چگونه برای مسدود کردن تماس ها در دستگاه تلفن همراه | گیفت کارت
برای دستگاه های iOS

در دستگاه iOS، به خصوص برای اینکه مخاطبین خاصی را مسدود کنند، به خصوص اگر اطلاعات تماس آنها در تلفن باشد، بسیار شهودی ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، اگر کاربران در حال تلاش برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل یک مخاطب موجود باشند، همه چیزهایی که باید انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن این ساخت اپل آیدی که به برنامه تماس بپردازند، جزئیات تماس با فردی را که میخواهید مسدود کنید، انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل سپس تابع Block را با آن مرتبط کنید تماس در پایین صفحه با این کار، پیام های متنی خرید گیفت کارت اپل تماس های تلفنی خرید گیفت کارت اپل آن فرد خاص مسدود می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Truecaller (رایگان + ، فروشگاه App) →

فراتر خرید گیفت کارت اپل تنها بودن قادر به جلوگیری خرید گیفت کارت اپل کسانی که در لیست تماس هستند، Truecaller یک برنامه ساخت اپل آیدی که کاربران را قادر می سازد برای مسدود کردن تماس های ساخته شده توسط تماس های ناخواسته مانند اسپم خرید گیفت کارت اپل یا telemarketers. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه، تماس هایی که توسط شماره های خاص ساخته شده ساخت اپل آیدی که به عنوان اسپم شناسایی شده اند، به طور خودکار فیلتر شده خرید گیفت کارت اپل شناسایی می شوند تا کاربران تماس ها را نگیرند. علاوه بر این، برای شماره های ناشناخته، Truecaller نام خرید گیفت کارت اپل اطلاعات تماس را پیدا می کند تا کاربران بهتر بتوانند شناسایی کننده تماس گیرنده باشند. با تمام ویژگی های ارائه شده خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه، کاربران می توانند به طور موثر مسدود کردن تماس های ناخواسته را به طور خودکار در حالی که همچنین قادر به انجام همان با پیام های متنی ساخت اپل آیدی. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های Truecaller این ساخت اپل آیدی که برنامه همچنین مشخص می کند که بهترین زمان برای تماس با کسی ساخت اپل آیدی تا بتواند بیشترین شانس را داشته باشد. به طور کلی، Truecaller یک برنامه بسیار جامع برای مسدود کردن تماس ها خرید گیفت کارت اپل پیام های متنی خرید گیفت کارت اپل کسانی ساخت اپل آیدی که به عنوان هرزنامه یا تماس های جعلی شناخته شده اند.

برای دستگاههای Android

به طور مشابه با روش iOS برای مسدود کردن تماس گیرندگان خاص در آن هیچ برنامه مورد نیاز ساخت اپل آیدی، کاربران برای اولین بار باید به فهرست تماس های اخیر خود را که می تواند خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه تلفن انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن. خرید گیفت کارت اپل آنجا، کاربران پس خرید گیفت کارت اپل آن، با کلیک کردن بر روی نماد تصویر حساب در سمت چپ اطلاعات تماس که در آن نقطه یک صفحه با جزئیات مخاطبین ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن، شماره آن را اخیرا با آنها تماس می گیرند. پس خرید گیفت کارت اپل این به نظر می رسد، ۳ میله در بالا سمت راست صفحه نمایش را می توان انتخاب کرد تا کاربر را خرید گیفت کارت اپل تماس خرید گیفت کارت اپل یا ارسال پیامک متوقف کند. این روش ساده ترین راه را برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل تماس گیرنده های فردی که قبلا با کاربر تماس گرفته اند یا در حال حاضر به عنوان یک مخاطب در دستگاه وجود دارد، ارائه می دهد.

تماس با لیست سیاه – مسدود کننده تماس (رایگان + ، Google Play) →

خرید گیفت کارت اپل نظر برنامه ای ساخت اپل آیدی که می تواند بیش خرید گیفت کارت اپل یک تماس گیرنده فرد را مسدود کند، Call Block List – Call Blocker یک برنامه ساخت اپل آیدی که مسدود کردن تماس خرید گیفت کارت اپل اسپم ها خرید گیفت کارت اپل مخاطبین ناخواسته به طور خودکار بدون نیاز به دستی آنها را به یک لیست بلوک اضافه می کند. این برنامه به طور خودکار تماس گیرنده هایی را که مورد نظر ناخواسته هستند شناسایی می کند خرید گیفت کارت اپل سپس این تماس ها خرید گیفت کارت اپل متون را رد می کند تا در روز کاربران دخالت نکنند. علاوه بر این، یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های این برنامه این ساخت اپل آیدی که کاربران همچنین می توانند زمان هایی را تنظیم کنند که می خواهند تمام تماس ها را رد کنند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر نمی خواهد که در یک زمان خاص روز دریافت تماس ها یا متون را دریافت کند، می توانند آن را در کدام نقطه تعیین کنند که برنامه پیام های ورودی را در زمان مشخص مشخص نمی کند. به عنوان یک ابزار جامع که می تواند برای مسدود کردن تماس ها خرید گیفت کارت اپل متون در دستگاه اندیشه استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن، لیست تماس های تلفن یک برنامه توصیه شده برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل ارتباط ناخواسته ساخت اپل آیدی.

برای کسانی که به دنبال روش های مختلفی هستند که به آنها امکان می دهد شماره های خاصی را خرید گیفت کارت اپل تماس با دستگاه خود مسدود کنند، در این مقاله راه های مختلفی برای مسدود کردن شماره ها در هر دو دستگاه iOS خرید گیفت کارت اپل Android مورد بحث قرار می گیرد. خرید گیفت کارت اپل تنظیمات به برنامه ها، این لیست در ارائه گزینه هایی برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل تماس گیرندگان که ممکن ساخت اپل آیدی اسپم، جعلی یا ناخواسته باشد، جامع ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*