چگونه به حذف فله عکس در دستگاه های iOS | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
چگونه برای حذف فله عکس در آی فون

چه کار می کنی، هر چند، هنگامی که شما در رسیدن به پایان خرید گیفت کارت اپل دستگاه & # 8217؛ s به حد خرید گیفت کارت اپل دان & # 8217؛ تی هم به کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل حذف هر یک عکس به یک؟ در اینجا & # 8217؛ ها یک راهنمای در مورد چگونگی فله حذف عکس ها در دستگاه های iOS: https://appolicious.com/how-to-bulk-delete-photos-on-ios-devices

فله حذف آلبوم عکس

 1. برنامه عکس را باز کنید.
 2. در آلبوم (پایین تب راست) آلبوم می خواهید خرید گیفت کارت اپل حذف را انتخاب کنید. رول دوربین خواهد شد که اکثریت خرید گیفت کارت اپل عکس ها در آن را دارند، بنابراین برای فله حذف آن ممکن ساخت اپل آیدی بهترین برای ورود به این پوشه.
 3. را فشار دهید انتخاب در گوشه بالا دست راست.
 4. را انتخاب کنید عکس به صورت جداگانه با ضربه زدن به آنهایی که می خواهید حذف، خرید گیفت کارت اپل یا کشیدن انگشت خود را بر چند به آنها را تیک در همان زمان. یک عکس انتخاب شده ساخت اپل آیدی که یک دایره آبی رنگ با یک تیک در گوشه پایین سمت راست آن ظاهر میگردد.
 5. هنگامی که همه خرید گیفت کارت اپل عکس های شما می خواهید حذف را انتخاب کردید، سطل زباله را فشار دهید می توانید در پایین سمت راست خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش.
 6. حذف ضربه بزنید عکس 'X' خرید گیفت کارت اپل پاپ تا.
 7. بازگشت در آلبوم ها، شیر اخیرا حذف. انتخاب را فشار دهید در گوشه سمت راست بالا خرید گیفت کارت اپل سپس حذف همه در گوشه پایین سمت راست.

فله حذف خاطرات

یک راه ساده تر خرید گیفت کارت اپل سریع تر خرید گیفت کارت اپل حذف یک توده خرید گیفت کارت اپل عکس ها، به خصوص اگر شما در حال پاکسازی بخش های عظیمی خرید گیفت کارت اپل تصویر، این ساخت اپل آیدی که آنها را حذف کنید خرید گیفت کارت اپل خاطرات خود را.

 1. برنامه عکس را باز کنید.
 2. را فشار دهید برگه عکس در گوشه پایین سمت راست.
 3. هنگامی که در لحظه، را فشار دهید در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید.
 4. بعد به هر لحظه باید یک انتخاب کوچک ظاهر می شود. را فشار دهید این برای هر جرم عکس شما مایل به حذف، یا خرید گیفت کارت اپل حالت انتخاب خارج برای کسانی که شما نمی کنند.
 5. را فشار دهید سطل زباله در پایین سمت راست خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش.
 6. حذف ضربه بزنید عکس 'X' خرید گیفت کارت اپل پاپ تا.
 7. بازگشت در آلبوم ها، شیر اخیرا حذف. انتخاب را فشار دهید در گوشه سمت راست بالا خرید گیفت کارت اپل سپس حذف همه در گوشه پایین سمت راست.

خاموش کردن عکس های من جریان

شما ممکن ساخت اپل آیدی دریابید که شما هنوز هم اکثریت عکس های خود را هنوز هم بر روی تلفن خود را در زیر آلبوم عکس من جریان. این به این معنی که عکس ها ارسال گردیده به iCloud هنوز هم در گوشی شما ذخیره می شود، بنابراین شما ممکن ساخت اپل آیدی بخواهید برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل این خرید گیفت کارت اپل گرفتگی تا فضای ذخیره سازی خود را.

 1. در صفحه اصلی، روی ضربه بزنید.
 2. در عکس & دوربین کلیک کنید
 3. خاموش کردن عکس های من جریان

بعد خرید گیفت کارت اپل این روش شما باید به اندازه کافی فضای ذخیره سازی را پاکسازی کرده اند برای شما برای گرفتن برخی خرید گیفت کارت اپل خاطرات بیشتر بر روی دستگاه شما دنبال کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*