین خواندن ساخت اپل آیدی. همراه با کتابخانه ی نخستین خواندن شما می توانید یک کتاب کتابخانه وام را در ماه بپردازید خرید گیفت کارت اپل فقط می توانید یک کتاب را در یک زمان داشته باشید. انتخاب بیشتر به رمان محدود شده ساخت اپل آیدی، اما جایزه خوبی در بالای اشتراک آمازون نخست همراه با کتابخانه نخست خواندن ساخت اپل آیدی.

خرید گیفت کارت اپل با این حال، شما خوب برای رفتن! به سن خواندن دیجیتال خوش آمدید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*