چگونه برای ضبط صفحه بر روی آی فون | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
برای کسانی که در iOS 11 هستند

با آخرین نسخه iOS 11، توانایی ضبط صفحه نمایش به طور قابل توجهی راحت تر خرید گیفت کارت اپل قبل ساخت اپل آیدی. بدون نیاز به دانلود برنامه های شخص ثالث به شیوه پیچیده، نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران خود را به ضبط صفحه نمایش با تنظیم چند تنظیمات به جای دانلود برنامه. برای دستیابی به این هدف، کاربران باید:

  1. به مرکز کنترل خود بروید
  2. پایین رفتن تا زمانی که در قسمت کنترل بیشتر قرار داشته باشند
  3. افزودن ضبط فیلم خرید گیفت کارت اپل [۸۲]؛

با تمام این مراحل، کاربران هم اکنون می توانید صفحه خود را با انتخاب «ضبط صفحه» & # 8221؛ تغییر وضعیت. هنگامی که کاربران روی این کلیک می کنند، پیش خرید گیفت کارت اپل ضبط، تاخیر اندکی وجود دارد، به طوری که کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل ضامن حرکت کنند خرید گیفت کارت اپل به برنامه هایی که می خواهند برای ضبط آن مراجعه کنند. فرایند ضبط به عنوان نوار وضعیت زمانی که ضبط همان ساخت اپل آیدی، قرمز رنگ می شود. برای متوقف کردن ضبط، همه چیزهایی که باید انجام شود این ساخت اپل آیدی که بر روی نوار وضعیت کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل سپس بر روی بنر ظاهر متوقف شوید.

یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های این ویژگی این ساخت اپل آیدی که فیلم ها به درستی روی رول دوربین ذخیره می شوند خرید گیفت کارت اپل پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانند برای حذف بخش های آغاز خرید گیفت کارت اپل پایان که ناخواسته هستند حذف شود.

برای کسانی که در iOS 11 نیستند

  1. اولا، کاربران باید به این سایت بروند خرید گیفت کارت اپل سپس روی «نرم افزار» که بین صفحه اصلی خرید گیفت کارت اپل راهنما ساخت اپل آیدی کلیک کنید.
  2. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، آنها مجبور می شوند تا به "EveryCord" برسند.
  3. خرید گیفت کارت اپل آنجا، کاربران باید روی نماد کلیک کنند که کاربر را به صفحه دانلود هدایت کند. شرح خرید گیفت کارت اپل ویدیو سپس در دسترس می باشد که در آن یک ویدیو را می توان برای نمایش تظاهرات خرید گیفت کارت اپل برنامه تماشا کرد.
  4. با کلیک روی دانلود، کاربران پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانند روند دانلود را آغاز کنند که در آن یک پنجره تأیید نیز ظاهر خواهد شد. سپس روی "نصب" کلیک کنید تا فرایند دانلود ادامه یابد.
  5. همانطور که برنامه به طور مستقیم در فروشگاه App فهرست نشده ساخت اپل آیدی، بعد خرید گیفت کارت اپل اینکه نصب شد، پنجره ظاهر میشود تا تأیید کند که برنامه توسط کاربر مورد اعتماد ساخت اپل آیدی. برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن این، کاربران باید به تنظیمات خود، سپس عمومی، خرید گیفت کارت اپل سپس پایین حرکت کنند تا مدیریت دستگاه ظاهر شود. بر روی آن دکمه کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل سپس روی TranslainGrupp کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل "Trust"

پس خرید گیفت کارت اپل انجام همه این مراحل، برنامه باید به عنوان یک برنامه عادی کار کند. پس خرید گیفت کارت اپل کلیک کردن بر روی نماد برنامه، درخواست های مختلفی مانند اعلان ها، دسترسی به میکروفون خرید گیفت کارت اپل عکس هایی که باید همه آنها را مجاز دانست به طوری که ضبط می تواند صدا خرید گیفت کارت اپل می تواند به نقش دوربین ذخیره شود ساخته شده ساخت اپل آیدی. برای ضبط، آن را بسیار ساده ساخت اپل آیدی به عنوان همه که مورد نیاز ساخت اپل آیدی برای کاربر کلیک کنید ضبط خرید گیفت کارت اپل سپس نام فیلم. کاربران می توانند هنگامی که ویدیو ضبط می شود، به عنوان یک بنر آبی ظاهر می شود در نوار اطلاع رسانی خرید گیفت کارت اپل نماد پخش در کنار باتری.

برای پایان دادن به ضبط، کاربران فقط باید به برنامه بازگردند خرید گیفت کارت اپل سپس روی توقف کلیک کنید. در این مرحله، ویدئو می تواند به اشتراک گذاشته شود یا پخش RightCam خرید گیفت کارت اپل هرکورد باشد. با توجه به اینکه این فرآیند ساده ساخت اپل آیدی برای ضبط فعالیت روی صفحه، منبع بسیار توصیه شده برای کسانی ساخت اپل آیدی که میخواهند صفحاتشان را ضبط خرید گیفت کارت اپل به اشتراک بگذارند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*