چگونه برای پیدا کردن سابقه موقعیت مکانی در Google Maps یا در iOS | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�این می تواند یک فکر ترسناک برای بسیاری، اما یک راه خرید گیفت کارت اپل با استفاده خرید گیفت کارت اپل آن وجود دارد: دستگاه خود را نه تنها برنامه های خود را خرید گیفت کارت اپل محل خود آگاه را، اما سابقه موقعیت مکانی خود را ذخیره می کند. دو راه که قادر به بازیابی این اطلاعات ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل طریق نقشه های گوگل یا دستگاه شما خود را.

این یک راز ساخت اپل آیدی که شما می توانید چنین چیزی، همین دلیل ساخت اپل آیدی که هر دو گوگل خرید گیفت کارت اپل اپل به شما دسترسی آسان اجازه می دهد نیست. در هر دو مورد شما باید این گزینه به نوبه خود این سرویس را به طور کامل، خرید گیفت کارت اپل شما حتی می توانید تاریخچه مکان گوگل خود را حذف کنید به طور کامل. خرید گیفت کارت اپل آنجا که اطمینان قانونی انبوه این احتمالا لازم نیست، خرید گیفت کارت اپل اطلاعات خود را به طور بالقوه می تواند در مفید یک روز آمده ساخت اپل آیدی.

یوتیوب

بدون شرح

برای کسانی که می خواهید برای پیدا کردن آنچه که آنها در یک روز خاص انجام می دهند، در اینجا شما سابقه موقعیت مکانی خود در Google Maps یا دستگاه های iOS را پیدا

چگونه برای پیدا کردن تاریخچه مکان خود را خرید گیفت کارت اپل طریق گوگل

تاریخچه مکان گوگل شما تنها مثمر ثمر خواهد گیفت کارت اپل اگر شما را به چندین با دستگاه خرید گیفت کارت اپل یا لپ تاپ خود را که در آن شما به حساب کاربری Google خود وارد شده ساخت اپل آیدی. اگر چنین ساخت اپل آیدی، مراحل زیر به شما چگونه برای پیدا کردن که تاریخ نشان می دهد.

 1. ورود به حساب کاربری گوگل خود را بر روی دستگاه خرید گیفت کارت اپل یا لپ تاپ خود را.
 2. این لینک https://www.google.com/maps/timeline کلیک کنید. این باید به شما به یک نقشه با یک تابع جستجو ساخت اپل آیدی.
 3. یک تاریخ خاص شما به دنبال برای استفاده خرید گیفت کارت اپل سال، ماه، روز خرید گیفت کارت اپل لیست کشویی انتخاب کنید. مکان شما باید ظاهر شود.
 4. اگر می خواهید تمام سابقه موقعیت مکانی خود را حذف کنید، در بن در سمت راست خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش ساخت اپل آیدی که می گوید حذف کل سابقه مکان کلیک کنید.

چگونه برای پیدا کردن تاریخچه مکان خود را خرید گیفت کارت اپل طریق iOS ساخت اپل آیدی.

در حالی که اپل را به شما عنوان عنوان دقیق در یک تاریخ به عنوان گوگل فراهم نمی کند، باز هم می تواند مفید باشد. در اینجا نحوه قرار دادن آن.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش به تنظیمات بروید.
 2. شیر بر روی حریم خصوصی.
 3. شیر بر روی خدمات محل سکونت در بالای صفحه.
 4. به پایین به پایین خرید گیفت کارت اپل شیر در سیستم خدمات.
 5. شیر بر روی محل مکرر در نزدیکی پایین.
 6. نام محل خرید گیفت کارت اپل تاریخ باید در پایین صفحه ثبت شده ساخت اپل آیدی.
 7. شما باید این گزینه برای پاک کردن تاریخچه فعلی خود را با فشار دادن پاک کردن تاریخچه در پایین، خرید گیفت کارت اپل یا تبدیل کردن محل مکرر با ضربه زدن به نوار لغزنده سبز به سفید ساخت اپل آیدی.

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*